מחשב מבוסס i5 קופא על Win 7 Ultimate x64 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מבוסס i5 קופא על Win 7 Ultimate x64

אופיר

Recommended Posts

רכשתי לפני כמה ימים את המפרט הבא:

מעבד INTEL i5 S1156 2.66GHz 750

לוח GIGABYTE GA-P55M-UD2

כרטיס מסך GAINWARD 9500GT 1024MB DDR2

זכרון G.SKILL 4096MB (2048MBX2) 1333 CL9 - F3-10600CL9D-4GBNT

שני כוננים HD103SJ ו - HD502HJ

בהתקנה של x32 המחשב נתקע בשלב של "Installing devices" ולא מוכן להמשיך.

על Win 7 Ultimate x64 המחשב פשוט קופא לפעמים וגם קורס עם מסך כחול.

המחשב עבר בדיקת מאמץ עם linx בהצלחה.[br]פורסם בתאריך: 12.01.2010 בשעה 22:08:38

המצב דומה גם על x64.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לו OVERCLOCKING כלשהו?

תביא את קבצי הDMP (לוג של קריסת מערכת) אם אתה יכול כדי שנוכל לעזור לך באופן ספציפי יותר

מי הרכיב את המחשב? אתה או במעבדה?

עשית בדיקה לזכרונות מלבד בדיקת מאמץ למעבד? MEMTEST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את המחשב בחנות מוערכת בפורום.

לא עשיתי OC. בכל מקרה ביטלתי את האפשרות של Turbo למעבד אבל זה לא עזר.

האם LinX לא מאמץ את המעבד? בבדיקה אני רואה את 4 הליבות ב - 100% דרך ה - Task Manager.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמץ של המעבד הוא לא חזות הכל

מה גם שהוא יותר בא לוודא שהמעבד שלך לא רותח עד כדי סיכון החומרה ..במקרה כזה המערכת תקרוס על מנת למנוע נזק לחומרה

מה שאתה צריך לבדוק זה את הזיכרון. MEMTEST הכי אידיאלית לזה ..שכן היא רצה מבוט ולא דרך WINDOWS .

אם זה יעבור תקין ואתה אומר שלא עשית OC אז הייתי מתחיל לבדוק מה התקנתי או לחקור בכיוון בעיות חומרה ידעות בשילוב עם מערכת הפעלה X.

מכיוון שזה מחשב חדש בן יומו לא הייתי ממהר לעשות כל מיני שינויים ברמת עדכון אם קיימים ..אבל תדע שגם הכיוון הזה קיים אם לא תמצא פיתרון.

התקנת שם עוד דברים מלבד מערכת ההפעלה ? מה לגבי , הכל מותקן תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך כבר חזרת..

MEMTEST או כל טסט על מנת שיהיה אפשר לקחת את התוצאות שלו כחד משמעיות

צריך לעבור מספר הרצות (במקרה של MEMTEST כ 4-5 סיבובים מלאים) או לחלופין לרוץ על פרק זמן ארוך.. במקרה שמדובר בPRIME95 או משהו בסגנון..(בפריים זה בדר"כ 24 שעות+..רק שתבין על סדר גודל).

גם את המבחן מאמץ למעבד הרצת 2 דקות ? אם כן אז הוא לא שווה הרבה אלא אם הרצת BURN TEST שהוא יחסית קצר אבל גם הוא לוקח כ 15 דקת לפחות (7-8 הרצות ברצף) והוא קצר מכיוון שהוא ישר קופץ למאמץ גבוה מאוד מאוד !.. מפה גם השם שלו.

שלא תבין לא נכון זה שזה חזר תקין.. זה מצויין רק תמוהה לי החזרה המהירה הזו מהבדיקה .. שהסתכלתי על הזמנים בין ההודעות,זה נראה קצר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MEMTEST בודק תקינות נטו של הזיכרון ,הוא לא מאמץ מעבד בשום צורה .

לילה זה בהחלט זמן מספיק..

יש טסטים שיודעים לשלב בין העמסה על המעבד והזיכרון ,אני לא חסיד שיטת הבדיקה הזו

כדי לבדוק את ייציבות המעבד הייתי מריץ OCCT או PRIME95 ללפחות 12 שעות ורצוי אף יותר במאמץ גבוהה ..בלי שילוב של העמסה על הזיכרון

או לחלופין בדיקה של 9 סיבובים מלאים בINTEL BURN TEST (תבדוק קודם אם הוא תומך במעבד שלך..אני לא כל כך מכיר את הI5 )

בכל אופן הכל אמור לעבור תקין היות ואתה לא עושה O.C ..הטסטים האלה מיועדים בעיקר לבדיקת ייציבות במצבים קיצוניים...ולא עם הגדרות ברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסתבך?

מה מונע ממך לפנות לחנות שיבדקו את הנושא? גם חנות מעולה יכולה לקבל מוצרים פגומים מהספק\יבואן. שיבדקו לבד, ואם צריך להחליף משהו אז שיחליפו. כל הבלגן הזה שאתה עובר הייתי מוכן לעבור רק עם מחשב ישן. מחשב חדש? רק לחנות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן הבעייה - החנות בדרום ואני בצפון. אבל אם לא תהייה ברירה אני אשלח לתיקון. מה עוד שהמחשב הועמס במעבדה של החנות במשך כמה ימים והבעייה לא התגלתה. כמו שקורה לי עם כל הבדיקות.

אני גם לא רוצה לפרק את כל החיבורים היפים שעמלתי עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה לגבי הMEMTEST

Prime95 אמרתי לך לפחות 12 שעות ואף מעל 24 ..אבל אם נניח שזאת לא הבעיה

זה כבר מתחיל לעורר חשד לגבי מערכת ההפעלה / / תוכנות

או גרוע מכך תאימות בין החלקים השונים במארז (למרות שזה לא הכי סביר כיום)

התקנת אורגינלית ?אני לא נכנס פה להבט של חוקיות אלא אני מתכוון שלפחות התקנת עותק שהוא העתק של עותק חוקי

או משהו בסגנון ולא משהו שעבר אי אילו מודיפיקציות ?

תבדוק בתיקייה C:\Windows\Minidump

אם יש לך קבצי DMP בפנים...אם כן תכווץ / תעלה לפה אותם ..ואז יהיה אפשר יותר טוב למצוא מה לא בסדר בעזרתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...