אפליה מתקנת... תלוי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליה מתקנת... תלוי

imac

Recommended Posts

מה זה אמור להביע?

אני לא מחפש חמלה

אני באמת מנסה להבין איפה שיקול הדעת בצבא הזה?

אם לא הבנת, כדי לקדם את העדה האתיופית (שהוא דבר מובן) הצבא מוכן להתפשר, אבל לתת צ'אנס לבן אדם שבאמת רוצה ויכול לתרום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שנתיים+ בצבא אתה עדיין מחפש שם הגיון... מצחיק.

הצבא זו מערכת ביורוקרטית מוחצנת שברוב המקרים פועלת בצורה מטומטמת ומטמטמת.

והם עוד מתפלאים שיש תופעה של השתמטות, אני אחרי צבא ועכשיו אני חושב שלא הייתי צריך ללכת רק כדי לעשות דווקא. עדיף היה לקנות וללכת לגבול לעשות שמירות עצמאית ולא להתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יכול לתרום המון לצבא כקצין מפני שהראיה שלי לטווח ארוך.

חבר, תקשיב לי טוב. אני מדבר כי הייתי שנתיים בבה"ד מהשירות שלי מתוכם שנה כמדריך קצינים על תקן קצין מודיעין בגדוד גפן של השלמת החי"ר.

אתה לא רוצה לצאת לקורס קצינים, אתה לא צריך את זה ואם אתה מדבר ככה, אתה סתם מורעל שלא יודע מה מצפה לו שמה.

אתה חושב שסתם לא מוציאים אותך כי בה"ד 1 זו קייטנה ? אתה חושב שהדרך לקצונה שהיא חודש הכנה לקצונה (30% נשירה בערך)+בה"ד1 (20% נשירה בערך) + השלמת קצונה חילית (10% נשירה בערך) היא משהו קליל ?

תשתחרר, תצא לאזרחות ותלמד כמו אדם חופשי. מי שבוחר בחיי הוא לרוב או אנשים בתפקיד טכנולוגי או מודיעיני אם זה ג'ובניקים או קרביים אוהבי מולדת מורעלים. כל השאר יוצאים כי אין להם עתיד באזרחות ו חלק גדול מהם נושר, שלא לדבר על אלו שיוצאים לקצונה כי הם מפחדים מהאזרחות והיו אצלנו בגלל המשכורת שמחכה להם.

יש קריטריון דפ"ר מינימום כי זה כמו שיש פסיכומטרי מינימלי+ציון תעודת בגרות. זה מדד להצלחת הצוער בשלושת השלבים הקשים של קורס הקצינים ופוטנציאל נשירה שלו במהלך הלימודים הקשים,תרגולות,ניווטים, וכל דבר אינטלקטואלי אחר שיש בקורס הזה. שלא להזכיר 5 שעות שינה בממוצע בלילה.

אז במקרה שלך, קח את עצמך בידיים, תשכח מהצבא ותעשה משהו מועיל באזרחות בלי עבודה של 24/7 ללא חיים תמורת גרושים לשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...