צריך רשיון כלשהו כדי למכור ביום עצמאות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך רשיון כלשהו כדי למכור ביום עצמאות?

1qaz2wsx

Recommended Posts

אני וחבר מעוניינים למכור כמה שטויות ביום עצמאות (סטיק לייטים, עגילים מנצנצים ועניינים- מצאנו חבילה טוב במחיר ממש זול)

בלי בסטה או עניינים, הסחורה בתיק-מקסימום איזה מגש שיהיה תלוי עלינו להציג אותה :)

עכשיו, מצד אחד שמעתי שצריך רשיון רוכלות בשביל למכור ביום העצמאות, עניין שעולה לא מעט כסף ואם לא מוציאים אחד כזה מסתכנים בהחרמת כל הסחורה+קנס רציני...

מצד שני, שמענו שביום העצמאות ספציפית יש פטור מרשיון וכל אחד רשאי למכור מה שבא לו...

מה מהשניים נכון, ובמידה וצריך רשיון-כמה עולה להנפיק אחד כזה ובמה זה כרוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black Rain לא ידוע לי על אף פתור מזה

מה שכן יש מקומות מסוימים שמיועדים לבסטות זמניות ואולי שם לא צריך פתור אבל לא בטוח

בכל מקרה גם במקומות כאלו משלמים או לעיריה או לבעל העסק\מקום -ככה שחוקית ספק אם תרוויח משהו מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים בלי רישיון,באים שוטרים מקפלים הכל מהר ורצים

ריצה לא הקטע שלי... במיוחד לא כשבד"כ יש פקח כל שני מטר שם.

Black Rain לא ידוע לי על אף פתור מזה

מה שכן יש מקומות מסוימים שמיועדים לבסטות זמניות ואולי שם לא צריך פתור אבל לא בטוח

בכל מקרה גם במקומות כאלו משלמים או לעיריה או לבעל העסק\מקום -ככה שחוקית ספק אם תרוויח משהו מזה

לא צריך שום בסטה..

אתה אומר שאין פטור-אז ידוע לך כמה יכול לעלות כל הסיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק. בכל עיר\יישוב יש חוקים ונהלים אחרים. ישנם גם הרבה מקומות שאין בהם פיקוח ואז זה פחות קריטי. הכי טוב זה להתקשר לעירייה.

אני באופן אישי מכרתי 3 שנים ברציפות ביום העצמאות כשהייתי צעיר, לא היה פיקוח, לא הייתה לי בסטה ועשיתי כסף טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאין פטור-אז ידוע לך כמה יכול לעלות כל הסיפור?

לא אמרתי שאין פטור אבל מניסיון שלי בדרך כלל אין פטורים כאלו

בכל מקרה כמו שאמרו תברר את זה -מי יודע אולי יהיה לך מזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לפני כמה שנים שמנו שולחן ומכרנו כל מיני שטויות כמו ממתקים ואת כל הדברים הזוהרים האלה .

עברו לידיינו שוטרים ולא עשו כלום (אפילו התעניינו בדבר הזה ששמים בפה) .

אבל זה היה לפי כמה שנים ככה שאני לא יודע איך זה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...