תמונות טריות מתוך דום 3... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות טריות מתוך דום 3...

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קארמק סובל ממקוריות יתר. מפלצות כאלה לא רואים כל יום.

מתי תבינו שמי שעושה את המפלצות האלו זה לא קמארק, אלו ה3d animators של id.

קמארק כותב את המנוע, וגורם למפלצות האלו להיראות יפה, אבל הוא לא יוצר אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? לא שמעתי אותך אומר את זה

דום היה ועדיין השוטר השני הכי טוב אחרי HL

לא יודע למה אבל אין לי חיבה לדום מאז ומתמיד לא אהבתי אותו גם את ה1 ו2.... המפלצות המכוערות והעולם החסר כל הגיון....

לא יודע אבל פשוט לא אוהב את זה... HL זה רמה אחרת של משחק שפשוט לא ראיתי מעולם גם הראשון וגם התוספות ואני מקווה שגם 2...

משחק גאוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי באלפא על 1152x1024x32 הכו להכי גבוה בלי aa ובלי af וזה מדדדההים במיודח המפלצת הענקית בסססוף וכשראיתי את התמונות זה נראה לי מעניין מאוד יצא גם טריילר חדש אגב,אגב 2 מישהו יודעאת העלילה המדוייקת של המשחק? אני יודע אותה בערך אבל לא ממש כי אני זוכר ששיחקתי בdoom1 ו2 כשהייתי בכיתה א'-ג' משהו כזה :P אז לא ממש הבנתי מה קורה שמה חחחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה יותר ל-HL2 בעיקר בגלל משחק הרשת שלו.

HL נחשב למשחק הרשת הטוב ביותר בכל הזמנים וגם המודים שלו זכו לתארים רבים אצל הגיימרים בארץ ובעולם, אז אני מניח ש-HL2 יהיה משהו מטורף...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי באלפא על 1152x1024x32 הכו להכי גבוה בלי aa ובלי af וזה מדדדההים במיודח המפלצת הענקית בסססוף וכשראיתי את התמונות זה נראה לי מעניין מאוד יצא גם טריילר חדש אגב,אגב 2 מישהו יודעאת העלילה המדוייקת של המשחק? אני יודע אותה בערך אבל לא ממש כי אני זוכר ששיחקתי בdoom1 ו2 כשהייתי בכיתה א'-ג' משהו כזה :P אז לא ממש הבנתי מה קורה שמה חחחח :)

>:(, גם אני רוצה כזה מחשב!!!

חוץ מזה, העלילה של דום 3 היא ששולחים מדען(?) למאדים לאיזהשהיא מטרה (לא זוכר מה היה כתוב בPcGamer) או משהו כזה....

מה זה משנה בכלל?!?! העיקר שיש משחק פעולה איטי(לפי מה שכתוב בליימר) וגראפיקה פצצתית, מי צריך יותר (ואני רציני לגמרי :|)?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקיות בhl-2 תהיה הרבה יותר מהנה מדום3 כנראה אבל בגרפיקה דום3 מוביל אני לא מבין איך ביכלל האנשים אומרים שhl-2

מוביל אחרי כול סקירות ומאמרים שהיו באינטרנט. בhl-2 גרפיקה מאוד טובה ברמה גבוהה אבל דום3 מתעלה על כולם וזה בלי ספק.

ומיפלצות מכוערות ,זה ביכלל שטיות שלא שמעתי כמותם בחיים שלי מי שאמר את זה שינסה לתכנת לבד מיפלצת אחרי זה ידבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתם את הטריילר של דום3?

איזה תאגיד ענק, ניסויים במאדים ונתקל במשו בטעות, ואז פורצות המפלצות.

ויי, מעניין איך CS2 יהיה, עכשיו כל הילדים הליימרים לא יוכלו לשחק כי המחשב שלהם לא יהיה חזק מספיק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...