מחפש צורב DVD איכותי - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש צורב DVD איכותי

maphisto

Recommended Posts

אני ממליץ או על ה06 שהוא טוב לפי הביקורות או הפלקסטור החדש שיצא עכשיו הPC708A

http://www.cdrinfo.com/Sections/Articles/Specific.asp?ArticleHeadline=Plextor+PX%2D708A&Series=0

הוא פשוט סוף הדרך מכל הבחינות אפילו בתור צורב CD רגיל הוא מהיר *40 ומחירו לא גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אבל איך המחירים צונחים. עכשיו קונים צורב ב 1200 ש"ח אבל כשזה יצא זה עלה יותר מ 2000ש"ח!!!

האמת שאין לי מחשב מספיק חזק בשביל צורב כי מיילה אני לא אוכל לערך סרטים. אני יותר מחכה עד שמחיר המכשיר

הDVD מקליט ירד.

ואכן כמו שנאמר, PIONEER ו SONY הם המובילים בתחום צורבי ה וכך גם יותר משתלמים מהפלקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gnome, אכן המחירים צונחים.. אני עדיין זוכר את התקופה שבה קניתי צורב Yamaha במהירות X8 במחיר של 1,200 ש"ח... היו זמנים.

NISAN - מדיות רגילות של 4.7Gb (יש גם יותר, AFAIK) אבל לא את כל הסרטים אפשר לשכפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכרגע המדיה של -\+ יכולה להכיל 4.7גיגה לגבי השאלה שלך אם זה יכול להכיל סרט שלם אז זה תלוי מה איכות הווידיאו בדיסק המקור ומה אורך הסרט בעיקרון נכון לעכשיו הסרטים שמוכרים ובאים באיכות טובה, (הכוונה לדיסק מקורי ולא דיסק שהגיע לחברה ישראלית והורידו לו את האיכות ווידיאו ואז שיכפלו להרבה עותקים ושמו בחנות קוסמוס למכירה ב 50 שקלים) הם תופסים מ 6-9גיגה וזה לא ניתן לשכפל אבל יש תוכות שעושות פעולה שנקראת DOWNSAMPLE שזה בעצם הורדת איכות של הווידיאו או אם בא לך גם של הקול למרות שהפס קול לא זה שתופב הרבה מקום, אפשר גם להוריד את התוספות של הסרטים.

מקווה שהבנתה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gnome, אכן המחירים צונחים.. אני עדיין זוכר את התקופה שבה קניתי צורב Yamaha במהירות X8 במחיר של 1,200 ש"ח... היו זמנים.

NISAN - מדיות רגילות של 4.7Gb (יש גם יותר, AFAIK) אבל לא את כל הסרטים אפשר לשכפל.

זה חדש אתה יכול לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...