שלום, בקשר לעכבר של לוג'יטק XM518 (עכבר גיימר או עכבר "גיימר" ?) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, בקשר לעכבר של לוג'יטק XM518 (עכבר גיימר או עכבר "גיימר" ?)

אושר (:

Recommended Posts

שלום אני חדש פה..החלטתי לפתוח כאן אשכול, אני יודע כמה אנשים מומחים כאן וכו' ואני רציתי לשאול משהו.

לפני איזה שבוע היה לי יום הולדת וקבלתי כסף.., לאחר שראיתי שאין לי מה לעשות איתו כל כך לאחר שבזבזתי על בגדים וכל הדברים החיונים האלה,

ראיתי שאין כל כך מה לעשות והבנתי שגם ככה אני צריך לשדרג ורוצה לשדרג עכבר, עכבר לא רע אבל ממש לא גיימר(המייקרוסופט הלבן)

סבבה, בהתחלה תכננתי לקנות ת' G500, לא הייתי שלם עם עצמי כי אני לא ממש , משחק במשחקים ובמשחקי רשת זה ברור אבל עדיין לא או גדול חח,

בכל אופן הבנתי שזה הרבה כסף ולא נראלי שהייתי מאושר לאחר הקנייה עצם הבזבוז..אז בדקתי ובררתי אודות העכבר X518,הבנתי שהוא גם , לא ברמה של G500 אבל עכבר מצויין ושהרבה מרוצים ממנו.

בקיצור הלכתי היום לK.S.P בעיר שלי והחלטתי לקנות תעכבר שעלה כ190 שקל..

אוקיי קניתי והוא ממש יפה: עכשיו לבעיה..אני משחק במשחקי בעיקר הכי הכי הרבה AA3 (AMERICAS ARMY 3

ושמתי אותו וזה התחלתי לשחק והכל והבנתי שגם כשאני שם אותו על 1800 DIP או משו..הכי גבוה קיצר הוא ממש לא מדויק..זה מעצבן

רציתי מדוייקות, אני חושב שהאחוזי פגיעה באויב עלו, אבל מדוייקות אני לא ממש רואה הבדל..זה כמו שאני אשחק עם עכבר רגיל של מייקר' ובהגדרת במשחק אני אשים על מהיירות גבווהה של העכבר

אני מאוכב די..רציתי ממש דיוק... אולי מישהו מתמחה בזה יותר ממני?!? אני התקנתי הכל וזה..מאוכזב =\ תודה רבה לעורים סליחה עלהחפירה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...