נערה פרובוקטיבית ש"נותנת" או אונס אכזרי? - דיון על מקרי האונס האחרונים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נערה פרובוקטיבית ש"נותנת" או אונס אכזרי? - דיון על מקרי האונס האחרונים

ariebel

Recommended Posts

חלילה ,לא הבנתה אותי נכון ,בתור הציבור מהצד ,אנחנו לא יכולים לדעת איזה מיקרה זה לא משנה באיזה צורה היא מיתנהגת .

אבל בתור בן נוער ,שחיי בין ילדות כאלו שמבקשות (אני לא מדבר על "ביקוש פסיבי" ,אני מדבר על כך שהן ממש מבקשות ) לקיים יחסי מין ,לי יש פה קצת הרגשה שהמיקרה הזה מנופח מעבר לפרופורציות הנכונות .

כמובן שאני מסכים שאותם בניי נוער צריכים לשבת בכלא ,השאלה היא על איזו עברה ולכמה זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בתור בן נוער ,שחיי בין ילדות כאלו שמבקשות (אני לא מדבר על "ביקוש פסיבי" ,אני מדבר על כך שהן ממש מבקשות ) לקיים יחסי מין ,לי יש פה קצת הרגשה שהמיקרה הזה מנופח מעבר לפרופורציות הנכונות .

אתה בתור נער שהולך לבית-ספר אני מניח(חטיבה/תיכון) נתקלת במקרים

שבהם היית עד ישיר או חווית בעצמך פנייה אגרסיבית מבחורה בבקשה לסקס?

ואני לא מדבר איתך על "חבר שלי סיפר לי" וכאלה, אתה ראית בחורה באה לבחור

ואומרת לו "תשכב איתי" או חווית את זה בעצמך?

חלילה ,לא הבנתה אותי נכון ,בתור הציבור מהצד ,אנחנו לא יכולים לדעת איזה מיקרה זה לא משנה באיזה צורה היא מיתנהגת .

אתה יכול להבין קווי מתאר כלליים של המקרה ועל זה הדיון, אנחנו לא מנהלים כאן משפט, בסה"כ דנים בפורום

נושא, שלי אישית נורא חורה.

אתה יכול למשל לדעת, שאת אחד הבנים היא כן רצתה ואולי אפילו הסכימה לקיים איתו יחסי מין,

האם זה נותן את הפתח לפרשייה שהתפתחה מזה?! התעללות וקיום יחסי מין בכפייה עם 9 נערים נוספים?!

השפלה, ניצול מיני, ואפילו אלימות במהלך קיום יחסי מין (aka BDSM) ואף ברמות הקשות ביותר (כיבוי סיגריות על הגוף) - כאשר לא בכפיה אלא בהסכמה = אינו אונס.

שוב, לא קראתי את הכתבה בכלל, ולא ראיתי שום . אין לי מושג מה פרטי המקרה הספציפי הזה, רק מציין עובדות שאני לא בטוח שאנשים פה מפנימים.

אתה מכיר הרבה בנות 13-14 שהן Into BDSM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שני הצדדים אשמים, גם לבנות בגילאים האלה לא ממש חסר, יש בנות שמתנהגות ממש כמו... *****....,מתנהגות ומתלבשות בצורה מאוד פרובוקטיבית.

אח"כ הן מתפלאות שכל ה"ערסים" נמשכים אליהן, למרות שרובן אוהבות את הצומת לב הזאת, אבל הם לא מבינות שזה יכול להגמר רע, כמו במקרה הזה וכמו במיקרים אחרים.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני ממש לא מצדיק את המקרה הזה, זהו מקרה מזעזע ביותר.

לאיזה רמה ירדו החינוך, הענישה, והמשטרה בארץ? ילד בן 13 אונס? ילד בן 11 דוקר? אני חושב שמשהו פה לא תקין...

צריך לבנות פה את המוסדות המדיניים מחדש, בהתחלה את הממשלה, למגר את תופעות השחיטוט וכד', ועד לבתי הספר, המשטרה, ובתי המשפט.

המצב במדינה מזעזע, וצריכים להתעורר ולנסות לשנות לפני שיהיה מאוחר, המדינה תהפוך ל"שכונת פשע" אחת גדולה (אם היא לא כבר כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאב וקיום יחסי מין עם מספר לא מבוטל של אנשים לא מגיע ממצב שבחורה "נותנת" .

אין ספק שמפאת הגיל של הנערה והלחץ הלא סביר שנוצר עליה הן כלפי "החבר שלה" והדרדרות העינינים [אני מניח שלא בוקר אחד קמו 12 נערים ושכבו איתה אלה המצב הדרדר כמו כדור שלג במדרון] היא איבדה את היכולת להחליט/לצעוק ולנסות להיחלץ מהמעגל קסמים הנורא הזה.

בחורה היום עוברת הטרדה מינית חווה לאחר מכן חרדות וקשיים אני לא רוצה לחשוב מה קורה עם בחורה ששוכבת עם מספר לא מבוטל של נערים כל כך הרבה זמן.

אין ספק שמחילה לא מגיע לשום נער ,לא צריך להיות גאון הדור להבין שהבחורה סובלת/וגם סבלה ,איני רואה את המקרה ממצב של בחורה נורמלית .

פלוני יכול לקום מחר בבוקר להכיר אישה בעלת "פיגור שכלי" לשדל אותה ליחסי מין ולטעון "היא הסכימה" אבל מה?.

שורה תחתונה צריך להבין מה גרם לנערה "להסכים לשכב איתם" ואני לא מתאר לעצמי באיזה מצב נפשי היא היתה כדי לסרב לאירועים הללו.

אגב זה בשבילך Milford Cubicle

345. אינוס

[תיקון תשמ"ח, תש"ן, תש"ס (5), תשס"א (6)]

(א) הבועל אישה -

(1) שלא בהסכמתה החופשית;

(2) בהסכמת האישה, שהושגה במרמה לגבי מיהות העושה או מהות המעשה;

(3) כשהאישה היא קטינה שטרם מלאו לה ארבעה עשרה שנים, אף בהסכמתה; או

(4) תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה האישה, או מצב אחר המונע ממנה לתת

הסכמה חופשית;

(5) תוך ניצול היותה חולת נפש או לקויה בשכלה, אם בשל מחלתה או בשל הליקוי

בשכלה לא היתה הסכמתה לבעילה הסכמה חופשית;

הרי הוא אונס ודינו - מאסר שש עשרה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בתור נער שהולך לבית-ספר אני מניח(חטיבה/תיכון) נתקלת במקרים

שבהם היית עד ישיר או חווית בעצמך פנייה אגרסיבית מבחורה בבקשה לסקס?

ואני לא מדבר איתך על "חבר שלי סיפר לי" וכאלה, אתה ראית בחורה באה לבחור

ואומרת לו "תשכב איתי" או חווית את זה בעצמך?

לא פנייה אגרסיבית ,אבל בהחלט פנייה מאוד "פעילה" כזו פנייה שזה לא נשמע כאילו היא נאמרת בצחוק אלה בשיא הרצינות והרצון .

תשלב את זה עם "עדויות"חברה אחרים שקיבלו פנייה דומה מבחורה זו או אחרת ,ואתה בונה פה דפוס היתנהגות מאוד מאוד רע ,פרובוקטיבי ומסוכן לבחורה הזו ולי ולחברה האחרים (שאם לא היו מספיק אחראיים היו מוצאים אצמם בפרשה דומה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עזוב בית ספר ועזוב קיץ, אני יכול להראות לך מקומות (מרכזיים) שבשישי בערב, גם בחורף, לא חסרות בנות 13-14 שלבושות כמו זונות (לא פחות מזה), וכבר שמעתי ילדות בקושי בנות 14-15 מדברות על כמה שהן כן או לא נהנות ממין אוראלי. אז לצערי זה לא מפתיע.

הרי הוא אונס ודינו - מאסר שש עשרה שנים.

אאל"ט 20 שנים במקרה שהנערה בת פחות מ-14.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נהנה לשאול שאלות לא קשורות לכלום ולא רלוונטיות? זה עושה לך את זה? אתה Into irrelevance ?

לא, לדחוף מידע כללי על BDSM בפרשיית אונס והתעללות של ילדה קטנה זה מאוד רלוונטי.

אבל אתה צודק בכך שהגבתי למשהו לא רלוונטי מלכתחילה, אז אולי אני באמת Into irrelevance.

לא פנייה אגרסיבית ,אבל בהחלט פנייה מאוד "פעילה" כזו פנייה שזה לא נשמע כאילו היא נאמרת בצחוק אלה בשיא הרצינות והרצון .

תשלב את זה עם "עדויות"חברה אחרים שקיבלו פנייה דומה מבחורה זו או אחרת ,ואתה בונה פה דפוס היתנהגות מאוד מאוד רע ,פרובוקטיבי ומסוכן לבחורה הזו ולי ולחברה האחרים (שאם לא היו מספיק אחראיים היו מוצאים אצמם בפרשה דומה ).

מה זה פנייה פעילה?

אתה יודע מה? נניח והייתה כזאת.

זה נותן לך את הזכות לעלות עליה עם עוד 13 נערים? ולהתעלל בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנייה "פעילה" זו פנייה שהבחורה היתעקשה על עמדתה גם כאשר את אמרתה לה ש"מה את צוחקת ,את יודע שאנחנו לא יכולים לעשות כאלו דברים " .

לא ,זה לא נותן לי את הזכות ,ולא לאף אחד ,אבל זה המיקרה שלי ,שבו אני וחברה אחרים הינו טיפה יותר חכמים מהמצופה לחברה בגיל הזה .

אגב ,אני לא חושב שהם קיימו איתה יחסי מין 13 חברה בבת אחת ,אני חושב שבמהלך השנים היא קיימה יחסי מין אם עוד 13 כביכול לא מרצונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את החוק, מה הנקודה שלך ?

שאתה מתיחס לחלק של "אונס" רק כחלק בעל הכרח פיזי כלפי הנערה ושדי שהנערה לא מסרבת לדבר.

אל תשכח שיכול להיות שהנערה היתה שרויה במצוקה ובמצב שלא איפשר לה "לסרב" אחרי ניצול מיני כל כך גס ורחב זמן מצד הנערים.

אין זה מפליא שמצבה הנפשי ייתכן ידרדר והנערים ניצלו את זה כדי לשמש אותה כבובת מין הפרטית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנייה "פעילה" זו פנייה שהבחורה היתעקשה על עמדתה גם כאשר את אמרתה לה ש"מה את צוחקת ,את יודע שאנחנו לא יכולים לעשות כאלו דברים " .

סבבה, במקרה שהיא אומרת לך בפרוש שהיא רוצה לקיים יחסי מין

ושניכם מעל גיל 16, אין שום סיבה לסרב לה, אבל כאן נמתח הגבול.

אגב ,אני לא חושב שהם קיימו איתה יחסי מין 13 חברה בבת אחת ,אני חושב שבמהלך השנים היא קיימה יחסי מין אם עוד 13 כביכול לא מרצונה .

אין מה לחשוב, מהעדות שלה עולה כי היו מקרים של סקס קבוצתי וגם בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...