Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, גם לי נראה שזה רנדומלי. הרבה פעמים אני מתעצבן כשיש למשל valparaiso ואז port valdez ואז שוב valparaiso :P

כי זה פעמיים כל מפה (הגנה והתקפה) ולחזור אליה שוב כשיש עוד 8 מפות.. זה באסה.

לגבי עמוד הנתונים- http://battlefieldbadcompany2.com/en-gb/soldier

זה עמוד שעבד.. והפסיק לעבוד (404). נחכה ונראה מתי הוא יעלה שוב.

ומה בנוגע לבהירות? המשחק ממש ממש בהיר, במיוחד במפות המדבר כמעט הכל לבן....

להרבה אנשים זה מפריע. כנס ל"המסמכים שלי" ושם לתיקיה BFBC2, תריץ את הקובץ Settings.ini עם ה-notepad.

בשורה bloom תשנה את הערך מ-true ל-false. וזהו.. תהנה.

עדיין ל-HUD של הכלי הרוסים יש יותר bloom אבל זה יהיה פחות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות...

1) האם BC2 תומך ב-4 ליבות? כלומר עם 4 ליבות יש שיפור משמעותי בניגוד ל-2?

2) האם יש אתר שאני יכול לראות את ה-State שלי מפורט והכל?

3)בהנחה ואני משחק כשיש עכשיו שידרוג האם הניקוד שלי משתנה?

אני לא יודע אם הוא מנצל את המעבד ב100%, כשאני משחק אז המעבד שלי נמצא ב60-65% ניצול.

הכרטיס מסך אם כבר נמצא בניצול גבוה, הגברתי את המאווררים שלו כי אף פעם לא גרמתי לו להזיע כל כך הרבה זמן :P

יש לי על החשבון סטים MW2 וBC2, אני חייב להודות שבBC2 אני משחק פי 2 יותר ממה ששיחקתי בMW2, המשחק פשוט מדהים. רק מעצבן אותי שני דברים,

א. הצ'יטרים המחורבנים האלה מתרבים, עכשיו אני מוצא את עצמי משחק כמעט כל משחק עם צ'יטר או נגד צ'יטר.

ב.כולכם חרשנים רמה 20!

אני עכשיו התחלתי לשחק יותר רציף במשחק (אתמול שיחקתי מ-20:00 עד 03:00 ואז חזרתי לעוד סיבוב ב03:45 ::)) ולרוב אני משחק בתור מהנדס, אבל יש מפות מסויימות שאני בוחר ליהיות ריקון, למרות שאני שונא סנייפרים אני די טוב בזה מסתבר.

אבל רציתי לשאול שאלה שהתחילה לי מאתמול, המשחק לפעמים פשוט קורס לי סתם ככה באמצע הסיבוב או כשאני מחפש שרתים. בדקתי את הטמ' של המחשב והכל סביר, המעבד עומד על 50-60 והכרטיס מסך עומד על 60. מה שמטריד אותי זה שההארד-דיסק עומד על 40 מעלות, אבל לא נראה לי שזה הגורם..

גם לעוד מישהו זה קורה? זאתי תופעה יחסית חדשה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצהריים היו לי סוף כל סוף כמה משחקים חיוביים, ואפילו אחד (אם כי דווקא בתור ריקון) עם 17/6 :o

יש את הAUG שהוא סבבה לגמרי וגם יש את התוספת של היציבות עם הידית אחיזה.

דווקא זכור לי שמתישהו בפוסט אמרו שהAUG הוא דווקא לא משהו.

את התוספת של היציבות יש לי, זה משפר קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם לי נראה שזה רנדומלי. הרבה פעמים אני מתעצבן כשיש למשל valparaiso ואז port valdez ואז שוב valparaiso :P

כי זה פעמיים כל מפה (הגנה והתקפה) ולחזור אליה שוב כשיש עוד 8 מפות.. זה באסה.

אם זה כמו שהיה BF2, אז אדמינים קובעים את סדר המפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זכור לי שמתישהו בפוסט אמרו שהAUG הוא דווקא לא משהו.

את התוספת של היציבות יש לי, זה משפר קצת.

הוא תחליף מעולה ל-XM8-P אם עוד לא פתחת את כל הנשקים. הוא קצת פחות מדויק אבל יש לו יותר נזק.

אבל רציתי לשאול שאלה שהתחילה לי מאתמול, המשחק לפעמים פשוט קורס לי סתם ככה באמצע הסיבוב או כשאני מחפש שרתים. בדקתי את הטמ' של המחשב והכל סביר, המעבד עומד על 50-60 והכרטיס מסך עומד על 60. מה שמטריד אותי זה שההארד-דיסק עומד על 40 מעלות, אבל לא נראה לי שזה הגורם..

גם לעוד מישהו זה קורה? זאתי תופעה יחסית חדשה אצלי.

קורה לפעמים. הבעיה לא אצלך, אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה שיניתי את המכשים במשחק לשימוש בחיצים אבל אם אני לוחץ על החץ ימינה הוא הולך ימינה אבל אם אני לוחץ על החץ שמאלה הוא הולך גם ימינה ולא הצלחתי להבין למה למרות שבהגדרות זה נראה בסדר.

בנוסף אם אני מזיז קצת את העכבר המצלמה מסתכלת למעלה ואני לא מצליח לחזור להיסתכל קדימה

אשמח אם תעזרו לי לפתור את הבעיות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מייק.

אגב, ידוע לך סדר המפות של השרת HWzone?

אין דרך לדעת, זה רנדומלי.

מהבלוג של E.A

EA Maintenance has now completed. All new hardware is in place and ready to serve your BFBC2 needs

נחיה ונראה כמה זמן זה יחזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לדעת, זה רנדומלי.

מהבלוג של E.A

נחיה ונראה כמה זמן זה יחזיק...

ואי אפשר לעשות את זה לפי הסדר?

בקושי מפות דזרט מעורבות, במיוחד יש את פורט ולדיז שחרשנו עליו כבר בבטא וזה מדכא לשחק אותו שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שתהיה רק valparaiso, זאת מפה אדירה!!!!!!!!!!!!!

וואי איזה משחק טוב היה לי עכשיו עד שקיבלתי ניתוק מהשרת, למדתי איך לשחק יותר טוב עם האנג'יניר והרגתי מלא שחקנים

שווה לבוא לסרבר שלכם? יש מקום בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאיפה הם מצעו עוד 2...

ah hhhh

חזק :xyxthumbs:

זה רק אני או שהכדורים של הM95 טסים הכי מהר בין רובי הצלפים?

אגב, שמתם לב שיש כמה טנקים ומסוק שמופיעים בכל דפי הפירוט על BC2 אבל לא מופיעים במשחק עצמו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...