עצומה להורדת מחירי הדירות - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה להורדת מחירי הדירות

stone cold

Recommended Posts

קרירין

לא נוח לך אצל בבית של אימא ?

מה דעתך על לשכור חדר ולא את כל הדירה , אני בטוח שיש מגורים של שותפים כמו כן תרשה לי לשאול האם אתה משתתף בתשלומים שוטפים של הבית של אימא שלך כי אולי תעשה חשבון ואולי עדיף לך לבחור "שותף" אחר , אני יודע שאתה מכניס בסביבות 6/7 ממוצע בחודש אם אני זוכר את אחד התרדים כמה אתה מצליח לחסוך ? היכן אתה חוסך את הכסף שלך ואיך אתה משקיע אותו ? אתה לפחות צריך להצמיד אותו למדד הדיור כדי שליכאורה הוא ישמור על הערך הכלכלי שלו , אתה לא ענית לי מקודם אני חושב אבל לבריאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין, תתחדש.

אני מאוד מקווה בשבילך, שלא מדובר בחור.

http://www.pattayapropertyfinder.com/houses-property-sale-pattaya.php?types=rent&thecode=PFH10014

Sale Price : 3,600,000 Baht

405,941.56 ש"ח

אל תשכח להזמין אותנו לחנוכת בית.

הנה אחד, בלי משכנתא.

http://www.pattayapropertyfinder.com/houses-property-sale-pattaya.php?types=rent&thecode=EE0809026

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה זול מכיוון שהמשכורת שלך בשקלים. כשהמשכורת שלך תהיה בבאטים (במה תעבוד, נהג טוקטוק??) תחשוב שוב אם זה כ"כ זול.

ואם אתה מדבר על לגור במדינה שגודלה פי 5 מאנגליה למשל, אתה אמור לדעת שבמדינה קטנה כמו , אין מקום כזה שהוא 'חור'.

לך תמצא לך בת זוג. אם תבדוק טוב, לרוב זב משתלם כלכלית, במידה והיא מביאה משכורת. (מתחלקים במשכנתא, חשמל, ארנונה, טלפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים כמה אתה מוכן להתאמץ רק כדי להגשים איזה "חלום" אידיוטי של להיות בעל דירה

איפה - לא משנה לך - העיקר הכסף.

מה תעשה בתאילנד? אתה יודע את השפה? המדינה הזו מעניינת אותך בכלל? שם אתה רוצה לבלות את חייך? יש לך שם משפחה? חברים?,

שלא תבין לא נכון, אני לא מתנגד להגירה -- אבל רבאק - אין לך שם כלום. זה לא שיש לך איזה בת זוג שאתה מעוניין להקים איתה "בית" שם ולכן "איפה" זה פחות רלוונטי. שלא לדבר על זה שסלח לי אבל יחסית לישראל תאילנד זה חור אחד גדול. שלא לדבר על הגיל (37) וכו'...

בקיצור נשמע לי הזוי כל העסק - הגירה זה דבר הרבה יותר מסובך. אל תשכח שפה בארץ יש לך ביטוח לאומי, משכורת מינימום, הבטחת הכנסה, דמי אבטלה וכו' ושלל תנאי רווחה שאין לי מושג אם יהיה לך אותם בכלל בתאילנד.

אתה מוכן להפוך את כל החיים שלך מקצה לקצה רק כדי שתהיה לך "דירה"?

מה הבעיה אז, לך לאפריקה, ותחיה עם איזה שבט. זה יהיה בחינם לגמרי, ותוכל לבנות לך בקתה משלך מבוץ. למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Klayhamn בישראל אם אין לך כסף בגיל מסוים אין טעם לישאר בארץ

גם ככה אני כבר לא כזה צעיר ולא יוצא לי לראות מספיק אנשים בגילי ומטה בסביבה שאני חי ועובד בה

פשוט לרובם אין כסף לחיות במרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תגור במרכז למען השם!!! טוב, עזוב, תעשה מה שאתה רוצה.

זה בדיוק מה שטוענים היפואים שסילקו אותם מיפו, ותושבי פלורנטין שהוכלו לעכו. למעשה המשפט שלך מתרץ מדינה לעשירים בלבד, הא? יש לי רעיון יותר טוב, בוא נהרוג את כל העניים ואז בכלל לא יהיה עוני !

אני אישית חושב שישראל בשנות ה90 היתה צריכה להגביל את הילודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...