שידוך לוח למעבד 8400 ?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידוך לוח למעבד 8400 ??

natan805

Recommended Posts

ברשותי כיום לוח P3L-DS3L ועליו 4ג'יגה זיכרון (64 BIT) .ללא שום בעיות

את הלוח אני אתרום לטובת המחשב המשפחתי .(הלוח הישן החזיר ציוד).

אז ככה מה יש לנו??

מעבד8400 ו4 ג'יגה זכרונות

מה השאלות.?

א.איזה לוח ממולץ בתקציב 400?

ב.האם כדאי לי לעבור לDDR3 אם כבר אני מחליף לוח?

ג.ואולי בכלל עדיף לי להחליף גם מעבד??(תאורטית בלבד,הסיכוי שזה יקרה שווה לסיכוי שביל גייטס יחבק את סטיב ג'ובס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר הגיוני ויותר זול....

אבל עיסקת טרייד-אין כזאת לא מוצאים כל יום.

ההורים שלי ישלמו על לוח חדש משהו כמו 300, מה שמשאיר לי לשלם רק 100-150 שקל ללוח חדש, משודרג,ואולי יותר טוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קומפלט עם פירוק שני מחשבים במקום אחד והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה וכל מה שעל המחשב שלך.... תמורת משהו שלא ישפר לך את הביצועים אלא מקסימום יוסיף כמה אופציות (כגון חיבורים נוספים) שאיכשהו הסתדרת בלעדיהם בינתיים.

ב400-450 שקל שתכננת באמת שלא תמצא ששוה את כל הברדק הזה.

כמובן, כל זאת בהנחה שהלוח הנוכחי שלך בכלל מתאים למחשב השני. לא ברור איזה לוח יש לך (P3L-DS3L אינו מחזיר תוצאות חיפוש הגיוניות... אני מניח שהוא מבית גיגהבייט לפי השם אבל אין לוח בשם הזה באתר שלהם), אבל האם אתה בטוח שהמחשב השני לא זקוק לכרטיס מסך מובנה למשל, במקרה שבשלך אין כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תשאיר לי את כל ההשלכות,האופציות,והפירוקים.

ותתמקד בשאלתי פרופר,אם יש בידך תשובה אשמח לשמוע ,אם לאו עדיף שתשאיר את השטח לאלה שכן יכולים לעזור לי.

אגב הלוח הוא P35-DS3L ולא כפי שנרשם בטעות היה אחד הלוחות הפופלרים והמומלצים בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני עונה לך בדיוק על השאלה שאתה שואל... אתה שואל "איזה לוח מומלץ ב400-450 שקל בשביל להחליף לוח P35 תקין לחלוטין סתם כי נכנס לי איזה ג'וק לראש שזה ישפר משהו", ואני עונה לך בצורה הכי מנומקת שאפשר שאין כאלה. המקסימום שתקבל זה לוח P45 בסיסי, שתומך באותם המעבדים ואותם הזכרונות, עם עדיפות קלה ביותר בOC ועם PCIE 2.0 שנכון להיום נותן הפרש ביצועים של אחוזים בודדים לעומת החיבור ה"ישן" גם עם הכרטיסים החזקים ביותר. אם כשאתה אומר "אלה שכן מוכנים לעזור לי" אתה מתכוון לכאלה שישתפו פעולה עם הרעיון ההזוי הזה של להחליף לוח סתם בלי לפחות לטרוח להזהיר אותך מדברים שאולי אתה יודע ומבין ואולי אתה לא - יש לך הגדרה מאוד מעניינת ל"עזרה".

מצד שני, למה בכלל אני טורח אם לך נאה לך לשמוע את דעתם של אחרים. אתה יותר ממוזמן לזרוק 200 שקל לרוח (ההפרש בין הלוח שכנראה תקנה לבין G41 תחליפי למחשב השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...