בעיה בהתקנת OFFICE - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת OFFICE

amos2009

Recommended Posts

אני מנסה להתקין ומשום מה הוא לא נותן לי לשמור על הHARD DISK אלא רק על הCD מה עלי לעשות?לא נותן לי לעבור לכונן C

ועוד משהו קטן ה CPU שלי על 100% בגלל IEXPLORE.EXE מה זה יכול להיות איך אני מוריד את העומס הזה מ CPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אין קשר למייל הנ"ל.

מדובר על מחשב אחר שאני מנסה להתקין/ לתקן התקנה קיימת של , והמחשב לא נותן לי לבחור את כונן H.D אלא רק כונן CD.

ועוד משהו קטן ה CPU שלי על 100% בגלל IEXPLORE.EXE מה זה יכול להיות איך אני מוריד את העומס הזה מ CPU?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה יהיה רלוונטי מה שאכתוב מכיוון שלא סיפקת מספיק פרטים.

אם מדובר בהתקנה של 2003, נתקלתי מספר פעמים כאשר אין מחיצה על באות D, הוא מקפיץ את החלון עם בקשת יעד ונעול על אות D (במקרה זה היה כונן אופטי).

ככל הנראה ההתקנה מנסה לכתוב קבצים זמניים למחיצה באות D.

במידה ובאמת מדובר על 2003, ואין לך מחיצה "D" או שיש לך מחיצה שניה אך האות אינו "D" וכונן האופטי תופס את האות, יש לשנות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nordschleife maniac שלום

התופעה שאתה מדבר עליה זה בדיוק מה שיש לי.

יש לי רק מחיצה אחת והיא C.

שוב ניסיתי להתקין 2003 והוא כותב לי שגיאה 1327, כונן לא חוקי : וזאת לאחר ששיניתי את הכונן האופטי מ D ל F.

ברור לי שלא ניתן להתקין על כונן אופטי.

מה עלי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה מה שרשום שם זה

לפני שאתה מנסה להתקין את האופיס , תבדוק אם יש לך תיקייה בשם MSOCache במחשב (היא אמורה להיות במצב מוסתר ואז פשוט תעשה שהוא יראה לך גם תיקיות/קבצים מוסתרים )...אם אין אז לא אמורה להיות לך בעיה להתקין..כביכול השגיאה שקיבלת לא הייתה אמורה לצאת..מכאן שכנראה כן קיימת לך התיקייה במחשב ואז צריך להעביר אותה לנתיב שמוגדר בREGISTRY במפתח משני LocalCacheDrive , עכשיו במקום לשלוח אותך לעשות את זה ידנית עם REGEDIT הם נותנים לך כלי בשם

Office 2003 Local Installation Source Tool

שהקובץ התקנה שלו הוא LISTool.exe ואפשר להוריד אותו מפה:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=10fa7aa3-695b-42c3-9045-b812ba0fed3e

עכשיו כל שאתה צריך לעשות זה להוריד את הכלי ,להתקין אותו ולהריץ מאיפה שהתקנת אותו ולעשות מה שאמרנו.. לשנות את המיקום של התיקייה

עכשיו אני אצלי לא מצליח להריץ את הכלי כדי להסביר לך יותר בפירוט בפנים על מה ללחוץ (אין לי אופיס 2003 וזה מיועד אך ורק ל2003)

אבל בלינק הזה:

http://office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011402361033.aspx

יש הסבר מפורט למדי על היכולות של הכלי הזה ..אני מקווה שתבין אחרי שתקרא

ואם עדיין לא אז יש קובץ HELP בתוך התיקייה שבה אתה מתקין את הכלי...וזה עשוי לעזור לך.

אם עדיין לא הסתדרת..אז תביא תמונת מסך מתוך הכלי ואז אני כבר אכוון אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...