RD 580 של LG - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RD 580 של LG

amirfefer

Recommended Posts

רכשתי לפני כמה ימים מחשב נייד של העונה לדגם RD-580 UADKSE

לא מצאתי באתר של (גם הגלובלי וגם הישראלי), תמיכה למוצר (דרייברים), עשיתי חיפושים נרחבים בגוגל, לשווא.

זה תמוה לי שרכשתי מוצר באלפי שקלים, ואין תמיכה בכלל לדגם הספיציפי, כאילו לא היה ולא נברא.

קניתי את המחשב מ-KSP, שהוא משווק מורשה של יבואן בישראל (ח.י.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

גם לי יש את המחשב הנ"ל בדיוק, זה חודשיים.

זה דגם שמגיע ללא מע' הפעלה, לכן כמות המידע עליו מאוד נמוכה. בניגוד לR580, הRD580 מגיע ללא מע' הפעלה, הדגם הנ"ל נמכר אך ורק בKSP.

בכל מקרה אתה מקבל את כל התמיכה שתצטרך מח.י, יבואנית LG בארץ.

הדרייברים המתאימים הם בדיוק כמו הדרייברים לR580, והוא נמצא פה (שרת הFTP של ח.י):

ftp://ftp.hye.co.il/Drivers/notebooks/WIN7/R480-R580/

הלינק הנ"ל הוא לוינדוס 7, אתה יכול לחזור אחורנית למערכות הפעלה אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע

אנצל דיון זה גם לעניין נוסף

התקנתי על המחשב וינדוס 7, 64 ביט.

על המערכת התקנתי דרייברים מדגמים דומים (R580 למשל, כמו שהבאת)

בהתחלה ה-Wireless עבד מעולה, אחרי עידכון מערכת הפעלה ויישומים נוספים, בהפעלה מחדש -

המחשב מסרב בכל תוקף לזהות לי חיבורי רשת אלחוטיים (למרות שקיים בבית רשת כזאת, ואני גולש בה עם מחשב אחר כרגע)

ניסיתי להתקין מחדש את הדרייבר, לא ממש עוזר. התקשרתי לתמיכה של , והם ממש לא עזרו לי. סתם הפנו אותי למיקרוסופט.

נורית חיווי האלחוט (הנורית הימנית ביותר), דולקת באופן קבוע, עם הפסקה לשבריר שניה - אחת לזמן מה.

הדרייבר הוא של Ralink, ולפי המערכת אין בעיות חומרה כלל.

מה אפשר לעשות ?

פירמטתי את המחשב כבר פעמיים, וממש אין לי כוח לפרמט מחדש

עשיתי גם system restore לפני ההתקנת הקבצים של וינדוס- שוב ללא הועיל.

אני מתחיל להצטער שרכשתי ללא מערכת הפעלה מובנית

אגב, שאלה אחרונה - במפרט של המחשב הנייד היה כתוב שרזולציית המסך שלו היא 1366X768

אמנם ה- מזהה את הרזולצייה הטבעית של מסך גבוה יותר (1600X900)

מה הרזולצייה הטבעית של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הכי טוב זה להשתמש בLG Intelligent Update, תוכנה של שמורידה בדיוק את הדרייברים שאתה צריך. זה נקרא LIU בקישור שהבאתי לך. לי זה עובד מצויין כרגע, וכך התקנתי את כל הדרייברים.

לגבי המסך, הרזולוציה היא 1600X900, דגמי R560 הם 1366X768.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה מרוצה מאוד. המסך מדהים לדעתי.

רכשתי אותו בבלאק פריידי, כך שהוא עלה לי 3897 במקום המחיר המקורי, 4190, שאגב לדעתי אף הוא מחיר מצויין. שים לב שכעת KSP מוכרים במקומו את הR560 עם אותם נתונים, רק עם WIN7 מובנת, ב4650. מה גם שהR560 פחות "מפואר" מהRD580, לו מקשי טאץ'. ובנוסף ההבדל ברזולוציה, שלדעתי זה יתרון ל580.

כל המשחקים שניסיתי, כולל COD החדש, עובדים מצויין.

רק אמליץ לך להרחיב אחריות לשלוש שנים, זה מה שאני עשיתי. עבור 190 שקלים, אתה מרחיב לשלוש שנים, וזה נותן לך ראש שקט. לפי דעתי שווה. אפשר להרחיב אחריות רק חודש מיום הקנייה במחיר הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...