עידכון FIRMWARE למכשיר DVD ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכון FIRMWARE למכשיר DVD ?

SUBX2

Recommended Posts

אתה מדבר על נגן דיוידי ולפי הידוע לי אין דרך לעשות זאת לבד מכייון שבשביל לעדכן את הFIRMWARE של הנגן אתה צריך לצרוב את הFIRAMWARE על וזו הבעיה שלך שהוא לא קורא צרובים, בכל מקרה אני דיי בטוח שלא צריך למשל דיוידי של שקניתי ובמקרה היום עדכנתי מצאתי דרך לבטל את ההגנה של האיזורים דרך קוד בשלט ויש דבר כזה גם לצרובים אני דיי סבור שיש את זה לטושיבה תחפש ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול "לשדרג" כי העינית צריכה להתאים לזה, והתוכנה של המכשיר צריכה להתאים לזה, ועוד.

רק בחברה, אם בכלל אפשר לשרדרג בהנחה שיש כזה שידרוג.

אגב, שידרוגים למוצרי אודיו יש בדר"כ רק במוצרים יקרים בדר"כ דרך חיבור מיוחד, אז מגיע אלייך טכנאי הביתה ומשדרג צי'ק צ'ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על נגן דיוידי ולפי הידוע לי אין דרך לעשות זאת לבד מכייון שבשביל לעדכן את הFIRMWARE של הנגן אתה צריך לצרוב את הFIRAMWARE על וזו הבעיה שלך שהוא לא קורא צרובים, בכל מקרה אני דיי בטוח שלא צריך למשל דיוידי של שקניתי ובמקרה היום עדכנתי מצאתי דרך לבטל את ההגנה של האיזורים דרך קוד בשלט ויש דבר כזה גם לצרובים אני דיי סבור שיש את זה לטושיבה תחפש ב .

מה זוות אומרת בעזרת קוד ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קוד גישה שמקישים בשלט ואז זה נכנס למסך תכנות של EEPROM של הדיוידי שזה בעצם הBIOS\FIRMWARE איך שתקרא לזה .

שם מכניסים מספר 0 וזה פותח אותו לכל האיזורים אבל זה יש ב ככה היה אצלי שמעתי שיש את זה ב ONKYO גם לא בטוח לגבי אבל תחפש בגוגל בטוח תמצא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...