נייד 13" שניתן להריץ עליו פלאש ופוטושופ ברמה טובה.תקציב 3500-4000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד 13" שניתן להריץ עליו פלאש ופוטושופ ברמה טובה.תקציב 3500-4000

ymds

Recommended Posts

מתנצלת אם הנושא עלה כאן כבר כמה פעמים - למרות שחיפשתי הרבה בפורום לא מצאתי משהו שייתן מענה לצרכים שלי, כך שמאוד אודה למי שיוכל לעזור:

אני מחפשת כבר המון זמן שיענה על הדרישות הבאות:

1. יוכל להריץ (בצורה טובה) ופוטושופ (רמה סבירה) ויתמוך גם בתכנות קל (JavaScript).

2. גודל 13" (15 גדול מדי, 10 היה ממש לא נוח בשבילי).

3. זמן עבודה - בערך 5 שעות עבודה ואם אפשר שלא יתחמם יותר מדי.

4. מחיר - וכאן החלק הבעייתי - התקציב שלי מוגבל ל-3,500 במקרים חריגים אחרוג ל-4000 אבל אני מניחה שיהיה לי קשה מעבר לכך.

5. מחשב בצבע אדום - יהיה ממש נחמד, אך כמובן שאהיה מוכנה להתפשר :)

ובאופן כללי - אשמח לקבל המלצות ליצרן אמין. בינתיים אני נוטה לכיוון HP, TOSHIBA ו- (אם כי מהתרשמותי המחירים של מאוד יקרים).

הפניה לחנויות אמינות / זולותשאתם מכירים יוכלו לעזור מאוד!

LG בשום פנים ואופן לא - אין לי ניסיון טוב איתם!!!

חשבתי על הדגמים הבאים של HP:

HP ProBook 5310m נראה לי יקר, השאלה אם מצדיק את המחיר...

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=743230

ויש גם דגם יותר צנוע: ProBook 4310s

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=744864

תודה רבה מראש !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

המחשב הזול מבין השניים שקישרת יספק אותך בהחלט מבחינת החוזק שלו. מפרט לא רע בכלל וגם מחיר סביר.

הבעיה היחידה שאני חושב שתהיה איתו זה זמן הבטריה שהוא דבר חשוב לסטודנטים כמונו. המעבד לא מהדגמים החסכוניים, ולכן אני לא חושב שיחזיק 4 שעות.

אני גם סטודנט וקניתי לקראת הסמסטר הקרב לפטופ 13 אינץ' אך עשיתי זאת מאמאזון עם שירות משלוח שנקרא מאסטופ. מדובר בדגם של UL30 עם זמן בטריה מרשים במיוחד, אם את מעוניינת אוכל לפרט עליו עוד.

אבל אם את רוצה דווקא מחשב מהארץ אז בקטגוריה של 13' עם תקציב כזה לצערי אין הרבה מציאות.

ובמחשבה נוספת: לDell יש כמה דגמים שיכולים להתאים. יש מפרטים זולים יחסית של 1320 שהביצועים שלהם סבירים, ויש את 1014 שהוא 14' אבל מאוד מתאים לסטודנטים, עולה כ-3000 ש"ח. אני מכיר מישהו שקנה אותו ומאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...