בעיה בהעברת קבצים בין מחשב נייח לנייד (LG X120) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהעברת קבצים בין מחשב נייח לנייד (LG X120)

Jenia24

Recommended Posts

שלום!

יש לי בעיה בהעברת קבצים בין המחשב הנייד למחשב הנייח שלי , אני אמור להשתמש בכבל S-Link שזה מה שאני עושה רק שמה שקורה זה שבמחשב הנייד נפתחת תוכנה בשם Smart Link ורושמת "ממתין לחיבור למחשב המרוחק" שגם אחרי 20 דקות לא קורה כלום , ובמחשב הנייח פשוט לא קורה כלום, כאילו שלא חיברתי בכלל את הכבל.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחבר של מחשב אחד ל- של מחשב אחר אז הכבל צריך להיות מוצלב אבל עזוב את זה ממשק ה- לא נוח לצרכים האלא, אתה יכול לרכוש כבל מוצלב וזה יהיה הרבה יותר נוח ומהיר (אם בשני המחשבים יש כרטיס ג'יגה ביט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחבר של מחשב אחד ל- של מחשב אחר אז הכבל צריך להיות מוצלב אבל עזוב את זה ממשק ה- לא נוח לצרכים האלא, אתה יכול לרכוש כבל מוצלב וזה יהיה הרבה יותר נוח ומהיר (אם בשני המחשבים יש כרטיס ג'יגה ביט).

איך אני יודע איזה כרטיס יש לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- יש כרטיס 10/100 מגה ביט/שניה אומנם זה לא 1000 אבל זה עדיין יתן לך קצב העברה יפה בין המחשבים פלוס זה ממשק שנוח לעבוד איתו.

אבל רק תזכור שאם אתה הולך על השיטה הזאת אז צריך כבל מוצלב ולא רגיל.

כבל שכזה עולה גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- יש כרטיס רשת 10/100 מגה ביט/שניה אומנם זה לא 1000 אבל זה עדיין יתן לך קצב העברה יפה בין המחשבים פלוס זה ממשק שנוח לעבוד איתו.

אבל רק תזכור שאם אתה הולך על השיטה הזאת אז צריך כבל רשת מוצלב ולא רגיל.

כבל שכזה עולה גרושים.

אוקיי , אפשר רק לקבל לינק למוצר?

מקיי.אס.פי \ פנדס \ באג \ דיפו אם יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא פעם עבדתי עם חיבור של בין מחשבים וזה הרבה יותר קל מכבל מוצלב.... (שם יש תוכנה נוחה שנותנת לך להעביר קבצים)

בכל מקרה כבל מוצלב זה גם סבבה.... (לא לשכוח להגדיר IP סטטי בכל מחשב!)

נ.ב

וממתי יש לפטופים עם כרטיס במהירות גיגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...