הישג בכיוון קצת אחר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הישג בכיוון קצת אחר

Nigga_Lover

Recommended Posts

אני גאה להודיע שהמחשב שלי עובד כבר 4 ימים ביציבות מושלמת בלי ולו מאוורר אחד!

נתיקתי את המאווררים של המעבד והספק כח רק כדי לראות מה יקרה, והחלטתי למתוח את זה עד הסוף...

כשראיתי שהמחשב עדיין עובד אחרי 20 סבבים של הבנצ'מרקים לCPU בSANDRA החלטתי להשאיר אותו ככה, ו4 ימים לדעתי זה מספיק זמן להכריז שהוא יציב!

הגעתי למצב שהרכיב הכי מרעיש זה ההארד-דיסק, מישהו יכול להמליץ ההארד-דיסק הכי שקט? (ביצועים פחות חשובים לי, אבל רעש משגע אותי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ימים...יפה מאוד.

עוד ארבע חודש על תבכה לנו על בעיות עם הכרטיס מסך.. יציבות של המערכת הפעלה..

זיכרונות מקרטעים.. או ארדדיסק שהתפגר.

בהצלחה בכל מקרה.

ברור שברגע שתתחיל ולו הבעיה הקטנה ביותר הדבר הראשון שאני אעשה יהיה להפעיל את הכל חזרה, חוץ מזה, בפנטיום 3 עד כמה שזכור לי יש דיודה טרמית שאמורה למנוע נזק, הדבר היחידי שאני באמת פוחד שיקרה לו נזק זה הספק כח, ויש לי אחד רזרבה בבית, ככה שאני מעדיף בינתיים את השקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ימים...יפה מאוד.

בהצלחה בכל מקרה.

ברור שברגע שתתחיל ולו הבעיה הקטנה ביותר הדבר הראשון שאני אעשה יהיה להפעיל את הכל חזרה, חוץ מזה, בפנטיום 3 עד כמה שזכור לי יש דיודה טרמית שאמורה למנוע נזק, הדבר היחידי שאני באמת פוחד שיקרה לו נזק זה הספק כח, ויש לי אחד רזרבה בבית, ככה שאני מעדיף בינתיים את השקט

ינ לא אגיב על כל הדברים שרשמת, ויש הרבה מ ה להגיב..

אני רק יוסיף כי כאשר תתחיל הבעיה הכי קטנה... זה לא יגמר בה.

שוב, בהצלחה אחי.. אני דווקא שמח שאתה אמיץ.. ואני ממש אשמח לשמוע ממצאים לגבי הסיבולת של החומרה..

אני דווקא מאוד מתעניין בעניין, יש המון דעות חלוקות בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ימים...יפה מאוד.

בהצלחה בכל מקרה.

נזק מצטבר לא יעלם............... אבל בהצלחה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...