Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי - חיפשתי ולא מצאתי, אז אשאל פה:

מישהו יכול להסביר לי כיצד להוסיף שרת באופן ידני בכדי להצטרף אליו? אני מחפש ולא מוצא את האופציה בברואזר של השרתים, שגם נכשל למצוא את הסרבר של הייצ' דאבל יו-זון. תודה בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שה Servers Browser מצא שרת שאתה מעוניין "לשמר", לחץ על החיצון שמופיע ליד השם שלו ובחר ב Add To Favourites. עם הבחירה ה Browser יבצע שוב פעם Refresh ויישאר במצב הזה. תן לו איזה 2-3 דקות ולחץ על Cancel. לאחר ביצוע ריפרש לרשימה מיוזמתך, או לאחר הפעלה מחדש של המשחק, השרת שבחרת אמור להופיע בחוצץ "Favourite Servers".

בדבר מציאת השרת של HW ב Servers Browser, ישנם שני פתרונות :

הפתרון הראשון הוא הוספת אחד מהמשתמשים באתר לרשימת החברים שלך במשחק, ולהצטרף אליו בשעה שהוא משחק בשרת של HW. לאחר שנכנסת למשחק, הסרבר ייכנס לחוצץ History ב Servers Browser ותוכל להוסיף אותו ל Favourites משם.

הפתרון השני הוא לחפש את השרת ידנית ע"פי Sort ל PING או Server Name ב Servers Browser. ייתכן שבמסך הראשי של ה Servers Browser לא תצליח לראות אותו לפי חיפוש אחר הפינג הנמוך ביותר, לכן עליך יהיה לחפש את השרת לפי השם (להקליק על ה TAB של ה NAME, לסדר את השרתים לפי סדר הא' ב' ולחפש אותו ברשימה ידנית), חלק מהמשתמשים הצליחו למצוא אותו באמצעות החזר ה PING שלו. זה משתנה בין משתמש למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמצאתי עוד פתרון להוספת השרת הישראלי:

פתחו עם notepad את gameSettings.ini

שנמצא ב:

Documents\BFBC2

לקראת סוף המסמך תמצאו:

FavoriteGames=

תערכו כדי שיהיה:

FavoriteGames=2777522487,1685f482-1c5d-48ee-9491-031963c4eeb1,HWZone.co.il BC2 Public Ranked Server;

ככה זה אצלי.

תנסו דווחו אם עובד.

ממש מבאס אותי לגלות שאני מקבל אותם ביצועים כמו נייק על מערכת דומה עם GTX260 במקום 8800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעיה יש Server Name שם תכתבו רק HWZone [בדיוק אותיות גדולות קטנות].

וימצא לכם

אני גם מקבל אותם ביצועים כמו נייק ,אבל ישנם ירדות ל60 50 FPS . [גם אצלו כמובן]

הרוב כמובן בסביבות ה80 . לפעמיים זה לא מרגיש משחק חלקלק [כנראה הפינג] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

שמתי לב שמהכניסה מהצד [מהראשי לא בדקתי , לא רוצה שהמשחק יתקע- וזה קורה, אז אני בדרך כלל נכנס מרשימת החברים לשרת]-זה לא מוצא אף שרת בהיסטורי

אם למישהו זה מצוא והוא כבר נכנס פעם לשרת של האתר -אז יכול לעשות עליו שמירה משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר לכולם להיכנס לשרת מוהק שלנו...

למי שלא יודע מוהק זה כמו teamspeak/ventrilo.

ככה שנוכל לשחק ולדבר בינינו במהלך המשחק...

לינק לתוכנה-

http://www.mohawkvoice.com/MohawkSetupC.exe

כתובת : 212.150.254.3:9156

למי שיש בעיות להתחבר לשרת של המוהק ננסה לעזור פה בדיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ לי יש בעייה, כשאני מתחבר לשרת המוהק (לא משנה איזה שרת) אנשים לא שומעים אותי, אני שומע את עצמי אבל אחרים לא שומעים. בדקתי בגוגל וראיתי שזה נובע מחוסר מיקרופון ::) למישהו יש הצעות?

זה רק אני או כשמפעילים את המשחק דרך סטים הוא רץ ממש אבל ממש לאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...