התלבטות בין 2 ניידים עד 2500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 ניידים עד 2500 ש"ח

MishaK

Recommended Posts

שלום רב,

אני מחפש לקנות מחשב נייד לאימא. השימושים העיקריים שלו יהיו אינטרנט וסרטים. בעיקר סרטים.

נכון לעכשיו צימצמתי את האפשרויות שלי למחשבים הבאים:

Lenovo G550 NTD4GIV‎

Fujitsu Amilo LI3710

איזה מהם יהיה עדיף? למי מהם תמיכה יותר חלקה בוינדוס 7? (שיותקן מיד ויחליף את ה- שמגיע איתו)

המחשב לא מיועד להרצת סרטי HD, אבל יהיה נחמד אם יוכל להריץ 720P.

תודה לכולם,

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוג'יטסו יהיה עדיף בהרבה, שכן הוא מגיע עם T4200 שעדיף בהרבה על הסלרון בלנובו. לפוג'יטסו גם שנתיים אחריות, לעומת שנה בלנובו.

רק שים לב שבפוג'יטסו המקלדת אינה מלאה (לא כוללת מספרים בצד) למרות היותו 15.6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.

היכן ראית שעל הפוג'יטסו יש שנתיים אחריות? רשום שנה :-\

אגב, בדקתי כרגע את ה-Fujitsu Siemens Esprimo V6535 שנראה פשוט מצויין ועדיף גם על הלנובו וגם על האמיליו. האם כך הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=beersheva&uin=9490

ל3710 שנתיים אחריות.

הסיבה למחיר של ה6535 היא שהוא מגיע ללא מע' הפעלה.

ההבדל בין המעבדים בין ה3710 ל6535 הוא מזערי, ל3710 יש 4GB לעומת 3GB ו320GB לעומת 250. המסך הוא 15.6 באימילו לעומת 15.4 ב6535, אבל זו העדפה אישית (יש הבדל בין המסכים, ה15.6 רחב יותר). ל6535 יש בלוטות' - לא קריטי לדעתי.

סה"כ לדעתי ה200 שקל הפרש שווים את השנה אחריות נוספת, תוספת של ג'יגה בזכרון ו70GB בהראדיסק. כמו שאמרתי השיקול היחיד שנותר הוא המסך, שב6535 יותר מרובע ובאימיליו יותר רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בLG אנו חוזרים שוב לסלרון T3000. נכנסתי לאתר בדיקת ביצועים, וכמו שזה נראה הT3000 הוא בדיוק כמו הT4200/T4300, רק עם 1.8GHZ. אותה ליבה בדיוק, וגם עם 1MB מטמון. אז סה"כ יש יתרון לT4200/T4300 אבל אני חושב שבסה"כ הוא לא כזה ענק ולצרכים שאמרת הוא יהיה מספיק.

לי יש מחשב מזה חודשיים, הRD580, אמנם עם T6600, ואני עד כה מאוד מרוצה ממנו.

הפוג'יטסו עדיף מבחינת ביצועים, אבל הוא גם עולה כמעט 300 שקל יותר, ככה שיש על מה לחשוב על הLG לדעתי.

עדיף שתחכה לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה להתייחס לביצועים ולהבדלים במעבדים. הם גם ככה זניחים ולא מורגשים בצרכים שאליו המחשב מיועד. 1.8 וגם 2.0 וגם 2.2 יריצו את הסרטים ואת הדפדפן בידיוק באותה צורה ;)

אני חושב שיש מקום רק להסתכל מסביב - ה"פינוקים", האחריות ואיכות ההרכבה.

אגב, יש לך מושג איפה לעזעזל מחזיקים את כל הדרייברים שלהם? האתר שלהם פשוט נוראי. אני רוצה לראות עד כמה התמיכה ב-7 איכותית או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה היא דרך ח.י, היבואן הרשמי. מסתבר שיש להם שרת ftp שיש שם את כל הדרייברים שצריך, כולל XP ויסטה ווינדוס 7.

האתר הוא:

ftp.hye.co.il

משם אתה נכנס לדרייברים, למע' הפעלה המובקשת, ולדגם המבוקש.

הנה למשל הדרייבר לR560 לוינדוס 7 (גם RD560):

ftp://ftp.hye.co.il/Drivers/notebooks/WIN7/R460-R560/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי idan-H,

המחשב LG R560 הנו מחשב מאובזר ביותר עם מצלמה , BT , HDMI , מקלדת מלאה כולל ה- NUM PAD ומהווה פיתרון מצויין.

המחשב מגיע עם שנתיים אחריות של קבוצת ח.י, היבואנית הרשמית של ניידי LG בישראל.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה במייל Online@hye.co.il

בברכה,

אורי נציג קבוצת ח.י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...