מיקרו HTPC או ניייד לגלישה וסרטים בצפיה ישירה תקציב עד 2000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרו HTPC או ניייד לגלישה וסרטים בצפיה ישירה תקציב עד 2000 ש"ח

מישהוסתם

Recommended Posts

שלום לכולם, מה דעתכם ?

מדובר על LCD 32 אינץ מדגם HD READY של סמסונג. אני מעוניין לצפות בסרטים בצפיה ישירה וגלישה באינטרט(כששני המחשבים בחדר עבודה תפוסים) ואני מתלבט בין השניים הנ"ל

בקטגוריית המיקרו קיימים האייסר ריבו או funtwist fiono

בקטגוריית הניידים אני לא מכיר את הדגמים השונים ואשמח

לקבל המלצה

מה התקציב המקסימלי? ניתן לחרוג עד 2300 ש"ח בעיקר בתמורה לביצועים טובים חזקים(קרי הרבה מסכים פעילים בו זמנית)

מה הם השימושים הצפויים של המחשב? בעיקר צפיה ישירה דרך אתרים וגלישה באינטרנט - דגש על הרבה חלונות פתוחים ופתיל קצר ....יתכן שמתישהו ארצה לפתח קרירה בתחום עריכת וידאו ביתית - לא יותר מכך

3. האם יש צורך בציוד היקפי? מקלדת בלותות' כולל trackball כדוגמת דינובו של לוג'יטק - לא נכלל בתקציב הנ"ל

4. האם יש רכיב שאותו אתם לא צריכים במחשב? על אף שיש בסלון DVD אני מעוניין בצורב במחשב אבל לא הכרחי

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)? חרישי לחלוטין

7. האם מתוכנן אוברקלוק? לא

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה? פה אני מתלבט, רגיל לעבוד על WIN ולאחרונה מאד התלהבתי ממערכת ההפעלה של ושאלתי-האם לשימושים שציינתי יש מערכת עדיפה?

9. מאיזו חנות אתם מעדיפים לרכוש את המחשב? אם אין חנות מועדפת אתם יכולים לציין איזור מגורים. - גוש דן הרחב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשה (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קופקטי במיוחד)? גודל מינימלי - קיימת

בעיית מקום בסלון שבנוי על עיקרון המינימלסטיות - דברו עם אשתי.....

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)? אני מניח שלא רלוונטי אבל תספרו לי אם כן...

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון?

כנ"ל

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...