מצאתי הורדה למארכת הפעלה מקינטוש לאופרד פיראטית 0.ם - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי הורדה למארכת הפעלה מקינטוש לאופרד פיראטית 0.ם

bay

Recommended Posts

לא ידעתי שדבר כזה קיים בכלל לצערי הדף ברוסית, אני לא יודע הם מותר לדבר על זה בפורום או שלא אז מצטער הם עברתי על אחד החוקי הפורום.

גם כן בתגובות למטה אחד המשתמשים כתב מדריך אך הוא כולל הרבה מונחים לא מוכרים לי מישהו יכול לתרגם אותו ולפרט בבקשה

לינק לאתר ההורדות ברוסית

צונזר עד שאקבל אישור מן אחד המנהלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה קיים כבר מעל 3 שנים לפחות. ומבחינת חוקי הפורום, זה כמו לפרסם להורדה של Win7 במדור תוכנה או לcall of duty 2 במדור משחקים. - אני לא מבין איך אתה מסוגל להסתכל על זה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שדבר כזה קיים בכלל לצערי הדף ברוסית, אני לא יודע הם מותר לדבר על זה בפורום או שלא אז מצטער הם עברתי על אחד החוקי הפורום.

גם כן בתגובות למטה אחד המשתמשים כתב מדריך אך הוא כולל הרבה מונחים לא מוכרים לי מישהו יכול לתרגם אותו ולפרט בבקשה

לינק לאתר ההורדות ברוסית

אוי אוי אוי.. אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה קוראים את החוקים של הפורום לפני שמתחילים לכתוב הודעות, אסור לתת פה לינקים ואסור גם לדבר על תוכנות פיראטיות אז אתה יכול לשכוח מלקבל תמיכה בנושא פה.

bay - אם היה לך חשש שאתה עובר על חוקי הפורום, למה לא קראת אותם לפני פרסום הנושא?

תדאג בבקשה לקרוא היטב את חוקי הפורום, כי פעם הבאה תתווסף לך אזהרה על תוכן לא חוקי.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...