אפרופו דום 3.. המשחקים והפחד. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפרופו דום 3.. המשחקים והפחד.

A_MuMu

Recommended Posts

מוזר , אף פעם לא הייתה לי הרגשת פחד במשחקים ... מוזר שיש את זה לחלק מהאנשים .

הדבר היחידי שהיה , טוב זה לא הפחדה אלא יותר הקפצה במשחק Resident Evil 2 שהידיים יצאו מהקיר ותפסו אותי בכתף ...

זהו בעיקרון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שהיה , טוב זה לא הפחדה אלא יותר הקפצה במשחק Resident Evil 2 שהידיים יצאו מהקיר ותפסו אותי בכתף ...

זהו בעיקרון ...

אף אחד לא באמת מפחד

זה שזה מבהיל זה עושה את כל הכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שתהיה גם את האווירה המתאימה...

חושך ושקט מהסביבה, וכמובן בעוצמה שתכניס אותך למשחק כמו שצריך (עם עדיפות לצליל הקיפי)..

תתרכז במשחק (ממש עדיף להיות לבד), וברגע שיקפוץ עליך משום מקום הזומבי הראשון, יפתיע אותך מאחור ויתפוס לך את הכתף, אתה כבר תבין לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק שלא הזכרתם ואיכשהו גם מפחיד קצת הוא RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN, כשאתה משחק בלילה, ופתאום קופצת לך מומייה מתוך ארון קבורה בתוך איזו מערה חשוכה, תאמינו לי שזה לא פחות מפחיד מהסצינות שהזכרתם במשחקים אחרים. עוד מישהו חושב כמוני? :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו כמה דברים שהפחידו אותי בכיתה א' גמרתי את הדמו של doom1 כולי רעדתי וזה היה מצמרר מאוד! (טוב נו כיתה א'):P ועוד משהו שלא ממש הפחיד אותי אבל בresident evil 2 היה קטע שהלכתי ממול חלון בחדר סגור ואז אני רואה דרך החלון מפלצת ענננקית הולכת לכיוון הדלת של אותו החדר שאני נמצא בו זה היה דיי מפחד מבהיל ומקפיץ :P וגם היה קטע ב the thing שאתה צריך לבדוק אם שתי חברים שלך שמצאת אותם הם נגועים בוירוס קטנלי שהופך אותם למין מפלצות מגעילות כאלו ואז אתה בודק אותם בדיוק והם הופכים למפלצות האלו ותוקפים אותך זה היה גם מפחיד ומפתיע (מיוחד בגלל שהם שיתפו איתך פעולה במשך הרבה מאותו השלב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כמו שנאמר הדבר הכי מפחיד זה AVP כשאתה מרין... המוזיקה והאוירה עושים את זה בגדול! אין יותר מפחיד מקפיצת ALIEN עם לסת כפולה באמצע החושך ורק הפלאש של היריות עוזר לך ליראות במי אתה יורה! בררררררר :cwm31:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהאלף לייף איך שהיצור הקטן הזה פתאום קופץ משום מקום גורם לך להתקף לב כל פעם...

היה גם את wolf3d(הישן... כן כן, הממש ישן של לפני איזה 10 שנים) שבו בשלב האחרון אתה פותח דלת ופתאום מתחיל להפציץ אותך ייצור פי 10 יותר גדול מכל האנשים ביחד, זה היה ההתקף לב הראשון שלי :) כל כך לא צפוי! פשוט הדבר האחרון שהיית מצפה לו.. במיוחד כשלפני זה הם הכינו את האווירה בכך שאתה עובר איזה 10 חדרים ריקים לגמרי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...