על איזה אנטי וירוס אתם ממליצים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על איזה אנטי וירוס אתם ממליצים?

F430

Recommended Posts

אם השימושים שלך הם להכנס לכל מני אתרים שאתה יודע שיש בהם הרבה וירוסים ושהם יתקפו אותך אז הייתי ממליץ על נוד. ויש עוד כמה.

אם אתה גולש רגיל תתקין את החינמי של . התקנתי אותו ב מאות מחשבים. והוא אחלה. בלי הרבה פיצ'רים אבל עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאות 2010 ממש טובות גם קספרסקי גם NORTON וגם ESET4

אני בגדול אהבתי את ESET אבל שהחלפתי מחשב לפני כחצי שנה גיליתי שיש לה באג מעצבן במיוחד עם מערכות הפעלה 64ביט והחומרה שלי

שגרם לבזבוז זיכרון עד מצב של קריסת מערכת בסופו של דבר..ואז ניסיתי קספרסקי וגם לו היה באג מעצבן אחר ! שאחרי בערך יומיים שהמערכת רצה..הוא פשוט היה חוסם שרירותית כל הורדה..לא חשוב מאיפה ולא חשוב אם זה טורנט/ראפיד /יוטיוב...אז זנחתי גם אותו

ועברתי לNORTON SECURITY 2010 שנכון לעשיו אני עובד איתה כבר כמה חודשים..והיא עושה עבודה מעולה ובהחלט מפתיעה לטובה

ואני אומר את זה בתור מישהו שממש לא מסמפט תוכנות של סימנטק בעיקר בגלל ריבוי השאלות וההצקה למשתמש על כל שטות..אבל נראה שהם למדו מהטעויות שלהם והבינו ששאלות זה טוב למשתמש שאוהב לדעת על כל פיפס ,ובברירת מחדל היא כמעט לא מורגשת וגם לא לוקחת הרבה משאבים.

ככה שכל תוכנה שתבחר המשלוש תעשה עבודה טובה , אם לדרג אותם ולהתעלם מהבאגים שאין לדעת אם יצוצו אז ..

ESET4 .1

NORTON IS 2010 .2

3. קספרסקי IS 2010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא צריך להאמין לדעות אלא לנתונים.

אני נוהג להתעדכן ממבחנים כמו המצורף, מכיון שלפעמים יש שינויים בתחום ותוכנה שפחות עלתה בדעתך, יכולה להיות טובה מהאחרות.

מצורף קובץ עם נתונים משווים, תעבור על עמוד 4 והלאה.

הדו"ח מתוך האתר http://www.av-comparatives.org/comparativesreviews/main-tests

בקיצור אל תאמין, תבדוק!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב- ESET SMART SECURITY 4 ומאוד מרוצה(כוללת AV בתוכה כמובן)

צורכת כמות דלה ביותר של משאבים, לא מאטה את המחשב או האינטרנט בצורה כלשהי, סורקת באופן אוטומטי כל תיקיה שנכנסים אליה, מראה את כל התוכנות שלוקחות רוחב פס וגם מראה כמה בכל רגע(מהירות הורדה/העלאה).

ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...