לוח לא יציב בOC למרות שמעבד יציב - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח לא יציב בOC למרות שמעבד יציב

idofr

Recommended Posts

אתם סתם נכנסים לפאניקה ! אין בעיה להשתמש בהQFlash במקרה גרוע חוזרים אחורה דרך הביוס..

לגבי עדכון עם DOK..רק DOKים בעלי מערכת קבצים FAT/FAT32 יתקבלו והביוס "יראה" אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ניראה לי שאני פשוט יעשה את זה דרך הוינדוס ונקווה שעדיין יהיה לי מחשב מחר בבוקר

תודה על העזרה ואני מקווה שפה זה יגמר ולא בשחזור הביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי , לא מומלץ לבצע עידכון ביוס אך ורק ויש בעיות תפעול ,שהלוח עובד במצב רגיל (ללא OV)

יצאו מספר עידכוני ביוס ללוחות של GB, עם סוקט AM3 והיו בעיות במעבדים בעלי 2 ליבות, היות והביוס היה מעודכן לעבוד בצורה אופטימלית

במעבדים מרובעי ליבות.

המחשב היה ניתקע באיתחול מדי פעם בצורה לא סדירה.

ידידי שעושה OVER/clock , אם אתה שואל אותי זה טימטום לבצע OV , מה גם שגם אם יש שיפור הוא אינו משמעותי.

לדעתי הכי חשוב במחשב זה יציבות, ומהאצה לא תקבל יציבות. תקצר את אורח החיים של המעבד, הלוח והספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחה יקר, אם כבר השתקת אותי תנמק.

אני מדבר מנסיון, לא מחרטה בונה.

תקח לוח אם MA770-UD3 עם מעבד לסוקט AM3 ותעדכן את הביוס לגירסה הכי גבוהה.

אתה תיראה שהיו בעיות באיתחול, מדי פעם המחשב לא עולה.

נכון שאפשרי לחזור לגירסה נמוכה יותר של הביוס, אך צריך להיות מומחה כדי לבדוק את אמינות הגירסה.

כמו שמיקרוסופט מוצאים עידכון לעידכון לעידכון. בסוף מגיעים למסקנה שכול העידכונים פגומים.

היו מספר מחשבים של איבורי , שהטכנאים שם עידכנו ביוס ולא הבחינו בתקלות רנדומיות, זה במקרה היה בלוחות אם של .

בגדול לעדכן ביוס ע"פ הבעיה.

אם ונגיד יש בעיה של אי זיהוי רכיב SATA , לבדוק מהו אותו עידכון/גירסה משפר/מתקן ואז להתקין.

אם אין שום איזכור לבעיה/BUG, זה סתם ריסק.

בלוח האם שלי, עם הגירסה הביוס שיצא מהמפעל הכול עובד יופי עם מעבד AM3 AMD245 , אך שעידכנתי לביוס הכי חדיש מדי פעם המחשב ניתקע לפני הפעלת החלונות.

השינוים בביוס היו תמיכה במעבד CPU CODE שלא תמך עם המעבד שלי. אילו היתי משתמש במעבד עם 4 ליבות יתכן וכלל לא היו בעיות.

שורה תחתונה, גם המהמרה וגם עידכון ביוס לא מומלצים, אלה אם כן קטנה לטובת ניצול רוחב סרט מקסימלי של הזיכרון.

לא להגזים.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא נכון.

כשאתה מעדכן את ה CPU MICROCODE למעבדים חדשים התמיכה בישנים נשארת זהה.

אם אתה שם beta אז ברור שיהיו בעיות.

אני עם הMA770T-UD3P גם עם beta וגם עם רשמיים אף פעם לא היו לי בעיות באתחול וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים לב, יש לך את לוח האם שתומך בזיכרון DDR3

אצלי זה .

ידידי היקר, אני מדבר מנסיון ובדיקות , הרי השינוי הגדול בתושבת AM2 לAM3 זה תמיכת הזיכרון DDR3

חוץ מזה, התושבת זהה. וכנראה פה נוצרת הבעיה.

יש לציין שכמה גירסאות עידכון נימחקו מאת גיגהבייט, ואם תשים לב אין קפיצות ע"פ סדר מספרי, לא רק בדגם הזה אלה במספר דגמים.

כלומר יצאו כמה גירסאות עם באגים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חוץ מעדכון מספר 4 הכל בסדר רציף, מה גם שהגרסה שאני הולך להתקין יצאה לפני חצי שנה והייתי מצפה שאם הייתה בעיה כבר היו עולים עליה

נלך על זה, אני מתקין דרך הוינדוס (האמת שקצת לצערי) אני מקווה שיהיה בסדר נעדכן יותר מאוחר מקסימום מהמחשב השני ועם דופק של 200 תאחלו לי בהצלחה

נגמר - :) העדכון עבר בהצלחה עכשיו רק צריך להחזיר את הOC ולראות אם הוא יציב, ניראה לי רק שאני יעשה כמה ריסטרטים לפני כדי לראות אם באמת אין בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...