לא מצליח לכוון את הזכרון שיעבוד על 400מה"ץ! -> אכזבה ענקית מהשדרוג שעשיתי! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לכוון את הזכרון שיעבוד על 400מה"ץ! -> אכזבה ענקית מהשדרוג שעשיתי!

chris_u16

Recommended Posts

אני לא יכול לגרום לזכרון לעבוד על יותר מ133מה"ץ (266) ללא OC.

יש לי מעבד שהבאס שלו הוא 400מה"ץ והלוח לא נותן לי להחליף את המחלקים של הזכרון.

האפשרות היחידה היא: 3:4, אלא אם כן אני משנה את הN/B Strap למשהו יותר גבוה מ400 אבל אז הזכרונות נעשים עוד יותר איטיים אם אני לא עושה OC גדול במיוחד.

ההגדרות הכי טובות שמצאתי למהירות 2.4GHz היא:

FSB: 120

N/B Strap: 400

CPU:DRAM: 3:4 (אין לי אפשרות אחרת!!)

Speed: 2.4GHz

Voltage: 1.575

DRAM: 160 (320)

Temps:

45 - rest

55.5 - full load

ניסיתי לשחק עם כל האפשרויות בביוס, כל מה שאפשר ולא הצחתי להגיע למהירויות גבוהות יותר של הזכרון ללא OC נוסף.

עשיתי בדיקה ב3dmark01 אחרי OC ל2.4:

התוצאה בלוח הECS הקודם שלי לאחר OC ל2.2, זכרונות שעובדים על 275MHz וOC קטן לכרטיס מסך: 7000 ומשהו נקודות.

התוצה בלוח הABIT החדש לאחר OC ל2.4, זכרונות שעובדים על 320MHz וOC קטן לכרטיס מסך: 7230 נקודות.

התוצאה: אכזבה ענקית!!!

השקעתי 1350ש"ח בלוח אם, זכרונות וגוף קירור AEROCOOL ואני הייתי בטוח שאקבל לפחות עוד 1000נק' נוספות ב3dmark01 ובעצם לא קיבלתי שום שיפור!!! אני פשוט לא מאמין אני כה מאוכזב וגם אי אפשר להפעיל את הזכרונות על 400מה"ץ, אני לא מבין, איזה לוח זה אם הוא לא יכול להפעיל ב400מה"ץ (או לפחות משהו קרוב לזה ללא OC) כאשר יש מעבד שעובד על 400מה"ץ FSB!???

אם יש לכם הצעות אני אודה מאוד!!

חג שמח ושנה טובה.

למנהלים:

שיניתי את ההודעה, אם הפורום לא מתאים אז תעבירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הרבה סירקולציה במארז בגלל הגרילים המעפנים שיש מאחורי המארז שלי כי אפילו אם אני שם שם 2 מאווררים נוספים הם סתם עושים רעש וכמעט ולא משפיעים.

80ממ בדלת

80ממ בספק

AEROCOOL EXTREME על המעבד (אכזבה!!)

HS גדול וחדש של חברת + מאוורר קטן על הצ'פסט

מאוורר קטן על הכרטיס מסך...

אני חייב לציין שללא שום OC הטמפרטורות של המעבד הינו:

39מעלות - ללא מאמץ *בכלל*!! (עם הHSF המקורי של זה היה על 29-33 מע' בלילה)

50 מע' במאמץ (בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה פרמטר חשוב!!

כששידרגתי את הזזכרונות SDRAM שלי לזכרונות 266מה"ץ זה הוסיף לי 2000 נקודות ב3dmark01!

אני יודע שההפרש יהיה קטן יותר אבל עדיין אני רוצה להפעיל את הזכרון על ה400מה"ץ כמו שזה צריך לפעול!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שינית סוג של זיכרונות מSDRAM ל DDR וזה כן פרמטר חשוב

לעומת זאת מעניין לדעת אם משנים את מהירות הזיכרון מ 333 ל 400 כמה נקודות ב זה מוסיף, אם בכלל.

אני טוען שלא כדאי להשקיע בזיכרונות אולטרה מהירים אבל כן כדאי להשקיע בכרטיס מסך למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שללוח שלך אין תמיכה במהירות של 400MHZ. אבל אתה אמור להיות מסוגל להפעיל אותם ב333.

אני קניתי לוח חדש!!

מה אין תמיכה!?!?

זה IS7 בטח שיש תמיכה אבל למה זה אני לא מצליח להפעיל אותו על 400מה"ץ?!?!?

למה ההפרשים בין הלוחות הם כ"כ קטנים?

לפני כן היה לי ECS פשוט וזכרונות "ג'נריים" שעבדו על 275מה"ץ אחרי OC וקיבלתי 7000ומשהו נקודות ב3dmark01.

עכשיו יש לי לוח IS7 משוכלל וחדיש הרבה יותר, (שכרגע) עובדות על 320מה"ץ (אחרי OC) וזה עלה רק ב300נקודות??

זה לא מוזר??

ולמה אני לא יכול להפעיל את הזכרונות על יותר מ266מה"ץ בלי OC!?

*עדכנתי את מפרט המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה20GB שיש לי, קיבלתי חדש מהאחריות והוא דיי מהיר, דק וחדיש.

וזה לא מה שתוקע את המחשב.

אני פשוט לא מבין איך זה שההפרש בין הלוח לבין הלוח הזה הוא כזה קטן. במיוחד שפה זה עובד גם על OC ל2.4 וגם הזכרון עובד על 320מה"ץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...