שאלה בחיבורsata2 שעל הלוח ‎‏ ‏ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בחיבורsata2 שעל הלוח ‎‏ ‏

natan805

Recommended Posts

יש לי לוח של p55‎ ud3‎ ‎750‎ ‎‏ ויש לו שני סוגי חיבר של סאטה2 יש שתים לבנים וכתוב על כל אחדgsata2‎ ‎‏ ויש 6 כחולים שכתוב על כל אחד sata2‎ ‎‏ בלבד בל g‏ השאלה מה הבדל? ואיפה אני אמור לחבר את הקשיחים שלי? יש לי שני קשיחים אחד של ישן מהירות 7200 ואחד חדש של wd‏ הגירסה השחורה ועליו מותקן הוינדוס .אז איפה לחבר אותם?. ‎‏

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתחבר בכחולים ,שים לב שליד כל חיבור כזה רשום ליד sata1 בראשון ,וכך עד 6 תלוי לפי כמות החיבורים

(כניסות ) ,אז תחבר בראשון ,וכך הלאה לפי הסדר.למרות שזה לא משמעותי ,אבל עדיף כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש לך P55-UD3 ולא P55A-UD3? ה-A היא גרסה עם SATA 6.0Gbps ו- 3.0 ובמקרה הזה החיבורים הלבנים הם SATA 6.0Gbps. אם זה המצב- זה לא משנה לאן תחבר את הכוננים שלך. ישנה תאימות מלאה לאחור.

גם ב-P55-UD3 הרגיל יש שני חיבורים לבנים כמו שאתה מתאר, והם פשוט קשורים לבקר של גיגהבייט, ולא קשורים ל-P55 של . מה זה אומר? זה לא אומר שום דבר, תחבר אותם לחיבורים הכחולים לפי הסדר, זה לא משנה יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שיש רק סוג אחד של לוח p55‎ ud-3 ולכן כתבתי רק p55‎ ud-3 ‎‏ ואחרי ששאלת מה בדיוק אז רשמתי לך‎ p55-ud3‎lעם האות l ‎‏ אם אתה שם לב . ולכן שאלתי כי אולי זה אומר שיש לי לוח אחר.אז מה לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...