לאיזה יחידה ללכת (הנדסאי תעשייה וניהול)...? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה יחידה ללכת (הנדסאי תעשייה וניהול)...?

Born2Kill

Recommended Posts

צריך שתתנו לי כיוון טוב, אומנם את המקצוע אתם לא כל כך מכירים אז לפחות את היחידות:

*פיקודים (צפת, ירושלים, ב"ש).

*מקחש"ר (תל השומר).

*מטה אלר"ם (קריה).

*חט"ל (תל השומר).

*מש"א (תל השומר, חיפה).

*מצל"ח (צריפין, ב"ש, טבריה).

*מרת"ח (גדרה, ירוחם, טבריה).

כמובן שמומלץ שיש עדיפות למקומות שקרובים לבית (פ"ת).

יותר חשוב לי מקום מגוון ומעניין שאפשר ל"התפתח" בו מאשר יותר ימי חופשה (חשוב לי לנצל את הצבא לטובת ניסיון טוב בצבא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא כללי וגם לא ממש מדוייק.

אלר"ם כבר מזמן חזרו להיות אט"ל כמו פעם וחט"ל עברו מאט"ל למז"י.

מאיפה יש לך את הבטחון שתוכל להגיע לכל יחידה ממה שמיינת פה?

אני לא יודע בידיוק את הפרוצדורה (כי מן הסתם עוד לא התגייסתי), בהנחה ואני אתגייס וייתנו לי את האפשרות לבחור אז אני אדע כבר מה אני רוצה... לכן אני שואל אותכם. בשביל מה קייים פורום? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך להתפתח, בכל בסיס אתה תתפתח באותה מידה [השואפת ל-0]. הרעיון בצבא הוא לא התרומה לך, זה יותר לתרום למדינה וכאלה..

אם אתה גר בפ"ת, על פניו נראה שתל השומר מתאים לך.. אם אתה גר קרוב לאחת מתחנות הרכבת [סגולה/קריית אריה] לך על הקריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך להתפתח, בכל בסיס אתה תתפתח באותה מידה [השואפת ל-0]. הרעיון בצבא הוא לא התרומה לך, זה יותר לתרום למדינה וכאלה..

אם אתה גר בפ"ת, על פניו נראה שתל השומר מתאים לך.. אם אתה גר קרוב לאחת מתחנות הרכבת [סגולה/קריית אריה] לך על הקריה.

יש אומרים שדווקא הניסיון בצבא יכול לתרום כשאני אצא לאזרחות.

הרי הצבא נחשב לארגון גדול וצריך אנשים בהתאם.

ועוד דבר, בגלל שהענף הזה נחשב ל"חדש" אז יש הרבה ביקוש להנדסאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יודעים כמה זה עצוב לראות הרבה חבר'ה משמיצים את צה"ל, איני מאשמים את אותם משמיצים אבל חבל שהתדמית של צה"ל יירדה כל כך...

גם עניין ההשתמטות, הדבר היחידי שעוד מעריכים פה זה את חיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא משמיץ את צה"ל. ההבדל שלפני הצבא כולם חושבים שהם מכירים את צה"ל כי הם מטומטמים ורואים ושומעים דברים וחושבים שזה פיקניק אכול כפי יכולתך וכשהם מתגייסים הם חוטפים את השוק שמכניס להם את השכל בחזרה מהתחת ומתחילים להתבגר ולצאת מהבועה שצה"ל מושלם.

התפקידים היחידים שטובים בצה"ל וקשורים למשכורות גבוהות באזרחות לאחר השחרור הם תפקידי מודיעין או תפקידים טכנולוגיים מלבד כמה חריגים (כמו פקח טיסה, טייס וכדומה שטובים גם לתעופה אזרחית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...