מתלבט האם כדאי לקנות ספת בטן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט האם כדאי לקנות ספת בטן

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מתעניין בספת בטן, אבל לא יודע האם זה כדאי בכלל או בזבוז כסף?

לעשות כפיפות בטן רגילות אני לא עושה, בגלל שכשאני עושה כואב לי הגב ואני מעדיף לא לפגוע בבריאות הגב שלי.

עכשיו השאלה האם המכשירים האלה בכלל טובים? אשמח למי שיש לו מכשיר בסגנון.

מה גם שיש איזה מכשיר שניראה מעניין בהנחה שעולה כרגע 250 , למכשיר קוראים AB KING PRO

786865.jpg

אם למישהו יש אותו ויכול לתת חוות דעת זה בכלל יהיה מעולהת למרות שהתגובות בזאפ לא מחמיאות במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המכשיר הוא בסדר גמור [הוא עוד דרך לעבוד על שרירי בטן מתוך לא מעט תרגילים שיש לבטן].

לא את החברה ספציפית אבל אותו דבר עם מדבקה אחרת אם זה משנה...

צריך לעבוד איתו נכון וזה מתחיל ששמים רגלים ברצפה ובטן מכניסים פנימה [אגב חשוב להכניס בטן פנימה בעבודה על בטן בלי קשר לתרגיל הזה ספציפי] .

בכלל אם אתה בענין של כושר היתי ממליץ לך לעבוד על כל הגף זה לא חכם לעבוד רק על בטן תחזק את שרירי הגב על הדרך שחייה תהיה לעונג לענין הזה.

לא מבין אבל מה הקשר של כאבי הגב לזה שאתה עושה כפיפות בטן במישור זה לא שאתה עושה בשיפוע שלילי האם אתה עושה על מזרון או סתם על שטיח?.

יש לך פה במגוון תרגילים טובים לבטן

http://www.lifeisgood.co.il/article/177/תרגילי_כושר_לבטן_מזרון

אוכל להמליץ לך על "גלגול אגן לאחור בשכיבה"

"כפיפה צדית בשכיבה" ואם יש לך מתח אז את התרגיל "גלגול אגן במתח".

יש שמה בעמוד גם לאלכסונים "הכפיפת צדית" תרגיל מעולה.

בעיקרון הכי חשוב בעבודה על הבטן זה מספר חזרות מסוים ומנוחה קצרה ככה שניתן [גג עד 30 שניות].

אגב תקפיד בלי קשר על חימום יש המון תרגילים לשחרור הגב התחתון [שלי אישית זה מאוד עזר שהתחלתי להאתמן והיה לי כאבים אחרי אימון].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שעושה מעל 100 כפיפות בטן לא עושה בטן כמו שצריך אלא סתם המציא איזה תרגיל משופצר שהוא למד בטירונות או בשיעור ספורט

בגלל זה כואב לכם הגב גם תמיד

לעניין האשכול - הספה היא בזבוז כסף ויש מליון דברים יותר טובים שתוכל לעשות בלי הספה.

אני במקומך משקיע את הכסף בכדור כח, כדור SWISS BALL, ואולי איזה וסט משקולות או כמה ספרים משומשים של בני גורן לשים בתיק גב כהתנגדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...