ניקוי מקלדת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי מקלדת

avinatbezeq

Recommended Posts

יש לי מקלדת ארגונומית, יקרה, אהובה ומשומשת ביותר. מקשים כבר נתקעים.

מישהו יודע איך לנקות? קישור?

בזמנו אני זוכר שהיינו מפרקים איך שהוא את המקשים, ושמים באמבט של משהו, אבל שנים רבות כבר לא עשיתי את זה, ואני לא זוכר איך.

חיפשתי, ולא מצאתי משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אני נאלצתי להתמודד עם זה שכוס קפה שחור בוץ נשפך במלואו למקלדת האלחוטית החביבה שלי

דבר ראשון הוצאתי בטריות למניעה של איזה קצר , שטפתי את המקלדת כולה במים טוב טוב , יבשתי עם פן [חייבים לייבש לגמרי , אחרת יש קצרים ]

המקלדת עכשיו עובדת כמו שצריך חוץ ממקש ה ENTER הגדול , יש עוד אנטר אז לא קריטי כל השאר עובד פיקס ..

המסקנה שלי מכל הסיפור שרק אם נשפך קפה או משהו אז לשטוף במים חבל שיהרס לכם איזה מקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקלדות אם נשפכו מים ואין אחריות אז קודם כל לפתוח אותה ולוודא ש"המוח" האלקטרוני לא נרטב, המעגל של המקשים זה לא רציני ואפשר לייבש אותו. אם רק אחד מהמקשים לא עובד סביר להניח שהיא לא התייבשה לחלוטין או שהמגעים שלו דביקים, אפשר לפתוח ולנקות.

בדרך כלל ניעור טוב של המקלדת וכמה מכות קלות כשהיא הפוכה יוציאו את כל הלכלוך, אם יש גישה אז משיכה או דחיפה של המקשים החוצה עם מברג אמורים לשחרר אותם, אם לא אז צריך לפתוח אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לנקות הכי טוב? פרק את המקלדת (ברגים מאחורה, ולהוציא את המעגלים החוצה. עניין של בערך 15 ברגים + 4 בפנים) שים את חלקי הפלסטיק באמבטיה ושפוך עלייה מים רותחים כדי להמיס את הלכלוך, ואז קרים כדי להיות בטוח שהוא נשטף החוצה (לא להגזים עם הרותחים כדי לא לגרום נזק לפלסטיק). אחר כך להשאיר אותה הרבה זמן לייבוש (מים מצטברים בשקעי המקשים).

אפשר גם ללכת רחוק יותר ולפרק את המקשים מגוף המקלדת, לדעתי אין צורך וצריך 'לזכור' בדיוק לאן כל מקש צריך לחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הקלה והמהירה

מנתק המקלדת

הופך המקלדת

דופק על הצד האחורי של המקלדת כאשר "פניה" על השולחן (די חזק - אבל לא אגרופים)

לאחר מכן משתמש בספי לחץ אויר - לא צמוד

לאחר מכן ספרי ניקוי לא קורוזי ומנגב

WORKS EVERY TIME

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...