קיבלתי את ה-UL30A! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-UL30A!

Klayhamn

Recommended Posts

הרגע קיבלתי את ההזמנה שלי מארה"ב של UL30A של .. המחשב עצמו נראה מדהים, והנה ההתרשמויות הראשונות מ-20 דקות שימוש:

1. המחשב אכן קל ודק

2. איכות הבנייה טובה ממה שציפיתי, המסך הגמיש לכאורה - לא באמת "גמיש" באופן מיוחד, אלא זו הגמישות הטבעית של החומר, בהתחשב בעובי שלו

3. ה-TRACKPAD איום ונורא... לא נוח, לא ברור לי למה לא עשו אחד רגיל. מצד שני, אני שונא את כל הטרק-פדים ותמיד מעדיף עכבר, אז אני לא בדיוק מדד אובייקטיבי

4. ההפעלה הראשונית לוקחת כ-רבע שעה

5. המקלדת נוחה ב ט י ר ו ף - בדיוק מה שציפיתי ויותר. ההקלדה שקטה ונעימה, המקשים נעימים למגע - לא חלקים מדי ולא מחוספספים מדי. המיקום והריווח בין הכפתורים יוצר חווית הקלדה מאוד טובה.

6. יש בינתיים בעיה אחת בלבד והיא רעש של זמזום מרגיז שבא והולך, שככל הנראה מגיע מהמאוורר (אם הוא היה מגיע מהכונן הקשיח כנראה שלא הייתי מצליח לכתוב לכם מהמחשב...). אראה כבר מה אעשה בקשר לזה, אני מקווה שזה רק לכלוך או משהו ולא ציר בעייתי... כשאין זמזום המחשב שקט לחלוטין

8. הביצועים נראים טובים אבל אוכל לכתוב על כך יותר בהמשך

9. המסך עצמו אכן מבריק וזה מצער - זה מפריע בעיקר אם רואים ופחות בשימוש רגיל. בכל מקרה, לא כזה קשה למצוא זוית שאין בה כמעט השתקפויות.

חוץ מזה הוא נראה באיכות די טובה - הצבעים ברורים, הפיקסלים חדים, הטקסט נראה ברור גם מרחוק.

10. HD מתנגן בצורה חלקה למרות שה-CONTRAST לא משהו יחסית למסכים איכותיים, וזה מתבטא בסצנות חשוכות

אפרט עוד בהמשך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...