(שאלה)פיצול רזולוציה לשני מסכים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(שאלה)פיצול רזולוציה לשני מסכים

YINON110

Recommended Posts

בע''ה,

שלום,

חיברתי לכרטיס המסך שתי מסכים:

המסך הראשי שלי הוא LCD: W2042T

והמסך השני הוא מסך יותר ישן, מהגדולים האלה, אף הוא של .

אני מעוניין לפצל את הרזולוציה כך שבמסך הראשי שלי (W2042T) אוכל לקבל את הרזולוציה שלו:1680X1050

ובמסך השני אקבל את הרזולוציה המתאימה לו: 1024X768

האם יש אפשרות כזאת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שתי מסכים אומנם

אבל יש לי כרטיס ודרייבר של ATI

ההיגיון אומר שזה יהיה באזור שנקרא "DESKTOPS & DISPLAYS "

יש שם את הקטע עם ה1 - 2 ...

לדעתי עם תעמוד על 1 ותעשה מקש ימני PROPERTIES ותגדיר רזולוציה בפנים ותאשר

תעבור ל2 ואותו דבר ... זה אמור לסדר לך את הרזולוציות לדעתי ..אם כי אני אומר מהיגיון ולא מניסיון .

ככה זה נראה בWINDOWS 7 התמונה למטה(תעשה ליד האחד מקש ימני/ או קליק רגיל על החץ השחור בקצה)

אני רואה שרשום ליד היוזר של ..אז אם אתה בXP התצוגה של הCATALYST קצת שונה מבחינת המבנה אבל העיקרון של 1 ו2 זהה

עידכון: ככה זה נראה בXP

disp_manager2.gif

מה שלא ציינת זה מה אתה רוצה לראות בשני המסכים (הרחבה של הדסקטופ ?/ העתק של מסך A למסך B מה שנקרא CLONE )

אז אני אניח שאת זה אתה סידרת (:..אם לא אני אסביר לך רק תגיד

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מכיר את האפשרות הזאת שהראת, ולצערי לא הצלחתי לסדר משם מה שרציתי.

לגבי מה אני רוצה לעשות, פשוט לחבר עוד מסך שאיתו אוכל לעבוד(באלי 2 ולא אחד). הקטע הוא שכרגע שני המסכים מוגדרים כבעלי רזולוציה של 10681050 ולכן אני מקבל במסך הישן תמונה לא טובה, אני מוכרח להגדיר לו את הרזולוציה שלו.

מקווה שעכשיו תוכל לעזור לי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה אומר תמונה לא טובה ..זה מתוח/דחוס או שהתמונה קופצת/מרצדת ?

כי יש מצב שאם היא קופצת נראה לי שזה לא בגלל הרזולוציה אלא יותר בגלל הקצב רענון שברוב מסכי הLCD אם אני לא טועה הוא לכל היותר 60 או 75 במקרה הטוב

תנסה להוריד את הקצב רענון של המסך הישן למקסימום של המסך LCD ..

כמוכן לא צינת איזה כרטיס מסך יש לך ?..בשביל שהעזרה תהיה יותר רלוונטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אבל אתם לא פותרים לי בזאת את הבעיה:)

אולי אנסה להסביר את עצמי מחדש, שימו לב:

שוב, הבעיה או יותר נכון הפעולה שאותה אני רוצה לעשות היא פיצול הגדרות לשני המסכים(מסך 1 עם רזולוציה מסוימת וקצב רענון מסוים לו, ולמסך השני את אותו הדבר שמתאים לו)

אתאר שוב מה קורה:

ברשותי מסך LCD של חברת LG:

w2042t --מסך זה פועל אצלי על הרזולוציה הטבעית שלו: 1680 על 1050

המסך השני שאותו חיברתי הינו מסך CRT גדול בצבע לבן אף הוא של . המסך הינו ממסכי "הבומבה" הגדולים של שנות ה2000 המוקדמות.

הרזולוציה שעליה הוא מציג את התמונה ללא מריחות וללא קווצים היא:1024 על 768.

-------------------------

כעת נחזור לשאלתי:

ברגע זה שני המסכים עובדים על הרזולוציה הטבעית של מסך הLCD שמן הסתם הוא המסך מחשב הראשי שלי.

עקב הרזולוציה הגבוהה ואי ההתאמה שלה למסך הישן מתקבלת לי תמונה מקווצת עם פסים שחורים בצד-דהיינו דחוסה. אני מעונין להעניק למסך הישן את הרזולוציה הטבעית שלו וכמו כן להמשיך ולעבוד עם הרזולוציה הטבעית במסך הLCD שלי.

והנה השאלה: האם זה אפשרי? האם פיצול הגדרות כזה או מה שלא תקראו לו אפשרי? ואם כן, כיצד ניתן לביצוע?

מקווה שכעת זה יותר ברור.

בתודה מראש ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YINON110, הבעיה היא שאתה לא מבין שיש שני מצבים של "פיצול מסכים". ואתה מתעקש לא להבין מה שהסבירו לך.

מצב אחד זה שכפול - בשני המסכים רואים בדיוק אותו דבר,

שני מסכים שמציגים אותו דבר ואי אפשר להעביר ממסך למסך או לעבוד על דברים שונים על כל אחד מהמסכים. ב

מצב כזה שני המסכים חייבים ליהיות באותה רזולוציה, אין ברירה אחרת.

מצב שני - הרחבת שולחן עבודה, שני המסכים עובדים כשולחן עבודה אחד גדול, אתה יכול להעביר מאחד לשני, ולעבוד איתם

כמו מסך אחד ארוך (עם מגבלות מסויימות). - במצב הזה אפשרי לעבוד עם רזולוציה שונה על כל אחד מהמסכים.

עכשיו תנסה להבין כמו שצריך לאיזה מצב אתה מתכוון, ואתה כבר תדע אם אפשר או אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאפייני תצוגה של הווינדוס אתה רואה שני מסכים?

אם כן, פשוט תבחר במסך השני, ותסמן את הV של "הרחב את שולחן העבודה שלי על מצב זה".

ואז לכל מסך שאתה בוחר שם אתה יכול לקבוע רזולוציה בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...