שאלה קטנה בתוכנת GHOST\גוסט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בתוכנת GHOST\גוסט

DoR TnT

Recommended Posts

שלום, הורדתי גוסט 2003 והכנתי איתה קובץ של וינדוס עם תוכנות נילוות, מה שקורה שיוצא שיש לי דיסק אתחול של התוכנה ועוד דיסק עם הקובץ גוסט מה שמצריך בשביל התקנת קובץ הגוסט שיצרתי 2 כונני דיסקים, ניסיתי לשים את הקובץ במחיצה שונה מC אבל הוא לא נותן לפרמט בטענה שאי אפשר "לשאוב" את המידע אם הוא נמצא באותו דיסק קשיח.

איך אני משלב את התוכנה עם הקובץ שיצרתי?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיצרת קובץ גוסט ובטעות יצרת אותו ב C , בכול מקרה עשיתי מדריך כולל כיצד ליצור קובץ גוסט, וכיצד להפעיל את הקובץ בעזרת גוסט 2003 .

אשמח לשלוח לך אותו במייל תשלך לי אותו לפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשים את הקובץ במחיצה שונה מC אבל הוא לא נותן לפרמט בטענה שאי אפשר "לשאוב" את המידע אם הוא נמצא באותו דיסק קשיח.

לדעתי אתה פעולה לא מתאימה, "disk from image", ש"דורסת" את כל תוכן הדיסק מתוך האימג.

האם ניסית לבצע "partition from image", לבחור את האימג ממחיצה שנייה של הדיסק, ולבחור את המחיצה הראשונה © כמחיצת יעד? לא אמורה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה מבצע פעולה לא מתאימה, "disk from image", ש"דורסת" את כל תוכן הדיסק מתוך האימג.

האם ניסית לבצע "partition from image", לבחור את האימג ממחיצה שנייה של הדיסק, ולבחור את המחיצה הראשונה © כמחיצת יעד? לא אמורה להיות בעיה.

עשיתי את זה אבל אז הוא עושה לי שגיאה באיזה קובץ TXT אין לי מושג למה

אממ כן אני אשמח לקבל את המדריך בכל מקרה

dortnt@gmail.com

רציתי לדעת איך אני עושה הכל בעזרת דיסק אחד מבלי להעתיק את קובץ הגוסט למחשב... זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המדריך צריך גם כונן דיסקטים שממנו התוכנה מריצה את תוכנת הגוסט אני צריך בעזרת כונן אחד שיש במחשב (CD) שהוא BOOTABLE עם התוכנה וגם עם הגיבוי, לעשות מעין איחוד ביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המדריך צריך גם כונן דיסקטים שממנו התוכנה מריצה את תוכנת הגוסט אני צריך בעזרת כונן אחד שיש במחשב (CD) שהוא BOOTABLE עם התוכנה וגם עם הגיבוי, לעשות מעין איחוד ביניהם

לכן ציינתי במייל, שבמדריך יש את האפשרות ליצור דיסקט שהוא בוט אבל, יש גם קובץ שיוצר סידי בוט של התוכנה.

תבדוק מייל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להעלות את הקובץ דרך הDOS

אני לא מבין אותך, כבר כתבתי לך שאתה צריך לצרוב את הקובץ כאימג' בכול תוכנת צריבה כי זה קובץ אימג'.

אחרי שצרבת אותו יש לך דיסק נורטון גוסט שהוא בוט, זאת אומרת שאתה צריך להגדיר בביוס שהבוט יהיה מהסידי.

אחרי שהגדרת אתה מכניס את הסידי לכונן עושה ריטרט למחשב ואז עולה התוכנה ולא מערכת ההפעלה.

ועכשיו תפעל לפי המדריך...אם משהו לא ברור תשאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בסוף הסתדרתי, חיברתי עוד כונן דיסקים ועשיתי..

תודה :xyxthumbs:

על לא דבר רק דבר אחד אני לא מבין, מדוע אתה היית צריך עוד כונן דיסק עם אחד היה מספיק בהחלט,

בכול מקרה אני שמח שהצלחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...