מחפש לוח אם בתקציב של 550 ש"ח פלוס מינוס - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם בתקציב של 550 ש"ח פלוס מינוס

hutorihunzu

Recommended Posts

אוקי אני מחפש לוח אם שיתמוך ב i5 של אינטל והתקציב שלי הוא פלוס מינוס 550 ש"ח.

אני הוא משתמש ממוצע שאיננו צריך חיבורים מיוחדים מאד אבל כן את כל הסט של הדברים הרגילים.

מכן שמליצו לי על ה Whitesburg של אינטל משום שהוא זול ויחסית עונה על הדרישות, אבל כפי שראיתי הוא MicroATX מה שאמור לספק כמות חיבורים יחסית מעטה בהשוואה נגיד ל Warrensburg שבמבט חפוץ ראיתי שהוא דומה מאד ל Whitesburg רק שגודלו הוא ATX. בנוסף שמעתי על הלוח אם של gigabyte ה US3L שהוא יחסית יותר יקר משניהם.

לשאלתי, אשמח אם משהוא ימליץ לי על לוח אם בתקציב זה ואם יוכל להתייחס להשוואה בין 3 לוחות האם הללו (יתרונות, חסרונות ועל איזה צרכים כל אחד עונה)

בנוסף אשמח אם תסבירו לי איפה ה חברה בכל תחום זה. הרי שלא שמעתי המלצות על הלוחות אם שלה ואני יודע שהיא יחסית מפורסמת.

תודה רבה לכל העוזרים ואשמח אם התגובה תיהיה כמה שיותר מפורטת ומקיפה תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להתייחס לגודל התקן אלא אם כן יש לך מארז קטן שלא מאפשר ATX. כל עוד המארז שלך מאפשר את שני הגדלים אז זה לא צריך לעניין אותך. תסתכל על הדברים האחרים שניתן להשוות בין לוחות אם.

חיבורים: eSATA, Firewire, LAN, , חיבורי אודיו שונים, PS/2, Serial/Parallel וכו'.. וזה לא רק שיש ללוח X חיבור eSATA וללוח Y אין, זה מתבטא גם בחיבורים אחרים. לי למשל חשוב לוח עם הרבה חיבורי SATA, אז יש לוחות עם 4 חיבורים, יש 5/6/8.. וזה נוגע לכל החיבורים שציינתי. LAN למשל יש בכל לוח כיום, אבל יתכן שיש דרישה לשני חיבורים. לגבי , יתכן שיש דרישה לכמות מסוימת (שוב, כנ"ל לגבי כל חיבור וחיבור, גם כאלו שלא ציינתי כמו חריצי הרחבה PCI/PCI-E).

פונקציות: יכולות , כרטיס מסך מובנה, יכולת RAID, מערכים של (CF/SLI) ---> ולגבי כל פונקציה זה ספציפי כי אולי לוח מסוים אינו אוברקלוקר מספיק טוב ואולי לוח מסוים קצת מוגבל במערך רצוי.

דרישות כלליות אחרות יכולות להיות גודל תקן, במידה ומדובר במארז קטן שלא יכול לאכלס לוח ATX אלא MicroATX. וכן הלאה וכן הלאה..

לנושא- אם אתה מתכנן אז ה-DP55WB לא מהווה אופציה משום שלא ניתן לבצע בו .

אחריו יש לא מעט אפשרויות, לא רק הלוחות שציינת.. (לצד כל דגם רשום המחיר:)

גיגהבייט:

GA-P55-UD3R 725

GA-P55A-UD3 707

GA-P55-UD3L 700

GA-P55-UD3 670

GA-P55-US3L 590

GA-P55M-UD2 590

אינטל:

DP55WG 670

MSI:

P55-CD53 595

ביוסטאר:

T5XE 644

אסוס:

P7P55D LE 759

P7P55M 682

אלו כל לוחות ה-P55 עד 800 שקלים.

עריכה: אני מציע שתקרא כאן-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=443849.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אם כך אשמח אם תוכל להסביר לי איך את ההשוואה? כלומר אם יש איזה אתר שנותן אפשרות זו ? או שפשוט ללכת לכל אחד מהיצרנים ולבדוק מה מכיל אותו דגם?

ושאלה אחרונה, איך אני יכול לדעת ולקבל מידע על התכונות של אותו דגם, כלומר אתה ציינתה שיש למשל לוח שטוב יותר לOC, אז אני מניח שיש פיצרים אחרים כפי שציינתה, האם נתונים אלו גם כן מופיעים אצל אתר היצרן?

ולבסוף אשמח אם גם תקשר אותי לאתר שנותן סיקורים לגבי לוחות אם...

תודה רבה! אתה באמת עוזר לי המון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אם כך אשמח אם תוכל להסביר לי איך מבצע את ההשוואה? כלומר אם יש איזה אתר שנותן אפשרות זו ? או שפשוט ללכת לכל אחד מהיצרנים ולבדוק מה מכיל אותו דגם?

הדגשתי את התשובה ^

(ולפעמים באתרים של היצרנים ניתן למצוא אפשרות להשוואה בין לוחות אם.. יש את זה ל- וגם ל-Asus)

לגבי OC- זה הדבר היחיד שאי אפשר לגלות לפי מפרט הלוח. OC זה עניין של ניסיון, יש לראות ניסיון של אחרים עם הלוחות המדוברים או למצוא ביקורות ברשת שבהן בדקו יכולות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...