מחפש נטבוק ומחפש פידבק של משתמשים (2000 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נטבוק ומחפש פידבק של משתמשים (2000 ש"ח)

tomllic

Recommended Posts

שלום לכם.

לפני מספר ימים חיפשתי כאן לפטופ לאחותי בתקציב של 3000 ש"ח.

לא כל כך הצלחנו למצוא משהו שיתאים לדרישות, אז היום לקחתי אותה לראות נטבוקים כדי לראות אם מפריע לה גודל המסך, פריסת המקלדת וכו'.

בקיצור, נטבוק זה כרגע האופציה המובילה.

כתבתי בתקציב 2000 ש"ח כי אני יודע שהמחירים של רובם היום נעים בין 1900 ל-2200 ש"ח, וזה בסדר.

הבעיה כרגע היא המגוון הרב שיש בשוק ואני פשוט לא יודע על מה להמליץ לה.

מאחר ורוב רובם של המחשבים באים עם אותו מעבד, אותה כמות זיכרון בערך, אותו גודל של הארדיסק בערך... זו משימה מאוד קשה.

הדרישות היחידות שלנו הן שהמסך לא יהיה קטן מ10 אינטש ושאולי אולי אולי אולי אם אפשר יהיה בעתיד להריץ פוטושופ או דומה ברמה סבירה שמאפשרת להשתמש זה יעזור, אם כי ברור לנו שזה כנראה לא ילך...

בקיצור, מה שאני מבקש כאן, אני חושב, זה המלצות של של משתמשים בנטבוקים, איזה נטבוק יש לכם, האם אתם מרוצים ממנו או שאתם ממליצים על דגם אחר.... נשמח לשמוע כל דעה בנושא, גם מאנשים שאין להם נטבוק אבל מכירים את השוק, זה יעזור לנו מאוד.

ממה שאני יודע ורואה מסביבי, הMSI ווינד שנמכר בארץ באייבורי נראה סבבה לגמרי. האם יש משהו אחר ? יותר טוב ? ? ? EEE ?

בקיצור, באמת נשמח לקבל כל פיסת מידע והמלצות לכאן או לכאן.

תודה רבה.

נ"ב - לא כתבתי על , אבל 3 תאים לא יספיקו, אנחנו נצטרך 6 תאים לפחות... 3 שעות עבודה יהיה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 1000HA שכבר לא נראה לי מוכרים, אני מאוד מרוצה ממנו והוא שירת אותי נאמנה שנה וקצת.

אני ממליץ לך על הדגם המשך שלו, ה 1005HA, שיש לאחות של חברה שלי (נקנה בהמלצתי), הוא מאוד קל וקומפקטי (מדהים איך בשנה מוצר משתפר) ומחזיק בין 7-10 שעות, תלוי בשימוש שלך...

אני חושב שתמצא אותו במחיר 1800 ברוב המקומות.

שים לב שקיים גם הנטבוק 12" של בערך באותו מחיר, אבל זמן הסוללה שלו קצר משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Tomlic,

ע"פ התקציב והדרישות שלך מהנטבוק שהנך מעוניין לרכוש אני יכול להמליץ לך על X130 של LG, בעל מערכת הפעלה WIN 7 וכן סוללת 6 תאים.

כמו כן, המחשב מצוייד

אני מצרף לך לינק למפרט: http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=22&subcatid=183&prodid=651&keySearch

בברכה,

אורי נציג קבוצת ח.י,יבואנית המחשבים הניידים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנטבוקים של LG ממש לא נחשבים בין הטובים בשוק.. חבל על הכסף!

הנה האופציות שכדאי לך לבדוק לפי דעתי:

אם אתה נעול על נטבוקים, תבדוק את שני המחשבים האלו:

DELL INSPIRON MINI 1012 , מדובר בנטבוק שמגיע עם מעבד מדור האטום החדשים N450 - אבל שוב, זה רק נטבוק

אם אתה רוצה משהו הרבה יותר טוב שדומה לנטבוק, יש לך את ה-Dell Inspiron 11z שעולה 3000 שח ומגיע עם אחריות ל-3 שנים.

מדובר במחשב בגודל של נטבוק שמגיע עם מעבד חזק וטוב יותר לדרישות שלך.

האופציה האחרונה שאני יכול להראות לך היא מחשב בגודל 12 אינצ' שמגיע עם מעבד חזק יותר ומקביל ללאפטופ רגיל לגמרי

פה לא מדובר בתחליף קל וחלש כמו נטבוק אלא בנוטבוק מלא.

המחשב הוא ה-ACER As 2930Z שעולה 3400 שח

בכל מקרה אחר, אם אתה נעול על נטבוק בגלל הגודל תבדוק את הדגמים של אסוס כי יש להם זמן סוללה עדיף בהרבה על כל השאר

ושוב, חבל לקנות , הנטבוקים שלהם דיי אפורים ולא נחשבים טובים מדי בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנטבוקים של LG ממש לא נחשבים בין הטובים בשוק.. חבל על הכסף!

הנה האופציות שכדאי לך לבדוק לפי דעתי:

אם אתה נעול על נטבוקים, תבדוק את שני המחשבים האלו:

DELL INSPIRON MINI 1012 , מדובר בנטבוק שמגיע עם מעבד מדור האטום החדשים N450 - אבל שוב, זה רק נטבוק

אם אתה רוצה משהו הרבה יותר טוב שדומה לנטבוק, יש לך את ה-Dell Inspiron 11z שעולה 3000 שח ומגיע עם אחריות ל-3 שנים.

מדובר במחשב בגודל של נטבוק שמגיע עם מעבד חזק וטוב יותר לדרישות שלך.

האופציה האחרונה שאני יכול להראות לך היא מחשב בגודל 12 אינצ' שמגיע עם מעבד חזק יותר ומקביל ללאפטופ רגיל לגמרי

פה לא מדובר בתחליף קל וחלש כמו נטבוק אלא בנוטבוק מלא.

המחשב הוא ה-ACER As 2930Z שעולה 3400 שח

בכל מקרה אחר, אם אתה נעול על נטבוק בגלל הגודל תבדוק את הדגמים של אסוס כי יש להם זמן סוללה עדיף בהרבה על כל השאר

ושוב, חבל לקנות LG, הנטבוקים שלהם דיי אפורים ולא נחשבים טובים מדי בשוק.

ההודעה שלך מאוד מאוד עזרה לי, המון תודה.

אשמח לקבל עוד המלצות מבעלי המחשבים בהמלצה בהודעה הזאת, בייחוד על ה- INSPIRON MINI 1012

עוד המלצות על מחשבים אחרים יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...