I wanna!!! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I wanna!!!

Fkl0ster

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ואותו דבר אני יכול להגיד על למוברגיני:

מה זה בסה"כ מכונית, אני יכול להבין את אלה שקונים גולף 2.0 טורבו אבל למוברגיני?

הרי היא בסה"כ מעבירה אותך מנקודה לנקודה!

מבין? עניין של סדר עדיפויות.

ויש אנשים שבשבילהם ממקום גבוה, ואני יכול להין אותם טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס, כמו שסקורפי אמר, כל אחד והסדר עדיפויות שלו, אני מכיר מישהו שתכנן בבית שלו חדר אקוסטי וזה לבד עלה לו איזה 100K (ש"ח) +מערכות מפוצצות (הוא איזה יבואן או משהו)

בכל מקרה תהיו בטוחום שמי שקונה מערכת ב400K יש לו עוד הרבה מאד K בצד...כי לתחזק מערכת כזאת זה לא זול ולספק לה דברים איכותיים (תקליטים איכותיים) זה גם לא זול..

אגב מה תגידו על מערת של 40K גם כאלה יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייי איזה ביזבוז של כסף על חרטא כזה... לאנשים אין מה לעשות בחיים... לקנות פטיפון יקר ואיזה מגבר שבין מגבר ה40 ל400 כבר אין הבדל ואתה ממש לא שומע אותו... או בדיוק אותו דבר...

בעוד שלמבורגיני לא ממש נותנת את הפוזה והמהירות שגולף מסריחה נותנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, פשוט תהיה בשקט במקום לזרוק סתם הערות כאלה.

יש אנשים, שכן שומעים הבדל בין מגברים של 40K לבין של 400K ואם יש להם כסף, מי אתה שתגיד להם לא לקנות ולהינות?

רמקולים? אחד הרכיבים שאפשר לאפיין אותו שיש לו צליל יחודיי, לא משעתי בחיים שני לא מאותו דגם עם צליל זהה.

שוב, עניין של סדר עדיפויות, אתה תעדיף לקנות אוטו בכסף הזה, אני מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייי איזה ביזבוז של כסף על חרטא כזה... לאנשים אין מה לעשות בחיים... לקנות פטיפון יקר ואיזה מגבר שבין מגבר ה40 ל400 כבר אין הבדל ואתה ממש לא שומע אותו... או בדיוק אותו דבר...

בעוד שלמבורגיני לא ממש נותנת את הפוזה והמהירות שגולף מסריחה נותנת...

את הלמבורגיני אף פעם לא תנצל כמו שצריך (ויש שקונים גם אותה רק בשביל הצליל)

לעומת מערכת שתספק לך שעות על גבי שעות של הנאה (עם התיישנות מאד נמוכה)

אני לא אומר שאני הייתי קונה אבל יש אנשים שזה מה שיותר חשוב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להתווכח כי לא מוכרים לכם כאן מערכת סטיראו , זה כבר משהו ש"מעבר ללמבורגיני" (אם כבר השוותם למכוניות אז אולי אפשר להשוות את זה למכוניות קונספט או גירסאות מיוחדות, למרות שגם זה בעייתי כי גם בתחום הנ"ל העסק קיים). הדבר נועד בשביל להעצים את השם והיוקרה של כל חברה יותר מאשר לעשות כסף (וזה חלק ממהות התערוכות האלו) , הרכיבים שהם מצפים למכור בסופו של דבר הם שונים לגמריי (חוץ מהרמקולים הבאמת "זולים" כאן). יתרה מזאת , וזה יהיה לצער האודיופילים שבעניין , לא קונים כאן רק "ביצועי" ואיכות מערכת אלא בחלק מהרכיבים המון כסף הולך על עיצוב (כן "שילמתם" כמה אלפיי דולרים בכדי שאלפרנדו דה ברליסקונו יעצב את הרכיב).

בכל מקרה מערכת כזאת היא לא צורך שנועד לענות על דרישות אודיופיל אלא מעבר ל... (גם להיות בעלים של משהו מאוד יקר עם שם מעולה זה חלק מהעניין) לשמחתכם רמה אודיופילית סופר גבוהה נימכרת ברכיבים של רק חצי ממחיר המערכת הנ"ל , בהחלט סכום זעום 8)

אז בכל מקרה תקחו את תג המחיר בערבון מוגבל ,המחיר כאן נקבע לא לפי עלות הייצור התכנון והשם אלא לפי כמה מתחשק לחברה לעשות את עצמה יותר או פחות יוקרתית, גם BMW לא מייצרת כל מיני מכוניות על מתוך שיעמום , לכל דבר יש סיבה - והכל מסתכם בשיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אבל יש אנשים שיקנו למבורגיני (אצלי זה יהיה פורשה) בשביל ההרגשה ויהיו שיקנו ...

כל אחד הוא שונה ומעדיף דברים שונים...

גם לקנות בית ענקי זה בזבוז ..

גם לקנות B&O...

ולא חסר דברים בזבזניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

doesn't matter how expansive the system is it won't allow you to here higher than 20Khz and below 100Hz (though you can feel below 100Hz). the thing about sports car is that it has a very different behavor than a standert car. it's more than a standert car only faster.

This message only indicates your ignorance.

I can point you to countless audiophiles that still make use of a so-called outdated "tech": turntables!

The only rule to many audiophiles is: THERE ARE NO RULES!

Let us compare my ProAc Tablette Reference 8 to a Peerless speaker set or one of its likes, for a sec:

On paper, those PeerCrap put my ProAc to shame: "Less Hz" + far more hard to drive + seem so small and cost so much more!

I will then give you the pleasure of hearing them both. I am not suggesting that you will buy them (they are more expensive than your entire PC) but I am most certain that you will understand what I'm talking about...

When money is no object, people may affored to buy far more expensive stuff such as presented in this thread!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...