עזרה, ניתוקים כל דקה שתיים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה, ניתוקים כל דקה שתיים.

GetRich

Recommended Posts

שלום,

יש לי ראוטר מסוג BR-6204WLG, ולאחרונה חוויתי ניתוקים מרובים מהאינטרנט האלחוטי. ניסיתי לעדכן את גירסת הקושחה של הראוטר לגירסה האחרונה מהאתר של אדימקס, רק שעכשיו הבעיה חמורה אף יותר. כל דקה שתיים (במקרה הטוב) האינטרנט מתנתק ומתחבר מעצמו (עכשיו זה לא האלחוטי, אלא בראוטר עצמו!).

אני מנוי של 012 על תשתית במהירות של 2.5 מגה. הגדרתי את האינטרנט בחיוג PPTP לכתובת 213.8.8.84. יש הבדל בין PPTP ל-L2TP? (כי אני לא מצליח לגרום לזה לעבוד על L2TP, גם עם כתובות אחרות).

מה אפשר לעשות? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתוקים אלחוטיים יכולים להתרחש ממגוון רחב של סיבות -- מרחק של המחשב מהנתב, נתבים אחרים בסביבה שפועלים על אותו ערוץ, שימוש במקלדת/עכבר אלחוטיים, נוכחות של טלפון בסמוך למחשב או לנתב וכו'. תתאר קצת את הסביבה שלך ואת הציוד שיש ליד המחשב והנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כבר לא בתקשורת האלחוטית, אלא בחיבור בין הראוטר עצמו לאינטרנט (לצורך העניין, הבעיה מתרחשת גם באחד המחשבים שמחובר בחיבור קווי). זאת אומרת משום מה האינטרנט מתנתק ואז הראוטר מתחבר אליו מחדש (גם אמתתי את זה ע"י בדיקה של ה-IP, כל כמה דקות הכתובת שונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ה-Running Time של הראוטר? לא, הוא לא מאתחל את עצמו או משהו כזה (נראה לי.. נכון לעכשיו זה שעה ו-50 דקות כי ניתקתי אותו מהחשמל לא מזמן).

אם זה משנה משהו, המודם שמחובר לראוטר הוא Terayon TJ 715.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המודם הזה משהו כמו 3-4 שנים, אתה בטוח שזאת הבעיה (וקרה פה Gigantic צירוף מקרים?)

למרות שכשאני חושב על זה האינטרנט הזה מעולם לא עבד בצורה מי-יודע-מה..

בקשר לזמן החיבור, איפה אני בודק את זמן החיבור? אני רואה רק את זמן הפעולה של הנתב. בכל מקרה, כמו שכתבתי, ה-IP משתנה לעיתים תכופות ביותר, דבר שכנראה מעיד על חיבור מחדש לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי PPTP אין כמעט הבדל שאתה או אני נרגיש.

מה שאתה צריך להגדיר בשרת הוא:

cablepns.012.net.il במקום הIP ההוא שרשום לך.

אם אתה רוצה לנסות עם L2TP אז זה cablelns.012.net.il

ולגביי הניתוקים האם שיש ניתוק אתה רואה את המנורות שעל המודם משתנות בניתוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין שום בעייה לעבוד עם טריון וראוטרים מדי פעם במצב נדיר המודם מתחמם ובגלל זה מרסט את עצמו והופ יש ניתוקים

אבל לרוב יש בעייה כלשהיא בתשתית עצמה.

עם תרצה תיצור איתי קשר בפרטי ואני אשמח לבדוק את הנתונים של התשתית שלך מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...