• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

coorva

המרת mp3 ל- wav

3 תגובות בדיון זה

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי כיצד תוכנה מצליחה להפוך קובץ ל- wav? כיצד היא הופכת קובץ של 4mb לקובץ של 40mb? איך היא יודעת להשלים את האינפורמציה שחסרה בקובץ mp3? מה קורה בתהליך ההפוך אני מבין.

תודה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

::) היא לא, היא לא יכולה להוסיף איכות או מידע שאין במקור. פשוט האופן קידוד של הWAV דורש יותר נפח

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WAV הוא לא פורמט אלא media container כך שבהתאם ל audio codec שמשתמשים מקבלים גם את הגודל הקובץ.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• 1. מה התקציב המקסימאלי? 7000 ש''ח א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 0 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, וסרטים א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים שיוצאים mafia 3, battlefield 1..... -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080p של דל 24 אינץ -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות  3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אם אפשר כבד 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רק הרכבה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. startpc, plonter, tms, אלה הכי טובים!!! 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מתי שאני יהיה סגור על המפרט 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: זה המפרט הישן:  i5 4670 Scythe Mugen 3 GA-H87-D3H 16gb GV-N770OC-2GD seagate 1tb nzxt tempest 410 elite SeaSonic SS-750HT Logitech Z506 Roccat Kone Pure roccat isku fx multicolor דל 24 אינץ 1080p  
      מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 2250 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i7 6700K 4.0Ghz + MSI Z170A gaming PRO CARBON
      זכרון: 459 ₪ - * מבצע * -  16GB (8Gx2) Corsair Vengeance LPX DDR4 3000Mhz CL15 
      כרטיס מסך: 2290 ₪ - * מבצע * - MSI GeForce GTX1070 D5 1506Mhz-1797Mhz gaming X 8G
      דיסק קשיח: 710 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 500GB SATA III
      באנדל (מארז + ספק): 649 ₪ - * חדש במבצע * - nzxt Source 340 Glossy Black + FSP Hyper 700W 85 Plus BUNDLE
      קירור אוויר למעבד: 349 ₪ - Noctua NH-D14 מחיר סופי: 6707 ₪ למזומן  
       6841 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים    
      הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים מעבדים - Intel Socket LGA1151
      CM8066201919901 - Intel - i7-6700K Skylake Quad core CPU - 4 GHz - Max Turbo Frequency 4.2 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 8MB cache - 95W TDP - Tray...
      שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 1591/1559 ₪  לוחות אם - Intel LGA1151
      Z170-A-PRO - MSI - LGA 1151 - Z170 - 4x DDR4 up to 3600 MHz - ATX...

כמות:  - 1 - 604/592 ₪  זכרונות - DDR4 - לנייח
      HX430C15SB2K2-16 - HyperX - 16GB (2x8GB) DDR4 3000Mhz CL15 - 1.35V - 288Pin - XMP HyperX Savage Black - HX430C15SB2K2/16...
      אחריות לכל החיים
       כמות:  - 1 - 553/542 ₪  כרטיסי מסך - NVIDIA PCIe
      GTX-1070-GAMING-X-8G-PC - MSI - GTX1070 - With new PC Only - BOOST: 1797 MHz (OC Mode) - Memory Clock Speed (MHz) 8108 (OC Mode) - Power consumption: 150W - System power requirement: 500W...
      בקניית מחשב חדש בלבד. שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 2288/2242 ₪  דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
      MZ-75E500BW - Samsung - 500GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
      חמש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 783/767 ₪  מארזי מחשב - מארז עם ספק
      CA-S340MB-GB-NE650M - NZXT - NZXT Source 340 Glossy Matt Black Blue - With Antec 650W NE650M 80PLUS MODULAR PSU...
      שנה אחריות למארז ושלוש לספק
       כמות:  - 1 - 660/647 ₪  פתרונות קרור - קירור נוזלי
      ACFRE00016A - Arctic - Liquid Freezer 120...
      שנתיים אחריות
       כמות:  - 1 - 417/409 ₪  שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
      SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות:  - 1 - 1/1 ₪  6884.00 / 6746 ₪  המחיר אינו כולל משלוח
      עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
      המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
      הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה קישור להצעת המחיר
      http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=87159

• תודה רבה על התגובה. בנימה זו, אקבל בתור התחלה את העצה שלך ואנסה לימוד עצמי לראות לאן אני מתפתח. תוכל להפנות אותי לאתר שיכול לקדם אותי בנושא ? (כמובן שאין לי בעיה בתשלום)   כמו כן , אשמח עדיין לקבל עוד תגובות לגבי הפוסט שכתבתי.  
    • מי שמפסיד פה זה אני ( וגם אתם אולי ). כאנשים שמחפשים מוצר בשביל ההנאה ממשחקים - אם היה לנו בקיץ האחרון אופצית בחירה בין 1070 ל 490 ובין 1080 ל 490X ( אפילו תחרות עם יחס ביצועים דומה בין 480 ל 1060 ) אז המצב היה נראה אחרת.   - קודם כל : אנשים שנאמנים למחנה האדום לא היו מתרגשים מ Pascal. הם אוטומטית רוכשים 490\490X ( סתם זרקתי שמות בשביל הדוגמא ). - זה לא נכון להסתכל על נתח שוק אחרי השקה. נדבר בסוף השנה או בסוף שנה פיסקלית לצורך העניין בהתאמה עבור שתי החברות. - מספיק ריבונו של עולם עם עניין ה Vulkan.. כל הדברים בנושא הזה הם השערות במקרה הטוב, אין פה שום הוכחות שבשנת 2017-2018 זה נהיה סטנדרט חדש שיעבוד בכל משחק שני. איך אפשר לבסס טיעונים על פוטנציאל של API כאילו מחר אנחנו קמים וזה הדבר היחיד שמשחקים רצים עליו. - האסטרטגיה של AMD לא השתנתה.. הם יכולים לטעון מה שבא להם ! הם מוציאים כרטיסי מסך באיחור.. אני הייתי מאמין לשינוי במידה ולא היה שום כרטיס בדרך. אם הם היו מכוונים לשוק של ה 97% הזה בלבד ומפסיקים ייצור של כרטיסי פרימיום, ניחא. למה להאמין לכל ציטוט ? הם לא יכולים להודות בזה שהם לא היו מוכנים בזמן שהירוקים היו מוכנים מאוד. אי אפשר להודות בדבר כזה. AMD לא שינו אסטרטגיה עסקית בחטיבה של המאיצים כבר עשור בערך. הדבר היחיד שהם שינו זה המיתוג החדש ( R9 \ R7 וכו' ).   nec אתה אמוציונאלי בכל מה שקשור ל AMD. אתה נשען על : פוטנציאל לא ממומש. על מבחני API שקיימים במשחק בודד נכון להיום. אתה נשען על חומרה מהצד היצרני. כל מה שאתה אומר יכול להיות מציאות ביום מן הימים... פרקטית - זה לא המצב היום ואתה גם כאיש מדע יודע שזה לא דרייברים שמשתנים בשבועות או בחודשים בודדים. יש לך איזשהו מחסום שמדברים על AMD אולי כי הם ה Underdog וכו'.. תסתכל על המציאות.. ולא על משחק אחד בודד ביקום שהיום עובד על Vulkan.. אתה מספיק חכם בשביל זה.  
    • תעביר אותו לכונן אחר: https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers/346c0dc9-68fb-4189-9674-8011c670c3de/change-the-location-of-your-onedrive-folder
    • נמאס כבר לקדש כל הזמן את הקבוצה במקום את היחיד. להתמקד בעבר במקום בעתיד.
        לא באתי לעולם להסתובב מסביב לאבן עתיקה כמו גרגר חול בסופת טורנדו. לא נולדתי כבשה לעדר. בין אם העדר מסכים איתי או לא. הסכמתם אינה נחוצה לי. כל נסיון להגדיר אותי על פי דרכם תינחל כישלון. ולא יהיה זה כישלון חרוץ, אלה כישלון עצלים שמוחם אינו יודע עבודה קשה מהי.   יש שיטעו ויקראו לי חסר אמונה. אמונתי חזקה ומבריקה. גינתי מלאה בערכים ומוסריות. קולות ההמונים הטועים הינם לי כזבובי השוק. נמשכים הם לריח זיעתי. לריח פירותי. מחפשים לנחות עלי בזמן עייפותי. אם אזוז אך במעט יתעופפו ממני הלאה.