תופעה שמרתקת אותי מאז שחרורה של Vista (וגם 7) - פעילות הארדיסקים מוגזמת, סתם כך - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעה שמרתקת אותי מאז שחרורה של Vista (וגם 7) - פעילות הארדיסקים מוגזמת, סתם כך

ALÞHA

Recommended Posts

רק אני הבחנתי בכך שההארדיסקים בסביבת המערכות האלה לעיתים "טוחנים" לשווא... בלי כל סיבה מוצדקת?.... ה Indexing Services מבוטלים, מה יכול להיות הגורם לכך?

מדובר בתופעה רנדומלית, היכולה להתרחש סתם כך, גם ב Idle מוחלט (נמצא ב Desktop, בלי שום processים תובעניים הרצים ברקע) הנמשכת מס' דקות, עד לפעם הבאה.

וכן, ניסיתי לפרמט. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זז חלק והINDEXING ואוטומציה של פעולות שוטפות עושים לי את החיים קלים, אז מה איכפת לי איך זה עובד בדיוק...

אתה לחלוטין לא היחיד,

זה מאלץ אותי כמעט כל לילה לקום ולסגור את המחשב שכל דבר בערך שאמור לגשת להארד דיסק מבוטל.

למה לסגור את המחשב, כשאין הורדות או פעולות מתוכננות אחרות המחשב נכנס לSLEEP ולא צריך לטרוח.

הכל בונבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum, נטו רעש. התופעה לא משפיעה על ביצועי המערכת, פשוט הרעש שה 320ים שלי מפיקים כתוצאה מכך יכול לחרפן, בעיקר בלילה כשיורדים דברים. להכניס את הדיסקים ל Standby תוך כדי הורדה זה קצת בעייתי.

ככל הנראה שהפתרון הוא החלפת ה 320ים שלי למכאניים חדישים ושקטים יותר, כדוגמת הסמסונגים, או להתפשר על בודד (ונפח) שיחליף את הרייד.

תודה בכל אופן לכולכם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...