Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סעעעעעמק עם המשחק הזה

במשך כל היום אני מוצא את עצמי בסינגלפלייר

רק פעם אחת הצלחתי להיתחבר

וכל שאר הפעמים או שזה מוצא שרתים אבל לא מתחבר

או שפשוט נתקע כל UPDATING DATA בסרבר ליסט

וגם מה זה הקירטועים האלה שכל הזמן קופצים?

זה בגלל הכרטיס מסך?

אני משחק 1440X900 על HIGH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד קיבלת כבר את המשחק??

אני זה נשלח אלי מיום שלישי שעבר ועדין לא הגיע .

שלחתי להם מייל נראה מה יתקדם איתם איזה עצבים .

כן בשעה טובה הגיע לי המשחק אספתי אותה בצהריים לפני שיצאתי לעבודה ועכשיו מתקין אותה!!! :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הזמנתי את המשחק בpcgames ב196 שקל כולל משלוח. האם זאת חנות טובה ואמינה? ואגב בעמוד ההזמנות שלי רשום שם בסטטוס הזמנה חדשה ומשום מה התאריך משלוח 01/01/1900. האם זאת בעיה בהזמנה או שזה עד שהאתר יתעדכן או משהו? ומתי אני אקבל מספר מעקב?

חוץ מהאתר המוזר שלהם, פיסיגיימס חנות נפלאה. באמת. אחלה שירות ואחלה מכירים. ברגע שישלחו לך תקבל מספר עוקב, סביר להניח שזה יהיה היום. בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בשעה טובה הגיע לי המשחק אספתי אותה בצהריים לפני שיצאתי לעבודה ועכשיו מתקין אותה!!! :jump: :jump: :jump:

אא מזל טוב!!

שלי לא הגיע וזה נשלח לי כבר מיום שלישי שעבר.

השירות שלהם מסריח שלושה ימים מחכה למייל חזרה שיתנו לי את המספר מעקב של הפריט וכלום .

אקבל או לא בטוח לא אזמין מהם שוב למרות המחיר הנוצץ של המשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרסו

Tomorrow, 12th March, and Saturday, 13th March at 8:00GMT/9:00 CET:12:00 (midnight) PST, EA will take the servers down, this time we will come up with even more hardware with more capacity to handle all the BFBC2 traffic. Once the maintenance is complete you will experience an improvement to your online experience.

This will be extended maintenance to allow the new hardware to be installed and affect all three platforms (PC, PS3 and 360).

בעעעעעעעעעעעעעעע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות על החדשות הרעות הנ"ל:

- Maybe I'm misunderstanding. The servers will be down for 48 hours?

- No, they will be down tomorrow at 8am GMT then come back up, then down again on Saturday at 8am GMT then come back up.

The maintenance is extended but won't be more than a few hours each.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ממש לא רציני , זה אפילו לא פקשוש , הם פשוט לא תיכננו שיהיו כל כך הרבה שחקנים שיעמיסו על השרתים שלהם אז הם מרחיבים את החומרה הקיימת שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...