צרות בגן העדן של לוג'יטק - גלגלת העכבר המהפכנית ובעיות אמינות - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרות בגן העדן של לוג'יטק - גלגלת העכבר המהפכנית ובעיות אמינות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטעות יצא לי "נשמא" במקום "נשמע" ונתפסת לזה בהודעה שלך, לא צריך להיות כזה מציק בגלל שגיאת הקלדה

אין לי מושג על מה אתה מדבר ובכלל לא שמתי לב שכתבת, אם כתבת, "נשמא". אתה סתם פראנואיד, סורי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נשברתי וקניתי את ה-performance mx, רק בשביל לגלות את הזוועה - לוג'יטק המפגרים האלה הורידו ממנו את הפיצ'ר SmartShift!

רק אלוהים יודע מה גרם לדבילים האלה להוריד את הפיצ'ר הכי טוב שהיה להם, פשוט טיפשות שאין כדוגמתה.

ואיך ההתרשמות ממנו באופן כללי?

הזמנתי אותו מארה"ב, העכבר הנוכחי שלי MX700 עדיין עובד ולא עושה סימנים שהולך לשבוק אז החלטתי להרוג אותו לבד והזמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המרכאות אם כך?

כי זה מגוחך שאתה כותב על משהו שהוא לחלוטין "חווית שימוש" ביקורת וטוען שהוא "מיותר" רק כי ככה זה "נשמע"/"נראה" לך מההיגיון והניחוש שלך..

ואיך ההתרשמות ממנו באופן כללי?

הזמנתי אותו מארה"ב, העכבר הנוכחי שלי MX700 עדיין עובד ולא עושה סימנים שהולך לשבוק אז החלטתי להרוג אותו לבד והזמנתי.

פחות טוב מה-MX REV, אין לו גלגלת שניה באגודל (יש 3 כפתורים אחרים במקומה) ולעזאזל אין לו smartshift !

מעבר לזה כמובן שמדובר בעכבר נוח שמתלבש כמו כפפה ליד, רמה אחרת לגמרי מכל העכברים הפשוטים והזולים שיש בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבנתי למה הכוונה, מאחר ולא היה לי את הפיצ'ר הזה אני נהנה מהאופציה המכאנית.

סתם לעדכון כללי קיבלתי אותו מארה"ב ולשמחתי ספק הכח שלו הוא 110-240

ממש מעניין קיבלתי יחד איתו ראוטר וגם ספק הכח שלו הוא 110-240 חגיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...