• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

asiofjiojqwr

בעיה נורא מעצבנת בווינדוס 7 32 ביט.

5 תגובות בדיון זה

כל כמה זמן (דיי אקראי, אבל זה קורה אחת לשעה בערך) הווינדוס שלי מפסיק להגיב, התוכנות לא מגיבות (פיירפוקס לא מתחבר לאתרים, לעיתים מפסיק להגיב, ה uTorrent גם נהפך ללא מגיב), הווינדוס לא מגיב ללחיצות מקשים (לדוג' ctrl+alt+del או לחילופין win + L) ואז אחרי כמה זמן (בערך 5 דקות) הוא חוזר לעבוד והכל נפתח לי בבום (לדוגמא הוא מתחבר לכל האתרים שפתחתי בפיירפוקס, המסך של ה קונטרול אלט דיליט עולה לי, בעיקרון כל המשימות שעשיתי והוא לא הגיב אליהם נפתחות.)

השאלה היא.. מה עושים??

המפרט שלי הוא

i5 720

4 gb ddr3

radeon 5850

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תתחיל בלראות אם יש רמזים ב event log .

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי, פעם הבאה שזה יקרה לי אני ילך לשם ויבדוק (אני לא זוכר בדיוק באיזה שעות זה קרה)

אגב - על איזה EVENT LOG להסתכל? איך אני מגיע אליו? סליחה על הבורות :nixweiss::P

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למה פעם הבאה? תבדוק את זה עכשיו.

winkey+r

eventvwr.msc

יש לך ב applications/system את כל הפרטים.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי כנראה שפתיחת הדיון שלי פה הרתיעה את המחשב כי מאז הוא לא עשה לי את הבעיה הזאת...

עוד שאלה, לפעמים שאני מנסה להריץ דברים הווינדוס רושם לי not enough memory to process xxx למה זה קורה?

שאני פותח את מנהל המשימות אני רואה שהמעבד בכלל לא עובד על יותר מ 20 אחוז והזיכרון הפיזי בתפוסה של 60 בערך

אגב זה מה שזה רושם לי על הבעיה הזאת בלוג:

Catalog Database (1304) Catalog Database: An attempt to read from the file "C:\Windows\system32\CatRoot2\edb.log" at offset 0 (0x0000000000000000) for 4096 (0x00001000) bytes failed after 0 seconds with system error 8 (0x00000008): "Not enough storage is available to process this command. ". The read operation will fail with error -1011 (0xfffffc0d). If this error persists then the file may be damaged and may need to be restored from a previous backup.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• כשאני מתקין דייברים של כרטיס המסך AMD שותלת לי עוד 2 תוכנות מיותרות ואני מסיר אותם לפי התמונה 
    • אם כל ההגדרות אצלך על אולטרא ורזולוציה כמו אצלי .. קצת מוזר שזה מגיע לך לFPS  כזה בזמן משחק הכרטיס שלי בעיקרון יותר חזק ובזמן משחק רץ על 70-80 לא מעל 100 אם כל ההגדרות על אולטרא וגם MSAA על X8 והגדרות מתקדמות גם כולם דלוקים עד הסוף
    • שלום, 1. מה התקציב המקסימאלי? 1500 ש"ח א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך ולחסוך ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר אופיס וקצת צפייה ישירה א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אופיס   5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אופיס ומערכת הפעלה שם לבד. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, איזור המרכז 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כעיקרון חשבתי ללכת על מעבד I3 עם 4G זיכרון ודיסק של 500 כמו זה:http://www.newpc.co.il/items/754979-מחשב-נייד-HP-250-G4-P5T03EA ואז עלה לי השאלה שאולי כדאי ללכת למעבד AMD ואז להוזיל כמו זה: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=926195 גודל המסך פחות קריטי לי. למה עוד אני צריך לשים לב לפני קניה? לא חשוב לי המותג (במקרה שני הקישורים פה הם של HP). תודה רבה!!  
    • לדעתי . זהו מחשב ברמה גבוהה . אם עד היום ערכת וידאו והרצת את תוכנת פוטושופ במחשב ישן יותר , אז בטח שבמחשב הנ"ל תקבל תוצאות טובות יותר. אני סבור שהחומרה מקדימה את התוכנה ומעטות התוכנות שלא יעלו על המחשב כזה. בכל מקרה תמתין לתגובות נוספות בעיקר מאלה שיש להם מערכת דומה.  
    • WEBER1 אז יופי, המצב פה לא גרוע, שמח שאתם מסכימים.   ושוב... אם אתם אומרים שאין אלטרנטיבות לרכישת דירה אז אני מסכים, אבל למה אתם כל הזמן מתעקשים לדבר על רכישת דירה? מחאה בדגש על רכישת דירה היא אם כך פרופאגנדה, כי זו נקודה שלנוכח המצב בישראל יהיה קשה לממשלה לשפר... יהיה קשה להגיע לאחוזי רוכשי דירה גבוהים מאוד במדינה שלנו לנוכח המצב הכלכלי. ועדיין יש את מחיר מטרה שהתחיל לא מזמן. אם המחאה הייתה מתמקדת בשכירות לטווח ארוך היא הייתה מוצדקת, אבל כרגע זה נראה כמו פוליטיקה של השמאל "רע פה במדינה תבחרו בנו הכל ישתפר פלאים(בזמן הזה גם נחזיר את הגולן ועוד שטחים רבים... אבל היי... לפחות אוליי יהיה יותר קל לקנות דירה בכמה אחוזים בודדים)". ושוב, יש תוכנית של שכירות לטווח ארוך, בעיקר לאכולוסיות חלשות ונכים. הממשלה כן עובדת על זה, אבל המחאה מציגה את המציאות בצורה שחורה מאוד...   אז מה האובססיה לגביי רכישת דירה? המטרה היא איכות חיים לא שיהיה לך דירה ומרצדס נכון?   יש פה גם הרבה דברים יקרים בגלל בירוקרטיה ומועצות שהיו קיימות פה כבר עשרות שנים. הממשלה היא לא דיקטטורה יש דברים שהיא לא יכולה לשנות כל כך בקלות. חברת הכנסת שרן השכל מהליכוד נלחמת במועצות החקלאותן שמייקרות עגבנייה שהחלקאי מוכר ב90 אגורות ל9 שקלים. אין לזה קשר ישיר לממשלה, כי המוצעות האלה זה גוף שעומד בפני עצמו ומפרנס את עצמו על חשבון כולם. שינויים עושים בשקט ולאורך זמן, לא בצעקות וייללות בכיכר. למה אף אחד מהמחאה לא מתייחס למועצות האלה ומזיין את השכל על הטייקונים? אין לזה קשר לטייקונים.