ASUS UL30Vt-A1-נדלקתי. מה אתם אומרים? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS UL30Vt-A1-נדלקתי. מה אתם אומרים?

assafy1000

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחכה שבועיים שלוש ויצאו המחשבים החדשים עם הI7,I5 החסכוניים, עם כרטיס מסך מובנה במעבד, ועם הגיפורס 310 (שטיפונת חזק מה210)

http://zedomax.com/blog/2010/01/08/asus-ul30jt-hands-on-review-ces-2010/

המחשב כנראה יעלה באזור ה999$ אך אנחנו מדברים על ביצועי מעבד טובים בלפחות 30-50 אחוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יחכה 100 שנה, אז יהיה לו לפטופ מרחף שרץ על אנרגיית שמש בלבד וניתן להפעלה בכח המחשבה

:yelclap:

כשהלפטופ הנ"ל ימכר בארץ, במחיר של 3000 ש"ח - אזי אקנה אותו, ואתן את ה-UL30A לאמי. אני מעריך שאירוע זה יתרחש ב-2012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני עוקב גם אחרי מחשבים בזמן האחרון

המחשב שאהבתי ביותר הוא ה t410 שיצא בזמן האחרון

עם סטנדרטית 13 שעות ועם מורחבת (9 תאים) מגיע ל18 שעות

המחשב חזק , אומנם קצת מכוער

איכות חומרים שלא תמצא בשום מחשב במחיר הזה ומעבד 4 ליבות

אני אישית הולך על הלנובו קח החלטה כי לפי דעתי אין מחשב כמו המחשב הנ"ל בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שבארה"ב הם עולים דיי זהה.. אפשר למצוא את ה-8371 החזק יותר במחיר של 850 דולר בארה"ב

הבנתי אותך. אז בעקרון יש לנו מחיר מעט גבוה יותר, הארד דיסק קטן יותר, פחות , חלשה יותר וויסטה (בהתחשב שבארה"ב הדגם נמכר באותה תצורה כמו בסייל שופ במחיר שציינת). ולעומת זאת, מעבד חזק יותר ומסך מט.. אה ואמרת שגם בנייה איכותית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קבע שאיכות הבנייה טובה יותר, ועל פי אילו קריטריונים? מלבד זמזום מעצבן של המאוורר (שאני מניח שקורה אחת ל-1000 מחשבים שהם מייצרים), המחשב נראה אמיד, קשיח ועשוי היטב. הגב המתכתי גם יחסית חסין לטביעות אצבע (הפלסטיק שליד המקלדת או המסך פחות, אבל קניתי מעין פד לעכבר שהוא גם מנקה משטחים --- עובד פרפקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אין ספק שהt410 הוא באיכות בנייה בכמה רמות מעל האסוס שיצא לך לגעת בשניהם אחד ליד השני תבין

בנוסף המעבד וכל שאר הפרמטרים חזקים פי כמה מה גם שזה לפטופ עסקי

החיסרון היחיד הוא העיצוב שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מעניין שהוצג ב CES לדעתי זה TEGRA2 של (בכל הנושאים, לא רק בניידים). זה יגיע לנטבוקים לקראת סוף 2010 (כלומר כנראה רק בתחילת 2011). וזה מדהים!

כל השאר שטויות. ארנדל של אינטל לדעתי זאת התפתחות טבעית ולא הכי מעניינת, בטח שלא לנטבוקים.

וכל פלטפורמת PINE* שלה לנטבוקים (דור ההמשך לאטום למי שלא מעודכן בשמות קוד), היא קשקוש אחד גדול. דחפו מאיץ גרפי לציפ של המעבד, אבל כרטיס גרפי יותר גרוע מה GM950 (בציפסט של ה 945), שהיה כשלון מבחינת ביצועים.

זאת כאשר בציפסט של יש בכלל תמיכה בפריסת HD מובנית, שאגב, כרגע אין באפשרותה לעבוד עם מעבדי האטום החדשים, כלומר לא נראה ION חדשים מעניינים בקרוב (למרתו שION2 אמור לצאת, אבל זה לא שולל שימוש במעבדי האטום הנוכחיים).

ובהמשך ל PINE*, זמן הסוללה מעט טובים יותר, הביצועים לפי מה שזכור לי לא משמעותית טובים יותר, כלומר לא ממש מעניין.

מי שמחפש "נטבוק" לעבודה, שיקנה עדיין את ה SU7300, לא פחות ולא יותר.

מעבדי אטום הם עדיין בתור מחשב בסיסי, מתאימים לדעתי לעבודה של ילד בן 10 (בלי להעליב או לפגוע באף אחד כאן בפורום, כמובן שיש גם את השיקול הכלכלי שאני לא מתייחס אליו).

ולצורך העניין, היה לי נסיון שימוש גם בנייד עם SU7300, וגם עם אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קקדו - כמו שאמרתי כבר - אין כאן מה "להיות צודק" כי לא טענתי שום טיעון בר הוכחה או הפרכה.

תיארתי חווית שימוש אישית, אם לדעתך היא מטעה, אתה מוזמן לבוא ולבדוק את הלפטופ שלי במו עיניך.

לא טענתי שהוא מחולל ניסים ונפלאות, ברור לי שהוא נחות טכנית מהמון לפטופים שיש כיום בשוק, אבל מה שהוספתי זה שלי - זה לא מפריע.

למה? לא כי אני חי בשלום עם איטיות, אלא כי לא הבחנתי בשום איטיות נראית לעין

אם אתה חושב שלהגיד את זה זה נחשב הטעייה, תתבע אותי.

זו האמת, יצא לי "להתעסק" עם כמה מחשבים ניידים - וזה טס. לא חושב שהוא בר השוואה ל-ASPIRE ONE של חבר שלי או נטבוקים אחרים שראיתי.

סבבה, הוא לא יריץ את משחקי התלת-מימד של 2007 אפילו, אבל לגלישה, וסרטים הוא לא סתם "מספיק טוב" אלא מעולה.

וזו לא תחרות "הלפטופ האולטימטיבי" ולכן מה שביקש פותח הדיון הוא הוא נושא הדיון שאמור להיות פה.

אם אתם רוצים להסיט את הדיון להשוואת לפטופים כוללת ללא קונטקסט מוגדר - פיתחו ת'רד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שבלפטופ (זה אינו נטבוק על פי שום הגדרה מקובלת, וגם לא על פי היצרן) שלי מותקן 7 והוא בן שבוע, בעוד שהדסקטופ הוא בן שנה ומותקן עליו אקס פי. יכול להיות שיש לכך השפעה על חווית השימוש. מבחינת חוויה בלבד התחושה שלי היא שבקונסטלציה הקיימת -- הלפטופ שלי פועל יותר מהר. אני חש זאת גם אם מבחני ביצועים אובייקטיבים "יוכיחו" שהדסקטופ שלי יותר "מהיר".

בפועל -- נראה שהלטפופ עולה מהר יותר, גולש באופן חלק, ומנהל באופן חלק ומהיר (לתחושתי יותר מהדסקטופ שלי).

בפעם המי יודע כמה -- אני רק מנסה לתת קונטרה לרושם שיכול להיווצר מלקרוא את הטענה שמדובר ב-"מחשב חלש".

הכל "חלש" - השאלה ביחס למה - ובאיזה הקשר (כלומר, מה הם בכלל הצרכים והדרישות).

לצרכים שהוא ציין, ובהשוואה למה שיש לו וללפטופים דומים אחרים -- הוא פועל "יופי טופי". כלומר - לא מורגשת שום איטיות מיוחדת שעלולה חס וחלילה לגרום לתסכול.

אני מבין את הצורך שלכם להעמיד דברים על "דיוקם" - אבל הדיוק פה הוא בדיוק מה שלא הכרחי - אני חושב שיותר מעניין אותו לשמוע חוויות שימוש של אנשים אחרים שבבעלותם הלפטופ. זה כל הרעיון של המלצה. אם כדי לדעת מה כדאי לקנות מספיק היה להסתמך על ה-SPEC בלבד, אנשים לא היו באים לפה ומבקשים המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...