מעוניין בייעוץ לגבי התאמת מערכת לינוקס למחשב שלי - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בייעוץ לגבי התאמת מערכת לינוקס למחשב שלי

crow3d

Recommended Posts

יש לי מחשב יחסית חדש

לוח אם אינטל צ'יפסט G41

מעבד E8400

2 ג'יגה זיכרון

ואני מעוניין בייעוץ בשביל לינוקס שיכול להיות גם יוזר פרנדלי וגם שיהיה טוב למשחקים לאינטרנט, תוכנות שיתוף, תוכנות משרד - למשל

ואני לא כל כך מתמצא יותר מדי

עד עכשיו טוב לי מאד הXP הנוכחי שלי (pro sp3) אבל אני חושב על שינוי ואני בלבטים לגבי אם כדאי להתקדם לווין 7 או אולי לשנות גישה וללכת על לינוקס

למרות שבינתיים אני דבק בXP שלי

אשמח לייעוץ בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים - אין מבחר טוב ללינוקס. תשאיר את ה במחשב או תשחק בקונסולה

תוכנות - ניתן להתקין מיקרוסופט אבל זה לא הכי טריויאלי ולא תמיד עובד. בלינוקס יש את openoffice (תתקין בוינדוס כדיי לראות מה זה) וכמה תוכנות קטנות ומהירות יותר אבל בדרך כלל אם פחות פיצ'רים מתקדמים

חוצמזה לא תהיה בעיה

המחשב מתאים לכל מערכת לינוקס

אתה יכול להתקין בדואל בוט וינדוס ולינוקס ולהריץ כל אחד מהם במהירות מלאה אל המחשב. תצתרך לעשות ריסט כדיי להחליף מערכת

אתה יכול להתקין מערכת אחת בתוך השניה ב vm. זה מוריד את הביצועים ב 2 המערכות (במערכת ה 'אמיתית' כש ה vm פתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין במקביל ל XP תמיד צריך למשהו ווינדוס בעיקר מתחילים .

אני ממליץ על LINUX MINT כי היא באה מוכנה עם הרבה דברים מובנים בעיקר קודקים לסאונד ווידאו

http://www.linuxmint.com/

דרך אגב ההתקנה של הלינוקס בפרט שלב חלוקת ההרדיסק יכולה ליהיות ממש מטעה למתחילים וקורה המון שנמחק ונהרס בטעות הווינדוס

תקרא איזה מדריך טוב על עקרונות ההתקנה של הלינוקס , שלא סתם תעשה לעצמך צרות ויומיים תיהיה תקוע מול המחשב בשביל כל מיני סידורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...