סוללות נטענות של Fujicom - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללות נטענות של Fujicom

alex15

Recommended Posts

קניתי סוללות נטענות של FUJICOM הסוללות הן AA כתוב עליהן 2500

וגם יש משהו על הקופסה ש V-88 אני השתמשתי בסולות בעבר והן אחרי חודש לא היו טובות בגלל שאני לא יודע להטעין אותם . בפעם הראשונה שאני מוציא מהקופסה לשים אותן בטעינה או להשתמש בהן עד שהן נגמרות ואחר כך לשים אותן . ואיך אפשר לזהות אם הן טעונות או לא . וגם 2500 המספר הזה שכתוב עליהן הוא ה mAh שלהן כי בקופסה מאחורה כתוב כמה זמן לכל להטעין אבל איך אפשר לדעת מה ה mAh של הסולות האל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2500 (במקרה שלך) מציין בד"כ דגם, הקיבולת של הסוללה בד"כ קצת יותר נמוכה ותהייה כתובה או באותיות ממש קטנות על הסוללה או על האריזה.

אין צורך לפרוק אותן לפני טעינה ראשונה.

לגבי טעינה: על האריזה או על הסוללה עצמה תהייה רשומה המלצת היצרן לגבי הטעינה, יהיה רשום זרם הטעינה ומשך זמן הטעינה.

על כל מטען נורמלי יהיה רשום זרם הטעינה. תתאים את המטען כך שזרם הטעינה שלו יהיה או בדיוק כמו המלצת יצרן הסוללה או יותר נמוך מה שיוביל לזמן טעינה ארוך יותר מהמלצת יצרן הסוללה. מה שכן תמנע משימוש במטען שזרם הטעינה שלו גבוהה מהמלצת יצרן הסוללה.

אם מדובר בסוללות NIMH רגילות אז תדע לך שיש להן פריקה עצמית די מהירה כאשר הן לא בשימוש. כך שאם תתקל במצב שבוא הטענת את הסוללות ולא השתמשת בהן נגיד שבועיים ואז אתה רוצה להשתמש בהן ואתה מגלה שהן פרוקות לגמרי אז לא להבהל זה נורמלי.

עצה כללית לגבי סוללות נטענות מכל הסוגים: לכל יש X מחזורי טעינה-פריקה, בסוללות NIMH תראה בד"כ 1000 אז אם אתה רוצה לשמור על הסוללות למשך זמן רב אז כל פעם שאתה מטעין אותן תנצל אותן עד שהן ריקות ורק אז תטעין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מה שכתוב 1000 מחזורי שימוש.

אבל כמה זמן מטענים אותן .

לא כתוב לי כמה זמן .

כתוב לי רק v-88 מטען מהיר

ושהמטען הןא לכל הסוגים Ni-mh/Ni-cd AA/AAA

וזהו .

אני אומר שהן AA2500 .

ווככה אני אדע כמה לשים אותן .

נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המטענים המיוצרים כיום הם אוטומטיים (נקרא גם "טעינה רציפה"), זה אומר שהם כוללים מיקרו-בקר שמזהה כשהסוללה נגמרה להיטען ומוריד משמעוית או מפסיק את הטעינה, ככה אין אפשרות לעשות להן טעינת יתר.

אתה צריך לבדוק אם המטען המדובר כולל את התכונה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הדאבל פוסט .

מישהו מכיר את המטען הזה ?

שמתי תמונה .

img_102865_7faf3358c57e407b259c2eb176b34465.jpg

איך אני מטעין את הסוללות .

יש טבלה הסוללות הן 2500 .

הסוללות שלי הן 2500 ולא 2200

אז לשים אם זה 2500 = 2200mAh - 2800mAh = שעות 19 - 21

נכון או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...