הקומפיילר של בורלנד סי עושה בעיות עם אקס-פי - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקומפיילר של בורלנד סי עושה בעיות עם אקס-פי

ThePorscher

Recommended Posts

השנה התחלנו ללמוד C, אז הורדתי קומפיילר והוא עושה לי בעיות עם .

אחרי ההתקנה, כשאני מנסה לפתוח אותו, הקומפיילר נפתח ב-Full Screen ולא מגיב. אין עכבר, וכשאני לוחץ על המקלדת לא קורה כלום בתוכנה. אני יכול לצאת חזרה לווינדוס (Alt+Tab) ולסגור את החלון עם ה-Task Manager, כך שהווינדוס לא נתקע, אלא רק החלון של הקומפיילר.

אם אני מגדיר בהגדרות של קובץ ההפעלה להיפתח כחלון ולא Full Screen, כשהקומפיילר עולה הוא מגיב להקלדה, ויש לי את העכבר של הווינדוס לעבוד איתו, אבל אם מעבירים ל-Full Screen (בעזרת Alt+Enter), הוא שוב חוזר לא להגיב, וממשיך לא להגיב גם אם אני יוצא מה-Full Screen על אותם מקשים.

ב-Full Screen פשוט יותר נוח לעבוד מאשר בחלון קטן, ובגלל זה זה טיפה מפריע.

אבל עם זה יכלתי להסתדר. הבעיות ממשיכות.

אחרי שאני עושה Compile ואני מנסה לעשות Run >> Run, פשוט לא קורה כלום. הוא פשוט לא מריץ תוכניות שאני כותב, גם את הפשוטות ביותר.

מדובר על גרסה:

Turbo C++

Version 3.0

Copyright © 1990, 1992 by

Borland International, Inc.

ניסיתי כבר את כל האפשרויות והמשחקים עם ה-Compatibility Mode, וזה לא עוזר בכלום. אז ככה שלא להציע את זה.

אם מישהו עבד עם הקומפיילר הזה ב- ויודע מה הבעייה, או אם למישהו יש גרסת קומפיילר אחר להציע לי, אשמח לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הדוס המדומה בתוך האקס-פי. והוא יכול לעבוד בזה. במחשב אחר עם שניסיתי לעבוד בו הכל היה בסדר.

רק אצלי משום מה יש הרבה בעיות תאימות.

אין לי מושג למה זה. ההתקנה של הקומפיילר נעשתה ממש מאותו הקובץ, ובמחשב השני הכל היה בסדר. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה לו RUN והוא לא מריץ כלום? לדעתי מדובר בסך הכל ב"שגיאה" שהמון תלמידים חדשים נתקלים בה. המהדר כ ן מריץ את התוכנית, וברגע שהוא מסיים אותה (מהר מאוד) הוא חוזר למצב העריכה. אם אני צודק (אם!) הפתרון לכך הוא פשוט להוסיף לתוכניות שלך קוד שיאמר לתוכנית לא להסתיים עד שאתה מקיש על מקש כלשהו. בשביל זה תצטרך להוסיף את תיקיית CONIO לרשימת הINCLUDES שלך. הנה דוגמא:

תוכנית א':

#include <stdio.h>

void main()

{

printf("This program will appear as if doing nothing");

}

תכנית ב':

#include <stdio.h>

#include <conio.h>

void main()

{

printf("After I'll print this line, I'll wait until the user will press a button and than I'll exit");

getch();

}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...