שיא חדש נשבר בטמטום הישראלי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא חדש נשבר בטמטום הישראלי

lev-27

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3855385,00.html

מאות אנשים נהרגו, עשרות אלפים נפצעו, מאות אלפי בניינים נפגעו, כלכלה נפגעה, נזק עצום לרכוש, גלי צונאמי עלולים לפגוע במדינות שכנות והם מתייחסים לאירוע כאילו מדובר בחגיגה. "חוויה כיפית". עשינו "אפטר פארטי" עם הניצולים. והצחוקים שלהם בכלל. מינימום זכו במיליון דולר. חגיגה. לא הייתי מסוגל להקשיב לזוועה הזאת עד הסוף. אני הייתי דופק להם לבנה בראש, מעקר אותם עם סכין יפנית חלודה, מוסר את הילדים למשפחה אומנת ושולח את האדם שנתן להם רישיון נהיגה לכלא לכל החיים עם עבודות פרך. חבל שהבניין לא התמוטט. לטבע הייתה הזדמנות טובה להשמיד את מאגר הגנים הנחות הזה. הם אפילו ביקשו את זה "נשארנו בבית עד שירגע ואחר כך נשארנו מתחת לבניין שלוש שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להרוס את מסיבת "הטמטום" אבל אתם סתם מתלהמים

אנשים שנרגעים אחרי לחץ מאוד גדול או פחד פורקים את הלחץ/פחד כל אחד בדרכו שלו וצחוק ומה שראיתם שהזוג סיפר נורמלי לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפי, יש הבדל בין לפרוק לחץ לבין להשתמש במילים בהן הם השתמשו (ושבינתיים הוסרו מהכותרת) בראיון לתקשורת. אין שום לגיטימציה לתאר מצב בו נהרגו אנשים כ"חוויה כיפית". גם הייתי מצפה מYNET, אם לא הייתי מכיר אותם, לברור בצורה יותר יסודית את הציטוטים שהם בוחרים לכלול בכתבות שלהם. אין בהם ערך חדשותי כלשהו, וכל מה שהם משיגים זה הצגה נוספת של "הישראלי המכוער" שלא אכפת לו מכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VIC ו-LEV, אנא מכם, גשו לכירורג הקרוב להסרת המוט שתקוע לכם עמוק עמוק בתחת.

תודה.

אני מסכים עם רפי, אנשים אחרי לחץ כזה, אתם שופטים אותם איך הם צריכים להתנהג כאילו היו לא פחות מרובוט

מתוכנת ומחושב היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שופטים אותם איך הם צריכים להתנהג כאילו היו לא פחות מרובוט

מתוכנת ומחושב היטב.

להיפך, אני מצפה מהם שינהגו כבני אדם ויגלו אמפתיה מינימאלית. תגובה כגון "ברוך השם אני בסדר" היא טבעית בעקבות ארוע קשה ממנו יצאת ללא פגע (גם ואולי בעיקר אם היו בו נפגעים, לא הייתי מצפה ממי שהרגע יצא משם לדאוג לשלומם), אבל לתאר אותו כ"כיפי"?

חוץ מזה, רוב הביקורת שלי הופנתה כלפי YNET שבחרו לפרסם את ההתבטאויות הללו. להם כבר אין את התירוץ של "הם בשוק".

סתם שאלה: אם אתם כל כך שונאים את YNET למה אתם ממשיכים לקרוא בו?

אם נרצה ואם לא, YNET הוא "מדגם מייצג" של העיתונות הישראלית, וחשוב לקרוא אותו ולו משיקולים של "דע את האוייב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...