אוזניות למוזיקה באיכות גבוהה, 300 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למוזיקה באיכות גבוהה, 300 ש"ח

Monopoly

Recommended Posts

אהלן!

לאחרונה קיבלתי אייפוד נאנו והחלטתי שזהו ג'אמפ סטארט מצוין להכנס קצת יותר חזק לתחום הHI-FI.

אני מחפש אוזניות כאמור לאייפוד, במחיר שבין 200-400, אני אצטרך לחסוך קצת בשביל ה400 אבל אם התמורה למחיר שווה את זה אני מוכן.

המטרה היא אוזניות להתנייד איתן[סגורות], לשמוע מוזיקה בדרכים וגם בבית אבל אני מוכן "להתפשר" על פתוחות אם איכות הסאונד שווה את זה;

אני מתלבט בין הKOSS PortaPro, PX100, PX200, AKG k81dj ואולי גם גראדו 60, למרות שנראה לי שאני אסבול מאי נוחות איתן.

ידוע לי שרק הPX200 והAKG הן סגורות אבל עד כמה שהבנתי הן גם נשמעות פחות טוב[?] והמחיר לרוב יותר גבוה לכן אני מעדיף את הפתוחות.

עוד אופציה שעלתה היא Etymotic HF5 מבאג ב400 ש"ח, אבל הבנתי שחסר להן באס וזה לא משהו שאני מוכן לוותר עליו.

אני שומע כמעט את כל סגנונות המוזיקה אבל יש לי גם טובים אז רוב מה שאני אשמע באוזניות זה סגנונות כמו ג'אז, בלוז, רוק, קלאסי ופסיכודלי [אינפקטד, שפונגל] הכל בLOSSLESS כמובן.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך באתר ביד שנייה במחיר סביר האוזנייה PX100 ,

אתמול קניתי את האוזנייה cx400ll ,יחסי נשמעות טוב מאוד,לדעתי.

יש גם AKG K-77 -,שווה שמיעה,אני לא שמעתי.

ואני הכי אוהב לרגע זה YAMAHA RH-5MA יש לי אותה היא מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPX נכנסות לי בתקציב, אבל לא בדיוק במטרה.. אני מעדיף בהרבה סגורות

עוד אופציה שעלתה היא HD218 של סנהייזר.. בינתיים אני הכי סגור עליהן

CX400 קצת חלשות בגבוהים אתה לא חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב pmx-100 (כמו ה-px-100 רק בגרסה עם קשת עורפית) ואני יכול רק להמליץ.

אם מפריע לך העניין שאפשר לשמוע מה אתה שומע, אז אין מנוס מאוזניות סגורות. אחרת אין סיבה שלא תנסה אותם לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CX400 קצת חלשות בגבוהים אתה לא חושב?

אני לא מומחה לאוזניות,את האוזנייה שמעתי כולה שעה וחצי,ברמת מחיר ואיכות אני לא חושב שתמצא בארץ יותר טוב,אני בטוח ש-HD218 לא יותר טובות לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...