שאלות ואינפרומציה בנוגע לצורב DVD מדגם Pioneer DVR-A06 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות ואינפרומציה בנוגע לצורב DVD מדגם Pioneer DVR-A06

ISmile4U

Recommended Posts

אוף!!! איזה מעצבן ניסיתי לצרוב עכשיו מדיה מלאה עם קבצים חשובים שיש לי במחשב עכשיו את הצריבה הפעם צרבתי בנרו

הובכן הכל נראה טוב ויפה על אף שהוא התחיל לצרוב הוא הראה לי שיקח לו 15 דקות עד שהוא יסיים אבל אחר שהוא סיים לספור עד 15 דקות הוא הפסיק לספור והמשיך לצרוב בכל אופן לקח כמה שלקח הצריבה הסתיימה ועל פי הנרו לדברייה בהצלחה אבל מה אפלה ופלא אני לא מצליח לקורא את הדיסק לא בצורב ולא באף אחד מכונני ה שברשותי.

::)למה ? ? ?

נ.ב. צרבתי על מדיה מסוג DVD+R של VERBATIM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קשה לי להאמין שהוא תומך למרות שבאתר החברה לא כתוב שהוא תומך

שלא נדבר על כאלה שבאתר החברה רשום שהוא תומך רק במינוס R, אם הוא היה תומך בעוד פורמטים למה לא רושמים את זה? מה מתביישים בזה?

אם לא רשום כלום אני יכול להבין שהוא תומך אבל מה הקטע לרשום רק חלק?

על ה-LG רשום באתר החברה שהוא תומך רק מינוס R/RW

אם הוא תומך בפלוס כמו שאתה אומר למה לא רשמו את זה? חסכו בידו?

http://lge.co.th/doc_product/product_av/dvddoc/DK-7821P.php

עובדה באמת מוזר אם כתוב באתר אבל לקחתי מדיה DVD+RW והיא עבדה(אני לא יבוא אליהם בטענות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף!!! איזה מעצבן ניסיתי לצרוב עכשיו מדיה מלאה עם קבצים חשובים שיש לי במחשב עכשיו את הצריבה הפעם צרבתי בנרו

הובכן הכל נראה טוב ויפה על אף שהוא התחיל לצרוב הוא הראה לי שיקח לו 15 דקות עד שהוא יסיים אבל אחר שהוא סיים לספור עד 15 דקות הוא הפסיק לספור והמשיך לצרוב בכל אופן לקח כמה שלקח הצריבה הסתיימה ועל פי הנרו לדברייה בהצלחה אבל מה אפלה ופלא אני לא מצליח לקורא את הדיסק לא בצורב ולא באף אחד מכונני ה שברשותי.

::)למה ? ? ?

נ.ב. צרבתי על מדיה מסוג DVD+R של VERBATIM

שוב אני לא מצליח לקורא את הדיסק שצרבתי הפעם צרבתי מדיה של באמצעות תוכנת ה CloneDCD הובכן הכל עבד כמו שצריך צרב והכל היה בסדר אבל שאני מכניס את התקליטור לכל אחד מכונני ה שברשותי הם לא קוראים אותו ורק הצורב עצמו הצליח לקרוא אותו.

אני לא יודע מה לעשות העם זאת בעיה בתוכנה? (שהרי הדיסק הראשון שצרבתי תוך שימוש באותה סוג מדיה נעשה בתוכנה שקבלתי עם הצורב אומנם לא היה דיסק מלא עד הסוף אבל מלא ברובו, השתמשתי ב Pinnacle InstantCD+DVD) או שמע הבעיה היא במדיות עצמן שאולי אינן תואמות ??? או שצורב שקניתי עצמו תקול ולא טוב ההיתכן???

אני כבר לא יודע מה לעשות וזה די מעצבן אותי הדבר הזה!

מישהו פה יכול לעזור לי נתקל אולי בבעיות האלו יודע איך לפתור אותן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית לגבי המדיה לפי האתר של VERBATIM הצורב שלי הכן תומך בדגם והמדיה תואמת לו כך שככל הניראה זאת לא בעיה של אי תאימות בין הצורב למדיה.

עכשיו השאלה האם יתכן שהמדיה אינה תואמת לכונני ה שברשותי??? על פי המפרטים הטכניים שלהם באף אחד מהם לא מצויינת תמיכה בקריאה של מדיות DVD+R לאומת זאת מצויינת תמיכה בקריאה של מדיות מסוג -R, האם זאת הבעיה? האם כונני במחשב לא תומכים במדיות של ה + ? האם עצם זה שהצלחתי לקרוא את הדיסק הראשון שצרבתי היה עיניין של מזל ומיקריות?

אני משתגע ולא יודע זה מעצבן אולי מישהו יודע יכול לעזור נתקל בבעיה הזאת....??? אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית לגבי המדיה לפי האתר של VERBATIM הצורב שלי הכן תומך בדגם והמדיה תואמת לו כך שככל הניראה זאת לא בעיה של אי תאימות בין הצורב למדיה.

עכשיו השאלה האם יתכן שהמדיה אינה תואמת לכונני ה שברשותי??? על פי המפרטים הטכניים שלהם באף אחד מהם לא מצויינת תמיכה בקריאה של מדיות DVD+R לאומת זאת מצויינת תמיכה בקריאה של מדיות מסוג -R, האם זאת הבעיה? האם כונני במחשב לא תומכים במדיות של ה + ? האם עצם זה שהצלחתי לקרוא את הדיסק הראשון שצרבתי היה עיניין של מזל ומיקריות?

אני משתגע ולא יודע זה מעצבן אולי מישהו יודע יכול לעזור נתקל בבעיה הזאת....??? אנשים

לפי מה שידוע לי כונני דיוידי למחשב תומכים בשניי הפורמטים, בכל מקרה הבעיה אצלך יותר חמורה מכיוון שאתה אמרתה לפי מה שזכור לי שהדיסקים שאתה צורב לא עובדים גם בצורב עצמו וזה ממש לא הגיוני זה כבר אומר שאו שהצורב דפוק או שתהליך הצריבה היה פגום.

מדיה של דיוידי בפורמט מינוס עולב מ 10- 15 שקלים מחיר גבוה יותר זו גניבה לגבי מדיה של פלוס החברות הממש טובות עולות 25 שקלים שלפי דעתי אין שום הצדקה לקניית מדיות של פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי כונני דיוידי למחשב תומכים בשניי הפורמטים, בכל מקרה הבעיה אצלך יותר חמורה מכיוון שאתה אמרתה לפי מה שזכור לי שהדיסקים שאתה צורב לא עובדים גם בצורב עצמו וזה ממש לא הגיוני זה כבר אומר שאו שהצורב דפוק או שתהליך הצריבה היה פגום.

מדיה של דיוידי בפורמט מינוס עולב מ 10- 15 שקלים מחיר גבוה יותר זו גניבה לגבי מדיה של פלוס החברות הממש טובות עולות 25 שקלים שלפי דעתי אין שום הצדקה לקניית מדיות של פלוס.

רק הדיסק השני שצרבתי דרך הנרו וכיביכול הצריבה היתה תקינה לא עובד לי באף כונן.

הראשון צרבתי אבל לא עד המגבה בייט האחרון וצרבתי ב InstantCD+DVD עובד בכולם

וזה שצרבתי אתמול ב CloneDVD עובד לי רק בצורב עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה צרבתי היום על מדיה שקבלתי עם הצורב עצמו (MAXELL -R) והפלא זה פלא הכוננים קוראים אותו והדי וי די בסלון גם קורא אותו.

אז אני פשוט אצרוב מעכשיו ועלאה רק על מדיות מסוג -R.

השאלה היכן אני אמצא את ה MAXELL האלו כי הם נראים לי טובים.

ועוד שאלה האם יש להשיג כבר מדיות יותר גדולות מאלו של ה 120 דקות ו 4.7 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר במה שאתה אומר כי אם תשים לב בחדשות של היום באתר כתבו אל המדיות החדשות שהמציאו דו שיכבתיות 8.5גיגה ואין עוד אותם למכירה.

ולפי מה שאתה אומר המדיות של ה 9.4 גיגה הצורבים של היום יכולים לצרוב אותם?

אם אתה יכול תביא ביסוס כלשהו לדבריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדיה דו שכבתית

זה דיסק דו צדדי

פשוט משני הצדדים שלו צורבים (צריך להפוך אותו כל פעם)

סתם שתדע מדיה של 4.7GB מכילה רק 4.3GB כי החברות מחשבות את זה לפי 1KB=1000Byte (ולא 1024 כמו שהמחשב מחשב את זה)

לכן דיסק דו צדדי יהיה רק 8.6GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...