Freedom Fighters - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Freedom Fighters - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

upsides:

משחק ממש כיף...

גרפיקה ממש יפה (כמו של hitman 2 פחות או יותר...)

נחמד שאפשר לפקד על קבוצות...

ממשק שקל פשוט לתפוס ולהתחיל לשחק. :)

downsides:

כמות מאוד מאוד מאוד קטנה של נשקים...

נשקים עקומים כמו לא יודע מה! (אני ניסיתי לסדר לעצמי בראש שבגלל שהוא היה שרברב או משהו כזה אז אין לו נסיון עם , אבל זה רק כדי שאני לא ישתגע כל פעם מהעובדה שהוא דיסלקט שלא יודע לירות! לפחות שילמד תוך כדי!!!) בדרך כלל עושים במשחקי מחשב שיהיה הגיוני, שאם ההדף של הרובה\אקדח אם אתה יורע ברציפות ומהר אז הנשק מפספס כי הוא יוצא מכיוון, אבל כאן אפילו אם אתה מכוון על מישהו שעתיים ואז יורה זה יכול לפגוע בקיר לידו! ממש מרגיז! >:(

אני עוד צלפתי על הצלפים עם ה AK ....(ועם הסטייה של הכדורים היה סיכוי יותר גבוה שאני יפגע בצלף על המגדל השני )ממש סיוט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתם מצפים משרברב ? ;D .

המשחק משאיר רושם ראשוני טוב מאוד , עם גרפיקה טובה , משחקיות מעולה ומצלמה די נוחה חוץ מהמצבים שבו אתה נמצא בבניין .

בסה"כ משחק טוב , ששווה בדיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה

אכן מתקרבת יותר מידי לשחקן כשנכנסים לבניין

אבל זה לא יותר מידי מפריע

ולפי דעתי הנשקים העקומים רק מוסיפים

לא צולפים עם אקדח למרחק של קילומטר ומרידים אנשיפ

בגלל הזה לסנייפר יש כל כך מעט תחמושת

זה מכרחי אותך לחשוב על טקטיקות הסתערות ולא הורדה איטית של חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה

אכן מתקרבת יותר מידי לשחקן כשנכנסים לבניין

אבל זה לא יותר מידי מפריע

ולפי דעתי הנשקים העקומים רק מוסיפים

לא צולפים עם אקדח למרחק של קילומטר ומרידים אנשיפ

בגלל הזה לסנייפר יש כל כך מעט תחמושת

זה מכרחי אותך לחשוב על טקטיקות הסתערות ולא הורדה איטית של חיילים

לא, זה מכריח אותך לשלב בין שניהם.

נגיד יש לך קריזמה של 12, ביחד איתך זה 13 אנשים, נראה לך באמת שיש לך סיכוי על נגיד 8 אנשים כשאחד מהם על מכונית יריה, שתיים מהם משוריינים עם מכונית יריה ניידת, וכל השאר מאחורי מחסום?

תכין הרבה Medic Kits אם אתה אוהב להסתער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה מכריח אותך לשלב בין שניהם.

נגיד יש לך קריזמה של 12, ביחד איתך זה 13 אנשים, נראה לך באמת שיש לך סיכוי על נגיד 8 אנשים כשאחד מהם על מכונית יריה, שתיים מהם משוריינים עם מכונית יריה ניידת, וכל השאר מאחורי מחסום?

תכין הרבה Medic Kits אם אתה אוהב להסתער...

אני היתי צולף באלה מאחורי המכונת יריה או המשורינים האלה ושולח את הלוחמים להסתער על מי שאני רוצה או לאן שאני רוצה לדוגמה על המשוריין הזה ...הוא מטורף אבל אחרי מטווח של 10 איש ומספר HS הוא היה מת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסרטגיה הכי טובה היא לתת לשתי אנשים להרוג את החיילים במכונת יירייה ובינתיים השאר יורידו את החיילים האחרים ואם ישנם בונקרים לסמן את אלו שנמצאים למעלה , אני הכי אוהב באמצע הקרב להתגנב אליהם מצד ולעשות מטווח ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משחק משובח אבל יש לו כמה חסרונות... הוא קצר מדי, הנשקים לא מפוזרים ברחבי המשחק כמו שצריך (את רובו צריך לעבור עם אותו קלץ' מסכן...), האויבים נשארים אותם אויבים לאורך כל המשחק (חוץ מכמה ענקים שנראים כמו שחקני פוטבול לקראת הסוף).

מה שכן, הוא נורא כיפי וסוחף, זה נורא נחמד שיש אנשים שנלחמים איתך ובאמת עוזרים (לא כמו ברוב המשחקים מהסוג הזה שהשחקן עושה את כל העבודה...), והוא לא כבד בכלל... אפילו בקטעים הכי עמוסים גרפית (קרבות של עשרות חיילים בשלג כבד מאוד) הוא עבד אצלי כמו שצריך, ואני עם MX440.

אה, ואני לא זוכר דיון מפגר כמו הדיון של האם משחק של דיסק אחד שווה יותר או פחות ממשחק של שלושה דיסקים... משחקים של דיסק אחד הם לא בהכרח קצרים יותר או איכותיים פחות... לפעמים זה יכול להצביע על כך שהמתכנתים מוכשרים. ואני יכול למצוא גם משחקים של שלושה דיסקים שהם מחורבנים לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ את הדיון מאז 2003 ;D

חזרתי לשחק במשחק אחרי הרבה שנים, ונתקעתי באותו השלב שנקעתי אז כששחקתי.

מביאים לי סנייפר באיזה שלב אחד ואומרים לי שאני צריך להרוג מישהו, ואני לא יודע איפה הוא נמצא. מישהו זוכר?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...