המלצה לרכישת מכונה משולבת עד 700 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישת מכונה משולבת עד 700 ש"ח

dj_horse

Recommended Posts

שלום!

אני מחפש מכונה משולבת כוללת פקס, עד הסכוום המצורף בכותרת.

ראיתי שני מכונות משולבות במחיר דומה של BROTHER ול HP.

זאת הראשונה:

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000zirOVhaeTUUKktYpZEgieg4:12bbi68k5?id=4145165&pr=QJ5&N=2 31524 30224

וזאת השנייה:

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000zirOVhaeTUUKktYpZEgieg4:12bbi68k5?id=4164331&pr=QJ5&N=2 31524 30244

הבנתי שרזולוציה של הראשונה יותר גבוהה, אבל גם הבנתי שב BROTHER לא היה עכשיו את הטכנולוגיה שניתן להדפיס עם מחנית אחת במקרה שהשנייה נגמרת, אבל נראה לי שהם הכניסו את הטכנולוגיה הזאת כיום.

איזה מהחברות אתם ממליצים לרכוש מחבינת שירות, איכות המוצר, תועלתו וכו'.

כיום יש לי והיא עושה לי מספר בעיות, לכן חשבתי אולי כדאי לשנות "גישה" לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על הHP 6500 - אמינה, מהירה, איכותית וחסכונית בדיו.

הקטע של ברדר שאי אפשר להדפיס באמצעות מחסנית X כשמחסנית Y נגמרת זה לא חסרון בטכנולוגיה אלא סתם מגבלה מטומטמת שנועדה לסחוט כסף, אין לי מושג אם שינו את זה אבל סביר להניח שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרב לברדר בגלל הסיפור עם הדיו, חבל שביום שבת אחת תרצה להדפיס משהו והמדפסת תתחיל לעשות בעיות כי נגמר הצבע האדום נניח.

כמו שאמרו לך, ה-HP מדפסת מעולה וגם עם דיו מאוד חסכוני (במיוחד מכסניות ה-XL של הדגם הזה)

אם אתה לא צריך wireless אתה יכול לחסוך ולקנות אותה ב-498 שח (כולל המשלוח)

אם חשוב לך מאוד החיבור האלחוטי אתה יכול לחסוך ולקנות אותה ב-626 שח (כולל המשלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה לפי מה ששמעתי.

אבל הבנתי שהדגמים החדשים שלה דווקא מצויידים באפשרות החדשה שאתה יכול בכול זאת להדפיס, למרות שנגמרה לך מחסנית אחת.

ככהשאת זה צריך לבדוק בדגם הנוכחי הזה. בכולמרה הא נראה דגם לא רע, עם רזולוציה גם יותר טובה.

בכול מקרה יש דגם נוסף של במחיר של 1,000 , שזה קצת חריגה אבל הוא נראה איכותי, זה מכונה כזאת לבנה, יש אותה באופיס דיפו, אולי אתה מכיר את הדגם.

[br]פורסם בתאריך: 15.02.2010 בשעה 19:50:28

ידוע לך במקרה גם איך אפשר לדעת איזה מכונה משולבת מאפשרת בצורה אלחוטית סריקה גם דרך המחשב?

כי הבנתי שלא כולן מאפשרות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...