יכול להיות שהאינטרנט wireless מתנתק לי בגלל גלים של מיקרוגל וכו' ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכול להיות שהאינטרנט wireless מתנתק לי בגלל גלים של מיקרוגל וכו' ?

liran8378

Recommended Posts

אני גר בדירת סטודיו קטנה שיש לי בה מקרר מיקרוגל.

בדקו לי את הראוטר ואמרו לי שכנראה הבעיה בגלים בבית.

השאלה שלי היא האם זה נפוץ בדירות קטנות או שפשוט הראטור שלי מעפן?

הבעיה היא לא במחשב כי זה קורה בכמה מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפית לגבי המיקרוגל, קשה לי להאמין, המגנטרון (המשדר) נמצא בתוך כלוב פארדיי, ככה שהוא לא יכול לשדר החוצה.

טלפונים אלחוטיים DECT ופלורסנטים אכן יכולים לגרום להפרעות, כמו כן, זה גם יכול להיות בגלל ראוטר מעפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולים "להתגבר" על זה, אם יש הפרעות ממסכות על תדרי הרדיו עליהם משדר הראוטר, הקליטה תהיה בעייתית, ככה זה עם רדיו.

ישנם ראוטרים שמשדרים טיפה יותר חזק מאחרים, אבל לא ברמה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפית לגבי המיקרוגל, קשה לי להאמין, המגנטרון (המשדר) נמצא בתוך כלוב פארדיי, ככה שהוא לא יכול לשדר החוצה.

טלפונים אלחוטיים DECT ופלורסנטים אכן יכולים לגרום להפרעות, כמו כן, זה גם יכול להיות בגלל ראוטר מעפן.

צריך לקחת בחשבון שאם המיקרוגל פגום והבידוד שלו לא תקין תהיה זליגת קרינה. מעבר לבעיה שזה גורם לנתב זה גם מסוכן בריאותית. שווה לבדוק את המיקרוגל באופן מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן, אחרי כל זה אני עדיין לא רואה פרטים שיעזרו לנו לעזור לך.

מה ב-ד-י-ו-ק הבעייה ברשת האלחוטית שלך שאתה סובל ממנה, מי בדק את הראוטר ואיך בדיוק, איך הגעתם למיקרוגל, איזה ראוטר יש לך, מה היה לפני זה והאם זה עבד או שזו התקנה ראשונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בארה"ב ויש להם ראוטר משולב עם מודם מהחברה של AT&t ,שאני מחבר ישירות את הלפטופ עם כבל האינטרנט עובד חלק.

שאני עובד WIRELESS פעם בכמה זמן האינטרנט מתנתק וחוזר שוב.

זאת לא בעיה במחשב,כי זה קורה בכמה מחשבים.

התקינו לי אותו רק לפני שבוע,הטכנאי שלהם היה פה אתמול החליף ראוטר ואמר לי אם הבעיה תמשך יש לי בעיה של גלים בחדר ואם אני ירצה לפתור את הבעיה אני יצטרף להזמין מהם ראוטר יותר חזק שכמובן עולה יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי שגר בארה"ב גם יש לו את המודם משולב שלהם ה ATT והיה לו ניתוקים כאלה גם, אחרי הרבה שיחות למרות שזה המודם היחידי שהם מספקים הם החליפו לו למודם עסקי. אני זוכר שכל שנייה הוא היה מתנתק, תדרוש מהם ציוד תקין!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה צודק זה מה שהטכנאי בלאי שלהם אמר לי "אם אתה רוצה לשדרג לראוטר עסקי שלא יתנתק לך זה יעלה עוד כסף",לא יודע כמה בדיוק אני יצטרך להוסיף,אני יתקשר אליהם עד שיחליפו לי אותו חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא פשוט ניסה למכור לך עוד מוצר ולקבל תמלוגים בדומה שיטות של טכנאים אחרים בחברות דומות.

אם תעבור שוב על התגובות שקיבלת בעמוד הקודם תבין שהבעיה היא כנראה לא דווקה בסוג הציוד אלא בתקינות שלו או בהפרעות שנוצרות לך בחלל הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אני חוזר על מה שאמרתי, הציוד עצמו הוא זה שלא תקין לחבר שלי היה את המודם של AT&T והיו לו המון ניתוקים ממש מתחבר ואז אחרי 10 שניות ניתוק ואז אחרי דקה עוד ניתוק וכו', אני ממליץ לך בחום שידאגו לך ותדרוש ציוד תקין מה שאני יודע זה שחבר שלי קיבל את המודם הפשוט שיש להם לעסקי.

דיי מטופש שאין להם מבחר של מודמים. במקרה אתה גר במערב? כי גם הוא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...